Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ako to nije sigurno, sta jeste.

Najgori pocetak AO, od kada se kladim na tenis. Samo jedan prolaz, u prva tri dana turnira, tesko da moze losije od toga. 

Link to comment

Juce sve u svemu nije bilo lose, mada je moglo i mnogo bolje. A da ne bude mnogo bolje postarali su se Madjari. Ili Hrvati (i, naravno, najmanja kvota):

 

 

 

OVzUDLJ.png

 

 

Al da ne kukam, prosao sam nesto sitno na rukometu, a konacno i nesto pogodio i od NHLa:

 

 

 

 

Hrrgel6.png

 

 

mFpzxLH.png

 

 

 

 

  :)

 

 

Link to comment

NHL 2/2, tenis 0/1, NBA 1/1, prodje i fudbalski 3+ dabl(kvota 1 na Forfar, no da se ne bunim). NHL overi nisu mogli doci mnogo lakse, kanonade na oba meca. Tenis sam dovoljno ishejtovao ranije. Dimitrov je uspeo da izgubi set, od nekog anonimusa, za pad prateceg tiketa. Oklahoma u zavrsnici meca ode u plus, taman kada sam poceo da strepim. Celtic je natrpao Hamilton, steta sto odigrah samo 3+ na pratecem tiketu. Uzeh nesto, mada sam ocekivao prolaz kombo tiketa, nakon sto su NHL i NBA ispostovali; stativa.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Exeter 3+

 

Leicester-Tottenham 3+

 

Kvote, 1.48, 1.80.

Barsu preskocih, ne verujem da ce se previse cimati u gostima.Liverpool bi mogao da izdominira na jednom mecu. Leicester i Tottenham su odigrali odlican prvi mec, te verujem da ce i replay biti dobar.

 

 

Tenis

 

Azarenka 2-0

Murray 3-0

Wawrinka fix

Kerber fix

 

Kvota 1.51.

Mozda sam preterao nocas sa ovom 1.93 kvotom; bolje da se drzim velikih favorita i da napravim kvotu do 1.50.

Propratni tiket, Isner fix, Monfils fix, Ivanovic fix, Raonic fix, Bryan/Bryan fix, Rojer/Tecau fix, Muguruza fix, Kubot/Matkowski fix. Kvota 2.88.

 

 

NBA

 

Houston-Detroit >201.5

 

Kvota 1.60.

Na kraju odabrah samo over na Rocketsima, posto i Detroit igra fino.

 

Prateci tiket, Orlando H1(-5.5), New York H1(+0.5), Oklahoma >202.5. Kvota 4.36.

 

 

NHL tiket, St. Louis 5+, Colorado 5+. Kvota 2.92.

Link to comment

Dobro ljudi, ne morate da preterujete. Da je toliko dobra, cuo bih za nju na nekom GS turniru.

Milje brate pa kako nisi cuo za nju. Pa nije ti to neka potpuna anonimka. Tukla je ona Sarapovu u Miamiu prosle godine, a nazalost i moju Anu u Rimu

Link to comment

Nisam. Video sam koja je na listi; pogledao spisak rezultata. Ima tu lepih pobeda; ocekivao sam bolju Kvitovu.

Nema veze, bice bolje. Ipak mi je u ovom delu godine fudbal najuspesniji, dok NHL i NBA variraju.

Tenis igram sporadicno(GS turniri), pa se tako sporadicno i iznerviram. :lolol:

Link to comment

Za nocas:

 

- Zile Miler-Jovan Vodenicar 12+ Is 1.95

- Raonic-Robredo 3:0 1.6

- Svinjarica-Sevastova 2:0 1.95

- Muguruza-Flipkens 9+Is 1.9 (wtf)

 

Kombinovacu nesto od ovoga, videcu kako da organizujem, ali nesto mi nista nije za jaci ulog osim poslednjeg para. Miler i Milman su odlicni serveri, u solidnoj formi i sasvim je realno da ode cak i u taj-brejk. Raonic je u odlicnoj formi i osvojice sva tri seta bez problema ako se ne bude zajebavao. Ana nije u dobroj formi, nije ni dobro pocela sezonu, ali ova Sevastova je slaba igracica i mogla bi Ivanovic i da nabije malo samopouzdanja, izgleda mi kao da ce lako dobiti. Za kraj sam mislio da je pogresna kvota - Flipkens dobro servira, jako udara i ima dosta pobeda otpocetka nove sezone, dok Muguruza tek treba da udje u ritam. Uz to, do sad su igrale dva meca i u oba je dosao tip.

