Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

3 hours ago, makondo said:

Slikaj da ti zavidimo😎

Ne postizavam! A i bolje da zamišljate :D 

Večeras smo tri puta naručili antipasto, od brusketa do dinje sa pršutom, plus nam pokloniše po jaje na oko sa tartufima narendanim, posle pastu kao primo, za secondo više nije bilo mesta…

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Bio sinoc u nekom hotelu kod Kotora, valjda Prcanj, Perla Montebay Bokafina. Zeznuo me konobar za supu sa plodovima mora, uplasilo me ovo rogato, ali piletina mediteraneo je bila prste da polizes, cista desetka. 39e19e4ad7753b79f796750b38925f71.jpg914bf3457bcf2a289dffdc65d02fbdd9.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 6
Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

Bio sinoc u nekom hotelu kod Kotora, valjda Prcanj, Perla Montebay Bokafina. Zeznuo me konobar za supu sa plodovima mora, uplasilo me ovo rogato, ali piletina mediteraneo je bila prste da polizes, cista desetka. 

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

U Prčanj se jede u konobu Bokeški gušti

Edited by Ras
Link to comment

Ujak Svicarac doveo sestu ili koju vec po redu zenu u taj hotel na odmor pa smo brat Svicarac i ja dosli iz Budve na veceru. Supu sam nekako pojeo ali ovo cudo i skoljke nisam pipnuo, to je ujak overio kad je pojeo svoju porciju.

Kad smo kod Budve, tamo na plazi neki kineski restoran, kisjela i ljuta supa odlicna a teletina na sichuanski nacin korektna, mada ne kao u Asia Hong restoranu u Njemackoj kad sam jeo to isto pre par godina. Ovde nekako tvrdje, manje ukusno i manja porcija tj. manje mesa.

Na plazi Jaz neki restoran Spiaggio valjda, odlicna rajska piletina ili kako se vec zove, sta god to bilo.

I sinoc Picerija Lav u Starom gradu, ekstra Lav pica, odlicna ali sam je posle vario cele noci. cc440f6b3320ac3be8cdd2758ad43f1c.jpg1a0d397b24e809500c4f7d668c2a1210.jpg8efa9208fa955ee0e2f9d18c90338717.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Pas mater, ovo je now eating a ne restorani za posetiti. Spickao bananu, malo plazme i coko puding kao mini obrok nakon ustajanja, cisto da ne pijem zoloft i ovaj drugi lek na prazan stomak[emoji16]

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...