Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Pa da pogadjamo sta ce biti za veceru? Recimo makaroni sa sirom i domace kiselo mleko. Ili hladno pecenje iz frizidera?

Pečenje, taman se lepo oladilo

dobar taj suljpa majku mu. jel stavljas brasno u zaprsku?

Mora bude dobar, celu svežu butkicu sam stavio, ima skoro dve kile mesa :)

Stavlam naravnom i alevu papriku i bluk, ja to onako po starinski sve

Link to comment

pa u redu je aleva i bluk ali ja mrzim brasno u pasulju, to se ionako resava tako sto se ispasiraju kasika dve pasulja, isti efekat a bolji ukus

Link to comment

jebo me boshke i njegov tip da se na uglu palmoticeve i svetogorske dobro jede

cim sam krocio nogom unutra i omirisao vonj lose piletine i jos gore zaprske znao sam da nece da izadje po dobru

mislim nije bas totalno nejestivo ali je onako, bas lowlife

teleca corba od senior goveda i nekakav pilav sa govedinom junetinom i frikom mesavinom, 510 dinara - nije bas ni dzabe.

realno nosicu kamen u stomaku celo popodne, smara me da nabijam prste u usta da bacim peglu i potrazim nesto dostojanstveno

Link to comment

rolovanu piletinu punjenu sirom i spolja postavljenu slaninicom

marinirano(izdasno mulje,balzamiko,ruzmarin,provansanska,sm biber,bluk) povrce (mladi krompir,tikvice,bluk,cluk) sve zajedno peceno u rerni,

kupus salata

Link to comment

jebo me boshke i njegov tip da se na uglu palmoticeve i svetogorske dobro jede

cim sam krocio nogom unutra i omirisao vonj lose piletine i jos gore zaprske znao sam da nece da izadje po dobru

mislim nije bas totalno nejestivo ali je onako, bas lowlife

teleca corba od senior goveda i nekakav pilav sa govedinom junetinom i frikom mesavinom, 510 dinara - nije bas ni dzabe.

realno nosicu kamen u stomaku celo popodne, smara me da nabijam prste u usta da bacim peglu i potrazim nesto dostojanstveno

meni sad muka zbog tog tvog opisa... k'o da mogu osetim taj znoj/loj pileta... pih... i zapršku, koju ne mogu podnjet... :p

 

"Kuhinjica" (mrvu posle ugla Kralja Milutina - Krunska, sa leve strane od raskrsnice, tj preko puta one fine galerije) ima finu klopu, sasvim pristojne sarmice zelja i kupusa, pasulj, musaku od tikvica, rižoto i taljatele sa pečurkama... ima svašta još, al to sam probala i sasvim ok.

I ružice sa sirom, Šarlota i neki fini koljač od jabuka, čokolade, oraha i šlaga su preukusni.

Edited by fluffy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...