Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

MLB 2/3, prosao i fudbalsko-teniski tiket. Napad Detroita zakazao. Zato su San Francisco i Oakland, dobili nakon preokreta. Tenis prosao lagano, fudbal kilavo, kao i obicno, no dovoljno za prolaz, sa nesto manjom kvotom(oko 2.5).

 

 

MLB

 

NY Yankees-Detroit 2 (Kuroda-Price)

 

Seattle-Atlanta 1 (Felix Hernandez-Wood)

 

LA Dodgers-LA Angels 1 (Kershaw-Santiago)

 

Kuroda, 0-1, 3.72 ERA, protiv Detroita. Ove sezone, 7-7, 3.98 ERA. Price, 10-5, 3.66 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 11-8, 3.11 ERA. Trenutna forma, Kuroda(1-1, 3.26 ERA), Price(2-1, 2.35 ERA). Kuroda jedan od boljih u bangavoj rotaciji domace ekipe. Price tradicionalno dobar protiv Yankeesa. Dosao u trejdu iz Tampe, kako bi pojacao starterski korpus Tigersa. Sinoc su domaci dobili 2-1, te ocekujem bolje izdanje udaraca Detroita.

Felix, 0-1, 5.87 ERA, protiv Atlante. Ima fenomenalnu sezonu, 11-3, 2.01 ERA. Wood, 0-1, 9.00 ERA, protiv Marinersa. Sezonski bilans, 7-8, 3.30 ERA. Poslednji nastupi, Hernandez(0-1, 1.29 ERA), Wood(1-1, 3.00 ERA). Duel retardiranih napada. Povremeno se desi ofanzivna eksplozija, a onda klasicno tavorenje sa po par poena. Jesu Marinersi nesto efikasniji ove godine, no to i dalje nije dovoljno za ozbiljnu playoff trku. Kao sto stalno potenciram, Felix je jedan od najboljih aktivnih startnih picera.

Kershaw, 2-2, 3.74 ERA, protiv Angelsa. Prvi kandidat za picera sezone u NL, 13-2, 1.71 ERA. Santiago, 3-7, 3.76 ERA, za sada. Pogled unazad, Kershaw(2-0, 1.44 ERA), Santiago(1-0, 0.73 ERA). Kershaw retko zakaze. Ima sjajan niz ubedljivih nastupa. Nakon katastrofalnog pocetka sezone, Santiago baca bolje, uz par uknjizenih pobeda. Dajem prednost etabliranom starteru,iako napad Dodgersa, ne uliva poverenje.

Kvote, 1.75, 1.55, 1.40.

Tiket, Cincinnati 2, Washington 1, San Diego H2(+1.5), St.Louis 1, Colorado <11.5, Oakland >6.5. Kvota 13.23.

 

 

Jos jedan tenisko-fudbalski miks, sa nesto vise parova.

Karlovic 10+ 1. set, Ivanovic fix, Federer H1(-1.5), Wawrinka fix, Horn 2+, Standard 0-3, Cruz Azul 2+, Leon w2, Leverkusen 2, QPR 2. Kvota 4.74.

Edited by Miljenko
Link to comment

Istra - Rijeka 2

Čilić - Istomin 1

Dundalk - Wrexham Hc1

 

@2,72  odlično :)

 

Salzburg - Karabah Hc1

Zenit - AEL Hc1

Čilić - Jaziri 1

Tsonga - Chardy 1

 

@2,73

Link to comment

MLB 3/3, tenis+fudbal tiket pao na overu na Karlovica. Ponovo tesni MLB mecevi, no sve je otislo na moju stranu. To se valjda vraca, za par baksuznih dana prosle nedelje. Ovo je vec pristojna dobra serija(4 dana).

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-Texas 1 (Sale-Tepesch)

Oakland-Tampa <8.5 (Gray-Hellickson)

 

NY Yankees-Detroit 2 (Capuano-Verlander)

 

Washington-NY Mets 1 (Fister-Niese).

