Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dabl @1,92

Troicki

Lech Poznan

 

 

Dabl @2,03

Slovenija (rukomet)

AIK

 

 

Trebl @1,79

Peng 2-0

Anderson

Isner

 

 

Dabl @1.68

Gibbs

Jovanovski

2/4 = -0,05 Nikom ništa. Jovanovski još igra, ali koliko vidim nema njoj spasa ovde.

 

Dabl @1,86

Voegele

Peng

Link to comment

Bojana se ipak izvukla  :) Po drugi put se na ovom turniru vraća iz mrtvih, tako da je jučerašnji dan ipak završen u finom plusu.

3/4 = +1,63  :thumbsup:

Link to comment

Imate jedan potencijalno lep par uzivo, za one koji imaju onlajn naloge. Lindel 1 protiv nekog nebitnog lika, puko je 0:6 prvi set i uzeo brejk na pocetku drugog a kvota na njega je 3.4 trenutno za mec. Ja sam igrao mec po 5.4 i pojacao na 4.2 kad je imao brejk loptu a imam i drugi set po 2.7, to bi sve trebalo doci. Lik je sasvim solidan igrac za ove manje turnire a ovaj drugi je nepoznat i verovatno je prvi set bio neka namestaljka.

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 1/2. Fudbal je dosao dosta losije od ocekivanog. Tromso izgubio od "mrtvih" Farana. Da nisam kombinovao sa vinerima, nista ne bi ni proslo. U MLB delu, prosao jaci tiket. Korektno.

 

 

Fudbal

 

LASK-Hartberg 2+

Horn-Mattersburg 2+

Standard-Charleroi bk1

Lokomotiva Zagreb-Dinamo Zagreb bk2

 

Propratni fudbalski tiket. Kvota 1.92, Millennium.

 

 

MLB

 

Seattle-Baltimore 1 (Felix Hernandez-Gausman)

 

Texas-Oakland 2 (Jerome Williams-Hammel)

 

Cincinnati-Washington <8.5 (Simon-Roark)

Tampa-Boston <7.5 (Price-Lester)

 

Colorado-Pittsburgh <11.5 (Anderson-Morton)

San Francisco-LA Dodgers <7.5 (Lincecum-Greinke)

 

Atlanta-San Diego <7.5 (Wood-Hahn)

LA Angels-Detroit >7.5 (Skaggs-Smyly)

 

Hernandez, 5-4, 3.44 ERA, protiv Oriolesa. U sezoni, 11-2, 2.02 ERA. Gausman, 4-3, 4.04 ERA, ukupno. Trenutna forma, Felix(1-0, 1.57 ERA), Gausman(1-1, 4.40 ERA). Gosti imaju bolje udarace, domaci jednog od najboljih aktivnih startera. Dajem prednost Hernandezu, kao i obicno.

Williams je pozvan iz AAA filijale, za vecerasnji start. Protiv Oaklanda je, 4-5, 4.19 ERA. Hammel se nije do sada pokazao dobrim, u dresu Athleticsa. Tri starta unazad, 1-2, 6.23 ERA. Rangersi su desetkovani i tesko daju poene. Oakland produktivan, te mislim da bi Hammel mogao doci do pobede veceras.

Simon, 2-1, 2.14 ERA, protiv Washingtona. Do sada, 12-4. 2.74 ERA. Roark, 0-1, 1.50 ERA, protiv Redsa. Dosadasnji deo sezone, 9-6, 2.91 ERA. Prethodna 3 nastupa, Simon(2-1, 2.37 ERA), Roark(2-1, 2.57 ERA).

Price, 10-6, 3.06 ERA, protiv Bostona. Ove godine, 10-7, 3.06 ERA. Lester, 13-9, 4.12 ERA, protiv Tampe. Nakon nesigurnog starta, baca sve bolje, 10-7, 2.50 ERA. Forma, Price(3-0, 1.09 ERA), Lester(1-0, 0.39 ERA).

