Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Slično i kod nas, jutros barena šunka, domaće kobaje, podliveni sir, domaći mileram, vruće pletenice, jaja.... 

 

Sad će vruća jaga i mlad krompir, posle žute supe, a pre štrudli i doboš torte... 

 

Juče roštilj. Posustajem, mislim da neću jesti do narednog ponedeljka... 

Edited by banatjanin
  • +1 3
Link to comment

Malo jage malo svinje kupljeno ispečeno
Pa bačeno na krompire pečurke šargarepe u relni[emoji769]IMG_20210502_132836.jpg

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 4
Link to comment
dosadni ste s tom jagnjetinom :fantom:
Gratinirani tiger prawns plus rižoto sa šafranom
181866417_10159290540059559_1899078091178118537_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=0debeb&_nc_eui2=AeEXcot3Jvkn45yi0_O9aDvaDQ2OefGYIe4NDY558Zgh7pKa5vWme_-9LaE4T6vLKoE&_nc_ohc=lmP9NTA34PYAX_2wF7E&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&_nc_tp=31&oh=75c82a9c91158878e44182caf26a0821&oe=60B66824
Sad moram da guglam tu tigretinu[emoji769]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Uz izvinjenje zbog zakašnjenja.

Od zadnje 1/4 jagnjeta,odvojen but špikovan klasik bluk,ruzmarin so a pored njega spektakl - odvojim oba jagnjeća filea i onda ih urolam u isto začinjen otkoštan od rebara(ko slamčice)pripadajući jagnjeći pauflek osiguran kanapom.

Komplet u pleh - odignuto od dna i u rernu...slike u toku dana!

Link to comment

Popodne odem da vozim bicikl i naiđem na ekipu iz osnovne škole. Zezaju se u vikendici pored reke, a jedan koji je kuvar u poznatom restoranu u NS spremio juneće stekove u biber sosu. Pre mesec dana sam bio na nekom fensi ručku i jeo isto to, ladno je drugarova verzija bolja, a i lokacija mi je odgovarala mnogo više nego vila na Senjaku.

 

181961077_4298063420238765_1579625825691

  • +1 3
Link to comment

Btw posle prvomajskog roštilja razmišljam da pređem u vegetarijance i ponekad da se počastim sa mesinom koju smo jeli na tom roštilju. Od proizvoda mesare Jokić sam do tada jeo samo kobaje koje su niš posebno al ovaj t-bone i burgeri su bili odlični. Cene su "nemoj me zajebavati" al ukus me tera da razmišljam u tom smeru.

U DK su cene mesa i u marketu visoke dok su u mesarama "ništa, ništa, samo razgledam". Ima i malo boljeg mesa po marketima, ponekad uzmem rib eye koji je solidan ali daleko od nekog vrha.

Now eating: cekam ćufte iz marketa da se ugreju :lolol:

Link to comment

Da, Prvi maj je ozbiljan mesni atak. U kombinaciji sa Uskrsom..mojih poslednjih 5 dana...roštilj-riba-roštilj-teletina pod sačom-roštilj.

Link to comment

Meni je hit jedenje jaja na svakom mogućem mestu. Juče posmatram jednog vozača po seoskom drumu, vozi i istovremeno ljusti kuvano jaje, toliko ih je željan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...