 

Sale, 3-1, 4.94 ERA, protiv Texasa. U sezoni, 10-1, 2.09 ERA. Tepesch, 0-1, 6.75 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 3-7, 4.84 ERA. Forma, Sale(2-0, 2.14 ERA), Tepesch(0-2, 7.59 ERA). Sinoc je domaci tim katastrofalno porazen(16-0), te ocekujem da uzvrate istom merom, iza najboljeg clana rotacije. Izbegavam inace igru na ekipe, koje imaju minimalne playoff sanse, u ovom delu sezone, no Sale je tako dominantan ove godine, da bi bio greh ne ispratiti ga.

Gray, 1-0, 0.61 ERA, protiv Tampe. Ukupno, 12-4, 2.59 ERA. Hellickson, 1-1, 4.00 ERA, protiv Oaklanda. Za sada, 0-1, 3.29 ERA. Gray ima novi niz sjajnih nastupa, 2-1, 1.33 ERA, na poslednjih 20+ ininga, pa ocekujem jos jedan tvrd mec sa malo poena.

Capuano, 2-0, 6.43 ERA, protiv Detroita. Dosadasnji deo sezone, 1-2, 4.50 ERA. Verlander, 5-5, 3.84 ERA, protiv Yankeesa. Ove sezone, 10-9, 4.66 ERA. Prethodna 3 nastupa, Capuano(0-1, 6.75 ERA), Verlander(2-1, 3.32 ERA). Verlander polako dize formu, Tigersi imaju sigurniji napad, lici na 2.

Fister, 1-0, 1.42 ERA, protiv Metsa. Sezona, 10-3, 2.68 ERA. Niese, 3-1, 2.83 ERA, protiv Nationalsa. Od starta sezone, 5-7, 3.24 ERA. Aktuelni trend, Fister(2-1, 1.83 ERA), Niese(0-3, 4.74 ERA). Ekipe koje imaju nepouzdane napade. Prednost Washingtona, na celu divizije, je ostala ista, jer Atlanta ima tesku seriju protiv Marinersa. Metsi mi i dalje ne deluju, kao ozbiljan playoff kandidat.

Kvote, 1.89, 1.75, 1.65.

Prateci tiket, Seattle 1px, Pittsburgh 1px, St.Louis 1, LA Angels 1, San Diego <9.5, Milwaukee <8.5. Kvota 17.38.

 

 

Pomesao tenis i fudbal, nije ispala bas velika kvota.

Zenit 1, APOEL w1, Steaua w1, Salzburg 1, Djokovic fix, Cilic fix, Ferrer fix, Sharapova fix, Dimitrov fix. Kvota 2.79.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nestor/Zimonjic - Djokovic/Wawrinka 1.75 - 1.95 (Mozzart). :huh: Da li mi se cini ili je ovo prevelika kvota na Nes/Zim? Ja retko igram kvote manje od 2.00, ali ovo mi deluje malo cudno, pa cu odigrati na nekom tiketu. Nazalost, parove sam nasao samo kod Mozzarta.

Edited by Nesh
Link to comment

OK, nisam pratio formu Nestora i Zimonjica, gledam cisto na osnovu potencijalne zainteresovanosti za turnir. Ako je verovati rasporedu koji su dale kladionice, Djkovic ce pre ovoga igrati sa Monfilsom, pa se pitam koliko ce ozbiljno igrati u parovima.

Edited by Nesh
Link to comment

Solidno uspesno vece.

Na Live uhvatio kornere Feiu u cast. Zenit-Ael kada je pao crveni dali kvotu 2.35 na 9+ kornera za Zenit a posle i 2.1 za 15, zaleteo sam se i na 18 ali je ipak ostalo na 16 kornera na kraju i ja u solidnom plusu. Kada se na to doda i prolazak Kopenhagena i neki sitan dobitak na sistemu za prolaze (ispalili Partizan, Panatenaikos i Feynord) ne mogu da se pozalim.

Link to comment

Igrao na PFC da ce proci :Hail: :Hail: :Hail:  ti si lud :D

 

Ja juce onomad pogodio sto sam stavio jedino Petkovicka bila kvota 1.

Danas me sjebo Serif i Celtic-Legia 3+. Da je tu bar jos jedan gol pao nebi izgubio nista ovako jbg bice bolje sutra,

Link to comment

Sad gledam za ligu Europe sutra nista pametno. Ovo cu odigrati sa jakim ulogom:

Cernomorec-Split 1 (1.50)

Plzen-Petrolul  1 (1.50)

Hull-Trencic 1   (1.30)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...