Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Meso i krompir na popravnom.

U glavnoj ulozi svinjski vrat iz Univera.

Pečen 20ak minuta sa blukom i ruzmarinom, posle izvađen, u tiganju napravio sos od bvina, još bluka, vuklo se po qjni par grama suhih vrganja pa sam i to metnuo, brašno i voda. Posle krčkao meso u tome još nekih 20 minuta. Pire je ispao fenomenalno, konačno naleteo na dobar krompir. Karfiol, kornišoni kao salata, vino za ljubav, tomato juice za mene. Život je lep.

IMG-20201124-WA0001.thumb.jpg.3de5211a56f3b931b3611a81b45904c9.jpgIMG-20201124-WA0002.thumb.jpg.bb118bbc9183290031ca8f0494b0568f.jpg

  • +1 7
Link to comment

y4mUSPaGi-WBCamYfgPB14tAmKCEnVUIT4zbmT2V

 

Pečeni karfiol, preliven brokolijem pripremljenim u bešamelu i procesuiranim u blenderu. Obično koristim puno ruzmarina uz taj brokoli, a ovoga puta origano. Odnedavno sam otkrio da se mladi luk odlično slaže sa ovim jelom, pa je otada nezaobilazan.

 

 

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Lancia said:

Prekuvalo ti se jaje :fantom:

Jel veliko drkanje oko ramena, nikako da se usudim¿

Hmm, vrlo retoricki, neko voli rovito, neko da prostis tvrdo.Ovo nije oridjidji ramen, vec brza imitacija,nudle iz kesice uz mrkvu, kupus, mluk,djumbir,malo korijandera iz saksije i sijaset kinestih djakonija, sve za 5 min. ali ipak ukusno

Edited by Haralampije
  • +1 2
Link to comment

y4m3WwGQZLSlTEDA1K6_nmX0pCjr-x1oZRsG-XMN

 

Humus sa bundevom.

Nalupao u avanu leblebije iz konzerve, umešao pečenu bundevu, tahini, maslinovo ulje, naseckao čili, začinio solju, biberom, muskatnim oraščićem, slatkom paprikom i svežim korijanderom.

  • +1 6
Link to comment
2 hours ago, 3opge said:

 

kada bre postizes?

ili imas kuvara?

 

 

 

 

Lako je njemu kad ima ruku kao  :D

0001.jpg

Edited by Haralampije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...