Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

malo se igrao sa testom iz mulineksa,napravio lepinje a potom je3dnostavne sendvice: krem sir,dimljeni losos,jaje, svez krastavac i salata,kapar,nista majonez,nista kechap
 
2ocEke8.jpg
 
wDYyJnn.jpg
Moze recept za testo? [emoji4]
Link to comment

15. rođus omiljene kafane. Prvi put da se ne slavi u samom objektu :'(

Improvizovali kod kuće sa dostavom odande:

Rebarca, pohovane paprike punjene sirom, indexi i gomboce.

 

Link to comment
moze ali mesila masina, nisam siguran da ce biti isto ako krenes to rukama
Znam,ukapirao sam...imam mini pekaru pa bih hteo da probam da mi umesi testo a da pecem u rerni.I kazi mi samo na koliko si pekao i koliko dugo.Hvala [emoji6]
Link to comment
9 hours ago, detabo said:

Znam,ukapirao sam...imam mini pekaru pa bih hteo da probam da mi umesi testo a da pecem u rerni.I kazi mi samo na koliko si pekao i koliko dugo.Hvala emoji6.png

To je program  gde ceo proces (mesanje i pecenje) traje 3 sata.Prva dva se samo mesi i testo raste a pecenje traje mozda nekih 40-50 min. Ja sam prekinuo proces posle nekih sat vremena, napravio lepinjice i ostavio jos pola sata da odmori a potom pekao.Recept za kilo testa/hleba je sledeci:  605 gr brasna, 1 1/2 kk instant kvasca, 1 1/2 kk soli, 1 supena secera, 2 supene mleka u prahu,2 supene ulja, 330 ml tople vode. Imas na netu tu knjizicu recepata za Moulinex ako nisi dobio

Pekao 15-20 min na 220 , moras da pratis da ne izgore

Edited by Haralampije
  • +1 1
Link to comment

Hvala puno....bas cu da probam...kod tebe na slici izgleda super za sendvice...

To je program  gde ceo proces (mesanje i pecenje) traje 3 sata.Prva dva se samo mesi i testo raste a pecenje traje mozda nekih 40-50 min. Ja sam prekinuo proces posle nekih sat vremena, napravio lepinjice i ostavio jos pola sata da odmori a potom pekao.Recept za kilo testa/hleba je sledeci:  605 gr brasna, 1 1/2 kk instant kvasca, 1 1/2 kk soli, 1 supena secera, 2 supene mleka u prahu,2 supene ulja, 330 ml tople vode. Imas na netu tu knjizicu recepata za Moulinex ako nisi dobio
Pekao 15-20 min na 220 , moras da pratis da ne izgore
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...