 

Nejasna mi je ovolika kvota na Pliskovu, osim ako nije do toga sto je Julka igrala finale prestiznog turnira u Oklendu.

Link to comment

To dosta zavisi od bacanja novcica, ako Grot bude servirao prvi to dolazi 90% a ako bude Marej prvi, onda su sanse mnogo manje.

 

Sto se tice Pliskove i Gerges i male kvote, jasno vam je da na zenskom tenisu ne postoje velike i male kvote jer se na kraju sve svodi na srecu, bitno je da li je neka u onim danima, da li se oprcala vece pre meca, da li joj je stigao novi pozlaceni ajfon 17 i jos mnogo gluposti... :D Meni je nekako losa ponuda, odigrao sam dva tiketa po 300din sa mnogo parova i ne vidim ni jedan potencijalni singl sa jakom kvotom pa cu verovatno da zakuvam Cikago - Golden Stejt 1 po 3.4, oni su mi mnogo puta doneli lovu u zadnje vreme pa je red da ih ispostujem i protiv najjace ekipe u ligi.

 

Edit: mozda cu ipak igrati protiv Jelene Jankovic jer moze uvek da se raspadne, iako je bolja 3x od protivnice. 5.5 je ipak primamljivo, dok je protiv Ane ipak relativno mala kvota pa preskacem.

Edited by Zli Gli
Link to comment

To dosta zavisi od bacanja novcica, ako Grot bude servirao prvi to dolazi 90% a ako bude Marej prvi, onda su sanse mnogo manje.

 

za malo nije usao over. sreca pa nisam nista ni odigrao.

Link to comment

Hahaha, raspao se ovaj balvan. Srecom po mene, raspala se i Jelena pa sam dobar sinoc 30ak evra ni kriv ni duzan. Sad cekam dvojku na Pelju protiv Lopeza i 10.5 vise peti set, odigrano nakon budjenja da se prati.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

Ma raspada se otpocetka sezone, bio dobar value da se gadja neki veci minus, posebno sto Marej sjajno riternira. U principu valja juriti 12+ ili cak 13 na Grota, ali ne i protiv najboljih igraca.

Link to comment

Za nocas:

 

- Zile Miler-Jovan Vodenicar 12+ Is 1.95

- Raonic-Robredo 3:0 1.6

- Svinjarica-Sevastova 2:0 1.95

- Muguruza-Flipkens 9+Is 1.9 (wtf)

 

Kombinovacu nesto od ovoga, videcu kako da organizujem, ali nesto mi nista nije za jaci ulog osim poslednjeg para. Miler i Milman su odlicni serveri, u solidnoj formi i sasvim je realno da ode cak i u taj-brejk. Raonic je u odlicnoj formi i osvojice sva tri seta bez problema ako se ne bude zajebavao. Ana nije u dobroj formi, nije ni dobro pocela sezonu, ali ova Sevastova je slaba igracica i mogla bi Ivanovic i da nabije malo samopouzdanja, izgleda mi kao da ce lako dobiti. Za kraj sam mislio da je pogresna kvota - Flipkens dobro servira, jako udara i ima dosta pobeda otpocetka nove sezone, dok Muguruza tek treba da udje u ritam. Uz to, do sad su igrale dva meca i u oba je dosao tip.

 

Nejasna mi je ovolika kvota na Pliskovu, osim ako nije do toga sto je Julka igrala finale prestiznog turnira u Oklendu.

 

3/4, izdao Vodenicar, a sve bilo normalno do 4:4. Nema veze, branio sam ga za tiket, a ovo ostalo isprolazilo po tiketima za fin plusic, s tim da sam ponegde na kraju dodao i mhg na Lukasenku, opet izdivljala, prebice je neko.

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...