Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sou se nastavlja. Imao sam dva predvecernja tiketa koji su pali. Na jednom sam igrao Celsi 2&3+, na drugom duplu pobedu Celsija. Posto mi nije ostao nijedan tiket u zivotu, pravim jedan vecernje-nocni tiket da se ne ispustim i naravno :frust: , odaberem kladionicafriendly tip:

 

 

 

 

new-picture-3.png

 

 

 

 

Dobro, da ne kukam mnogo, bar je nocni utesni prosao:

 

 

 

 

new-picture-2.png

 

 

 

 

Sve u svemu, danas su gotovi! :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/1(treci put u 6 dana, imam tiket sa dve kvote 1), NBA 1/2. Polovican fudbalski tiket; Juventus otisao u produzetak, Chelsea dobio. NHL i dalje dolazi kilavo. Pittsburgh jedva otisao u OT, KIngsi vodili 3-0 i primili dva gola, u zavrsna 3 minuta za poravnanje. Glup mec u Washingtonu, sa samo 3 gola. Ponadah se posle 2-1, u drugoj trecini, ali corak. Dallas se kao pojacao, a ne moze da dobije Atlantu kod kuce(oni i kombo oborise). Lagano poluvreme over u Houstonu. Nadam se uskoro i nekoj dobroj seriji, ovo je vec sesti stagnantni dan.

 

 

NHL

 

Detroit-Buffalo w1

Tampa-Pittsburgh 5+

 

Dallas-Toronto 5+

Colorado-St.Louis w2

 

Kvote 1.72, 2.12. Detroit 6 meceva bez pobede, Sabresi vezali 3 poraza(dva u regularnom toku). Vreme je da Red Wingsi prorade ofanzivno i konacno prekinu losu seriju. Tampa protiv mojih, klasican over mec. Toronto je jedan od najboljih plus timova, vec par sezona, a ni Starsi ne zaostaju puno sa golovima. St. Louis izgleda kao dosta ozbiljnija ekipa od Colorada, ove sezone, pa probah i njih.

 

 

NBA

 

Phoenix-Dallas P>106.5

 

Oklahoma-Portland P>101.5

 

Miami-Philadelphia w1

Phoenix-Dallas H2(+1.5)

LA Lakers-Golden State w2

 

Kvote, 1.85, 1.85, 2.66. Phoenix i Dallas retko zakazu sa poenima. Jos se ne zna ko ce sve igrati, na Oklahoma-Portland, no granica nije previsoka. Miami i Golden State, kao sigurice u fiksu, te dodah i Dallas sa hendikepom, kada su vec autsajderi. Samo prvi tiket, stavih u grupu jacih.

Link to comment

došli na kraju i juta i san antonio i konli plus neočekivano dubl under na moteijunasa posle 7p u prvom i under na meklemora tako da je bilo dobro veče

 

ostaje žal za šarlot p pluis što nisam igrao čikago ili bar što nisam igrao samo na šarlot preko granice za poluvreme nego sam odigrao oba tima i nesrećni denver me ujebo i naravno lilard 11p u prvoj dođe na 18, fali jedna trojka i još ga uvede čovek u četvrtoj na minus 20 što nisam očekivao i on za 2 min izgubil loptu promaši 2 šuta i onda ga izvede napolje.

Link to comment

probajte ko ima da hvata na meridianu ncaa. izgleda da hoće ponekad da zakasne sa rezultatom u odnosu na espn. sad sam uspeo nešto da im provučem.

 

moram da se hvalim sad kad je prošla isplata :D depol-ohajo stoji 61:80 ja okrenem na espn ono 61:85 17,5 stoji hendikep 1,89 kvota...hvala! :)

Edited by theanswer
Link to comment

igrao indijanu over 96,5 i na 40sek do kraja imaju 95 i vest dva bacanja. naravno promaši jedno, imaju 96. nju orleans šutne jedno tri puta na koš, ne da koš (da su dali faulirali bi), sudije na 30 sek gledaju replay i lopta za indijanu i ovi ne fauliraju niti su ovi uspeli da šutnu bolji šut od hibertovog fejdveja sa 7 metara dok je isticalo vreme. užasno veče.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...