Anderson, 0-0, 1.29 ERA, protiv Piratesa. Sezonski bilans, 0-3, 4.00 ERA. Morton, 2-0, 3.16 ERA, protiv Colorada. Sezona, 5-9, 3.28 ERA. Aktuelni trend, Anderson(0-1, 3.60 ERA), Morton(0-0, 3.15 ERA). Rockiesi bez par kljucnih igraca(bitnih za napad), pa nisu efikasni, kao sto smo navikli.

Lincecum, 9-6, 2.88 ERA, protiv Dodgersa. Za sada, 9-6, 3.65 ERA. Greinke, 2-0, 2.96 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 11-6, 2.90 ERA. Trend forme, Lincecum(1-1, 1.84 ERA), Greinke(1-2, 3.48 ERA). Giantsi daju dosta poena, ako pogledamo niz od poslednjih 10 meceva. Vecerasnji protivnik ipak nije bilo ko, te ocekujem manju produktivnost. Dodgersi cesto kubure sa efikasnoscu.

Kada je o formi rec, Wood(1-1, 3.44 ERA), Hahn(2-1, 2.00 ERA). Sudar, po meni, najlosijih napada lige. Udaraci Padresa eksplodirali sinoc, tesko ce vezati dva tako dobra izdanja. Atlanta kuburi sa poenima, od pocetka sezone.

Skaggs, 1-1, 6.87 ERA, na poslednja 3 starta. Smyly, 0-1, 4.50 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji nastupi, 6-8, 3.80 ERA. Njegova forma, 2-1, 4.74 ERA. Odlicni napadi, ne tako pouzdani starteri, lici na over.

Kvote, 1.50, 1.55, 1.56, 1.82, 2.10.

Tiket, Yankees 1, Arizona 2, Milwaukee 1, Pittsburgh 2, San Francisco H1(+1.5). Kvota 15.00, Meridian.

Link to comment

Nema ga ni u Meridianu, ni u Maxbetu, a htedoh d odigram nsto sitno.

 

Steta je sto domace kladionice imaju jadnu uzivo ponudu, posto bas lepo moze da se prodje. Evo konkretno ovaj par - Lindel je bio favorit pre meca, nesto tipa 1.25-1.30, a puko je prvi set 6:0 i idioti su dali 3.15 na njega da uzme drugi set. Logicno je nekako da je prepustio prvi set kad je video da ne ide a oni te kvote na levim mecevima postavljaju nekom pogresnom logikom i to treba koristiti. Drugi set je dosao lagano a mec dosta teze ali je ipak doslo sve, a kvote boli glava.

Link to comment

Kvota na Crnu Goru protiv Srbije u vaterpolu je previsoka: Meridian 3.25, Maxbet 3.35 (sa bonusom 3.50 - uslov je najmanje jos dve utamice na tiketu), Mozzart 3.35. Uzgred, jedino Mozzart daje duplu sansu -  1X je 2.25.

 

Nasi ne deluju nesto ubedljivo, a kvota je odlicna. Ja odigrao na jednom duzem uzaludnom tiketu sa siguricama. :dry:

Ako FC Jazz kojim cudom priredi prigodan jam session od 17.30, za ostalo nema da brinete. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ja ga cekam da dobije 2:0 posto je kvota na cistu pobedu bila jako bednih 1.37, a nije uopste tako sigurno jer Gabasvili ume da podivlja nekad. Dobro je otvorio i vodi 3:1 u prvom ali sve je moguce.

Link to comment

Ja ga cekam da dobije 2:0 posto je kvota na cistu pobedu bila jako bednih 1.37, a nije uopste tako sigurno jer Gabasvili ume da podivlja nekad. Dobro je otvorio i vodi 3:1 u prvom ali sve je moguce.

Ja odigrao i to, sto ce me mozda izvuci posto ovaj Gojko sisa gubi od nekog majstora koji je 287. na listi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...