Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebem li ga, zajebana je ovo rabota ali ko ima ludacku disciplinu i ne prevelika ocekivanja, moze da zaradjuje nesto para.

 

Nego, danas sam pola dana masio skoro sve sto sam odigrao i isao do skoro 100e u minus, a singlovi bili prvo po 200-300din pa posle 500-1000, ali bukvalno nista nisam mogao da ubodem. Onda sam odigrao hiljadu na nekog majstora Daniela Nguyena protiv uvek augodnog Mitchella Franka nakon sto je puko prvi set 6:3, po kvoti 4.20. Lik je uzeo drugi relativno lako, u trecem poveo 3:1 pa gubio 3:5 i 0:30 na servis ovog drugog, gde sam prestao da pratim, pa vratio brejk i onda spasao 15:40 i jos jednu mec loptu posle djusa, da bi u tajbrejku gubio 2:0 pa dobio 7:2  :0.6:  Onda sam prosao nesto uzivo i prebacio dobitak na nase vaterpoliste i majstorcinu Kuevasa, i to bi trebalo doci rutinski jer ide jako lepo za sad. Ako sve bude kako treba, na kraju cu zavrsiti u plusu 20-25 evra, a nikad gore nisam gadjao :D

Link to comment

ATP Kicbil: Carreno Busta - Maximo Gonzales 1 (1.60)

 

Busta up and coming spanski sljakas, Gonzales manje-vise challenger igrac.

Edited by Daddy Cool
Link to comment

MLB 2/2, fudbal 0/2. Za promenu sam dobro grupisao uplatu. Prodjose dva jaca tiketa(MLB), fudbal nekoristan. MLB bar mozes lakse proceniti. Nije svaki dan idealan, no lakse ga je uklopiti od fudbala.

 

 

MLB

 

San Francisco-Pittsburgh 1 (Bumgarner-Worley)

 

Houston-Oakland 2 (Oberholtzer-Chavez)

Texas-NY Yankees <8.5 (Darvish-Phelps)

 

Bumgarner, 1-2, 1.71 ERA, protiv Pittsburgha. Ove sezone, 12-7, 3.19 ERA. Worley, 2-1, 4.09 ERA, protiv San Francisca. Trenutna forma, Bumgarner(3-0, 2.21 ERA), Worley(1-0, 4.85 ERA).  Giantsi pocisceni protiv Dodgersa. Ocekujem njihovo bolje izdanje protiv Piratesa i aktivno ucesce u playoff trci. Veceras baca Bumgarner, sutra Hudson, eto prilike, za pocetak nove serije pobeda.

Oberholtzer, 0-2, 4.03 ERA, protiv Oaklanda. Chavez, 2-0, 2.23 ERA, protiv Houstona. Poslednja 3 starta, Oberholtzer(0-1, 4.12 ERA), Chavez(2-1, 2.60 ERA).

Darvish, 2-1, 1.85 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 9-6, 2.92 ERA. Phelps, 2-0, 4.38 ERA, protiv Rangersa. Dosadasnji deo sezone, 5-4, 3.77 ERA. Aktuelni trend, Darvish(1-2, 4.76 ERA). Phelps(2-0, 2.60 ERA). Duel napada, koji ne produkuju na ocekivanom nivou.

Kvote, 1.57, 1.98.

Prateci tiket, Atlanta 1, Boston 1, Washington 2, Tampa 1. Kvota 7.17.

 

 

Fudbal ponovo oprezno. Kalju Nomme 3+, Sillamae Kalev 3+, Germany U19 1, Hammarby 1. Kvota 3.07.

Edited by Miljenko
Link to comment

ATP Kicbil: Carreno Busta - Maximo Gonzales 1 (1.60)

 

Busta up and coming spanski sljakas, Gonzales manje-vise challenger igrac.

 

3:6, 6:3, 5:7

 

Gonzales dobro poceo, posto je prethodno uhvatio ritam u kvalifikacijama, Busta u drugom setu okrenuo sa 1:2 na 5:2, u trecem nastavio dobro, ali prokockao prvo 3:1, pa onda i dve mec lopte (15:40) kod 5:4. Jbg.

 

Idem sa malo jacim ulogom na Portugal protiv nasih U-19.

 

Portugalci su do sad najubedljivija ekipa na EP, a zele i revans za proslu godinu, kada smo ih izbacili na penale, iako smo objektivno bili losija ekipa. Nama fale Zivkovic i Pantic, vraca se Maksimovic iz suspenzije, a Milinkovic-Savic je pusten iz Genka dan pred utakmicu. Mislim da je hendikep zbog odsustva prve dvojice ipak veci nego benefit od dolaska SM-S, kao i da su nasi u podsvesti zadovoljni polufinalom i plasmanom na SP.

Link to comment

Mislim da imamo slicnu situaciju kao neki dan sa Lindelom. Ovaj Hirsmuler je stari vuk za ove indijanske turnice DZ kategorije a igra protiv nekog nepoznatog i puko je 1:6 prvi set. ja ga imam drugi set po 2.9 i mec po 4.7 a posto vodi 2:0 vec u drugom setu, vi mozete probati pobedu u mecu jer je kvota i dalje dobra, oko 3.30. Mnogo bolji igrac, dobice.

 

Karina, vodi 4:0 i 15:30 na servis ovog drugog, sad ce uzeti 6:0 drugi set i kvota ce biti ispod 2. Ne bi me cudilo da posle pukne, mozda je neka namestaljka :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

AIK 1

Wisla 1X

Dinamo Bukurešt 1

Ventspils 1

 

@3,26 prošlo :)

 

Hammarby 1  :isuse:

Split 1X

Njemačka (19) 1

Brondby DG

HB Torshavn 1

 

@3,12

 

 

Slovan - Šerif 1

Valerenga - Stabaek 3+

 

@2,90

Link to comment

MLB 0/2, fudbal 0/1. MLB fix dosao lose, ovo se nije moglo uklopiti. San Francisco nastavio losu seriju, Oakland zakazao protiv Astrosa. Za fudbal se i ne nerviram.

 

 

MLB

 

Houston-Oakland 2 (Feldman-Samardzija)

NY Mets-Philadelphia <8.5 (Gee-Hamels)

 

Feldman, 5-7, 6.34 ERA, protiv Oaklanda. Samardzija, 5-2, 3.20 ERA, protiv Houstona. Forma, Feldman(0-3, 8.15 ERA), Samardzija(1-1, 3.13 ERA). Athleticsi neocekivano porazeni sinoc, ne verujem da ce dozvoliti sebi jos jedan kiks.

Kada je o poslednjim nastupima rec, Gee(1-2, 5.82 ERA), Hamels(2-0, 2.05 ERA). Nepouzdani napadi, te probah under, mada sam dobio smesnu kvotu.

Kvota 1.63.

Tiket, Detroit 1, Washington 2, Tampa 1, San Francisco 1. Kvota 7.35.

 

 

Jedan fudbalski, vise za pracenje. Kvota 4.14.

Sparta Praha bk1, Slovan Bratislava w1, Hoffenheim 2+, Swansea bk2, Man Utd 2+, Real Madrid 3+.

Link to comment

MLB 1/1, fudbal 0/1. MLB dosao uz dosta srece(Oakland okrenuo 1-4, u 9. iningu). Fudbal ne bih pogodio, bilo sta da sam odigrao. Nije bilo golova na prijateljskim tekmama, ovako sam ustedeo novac, praveci vecu kvotu.

 

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Scherzer-Noesi)

Cleveland-Seattle H2(+1.5) (Kluber-Felix Hernandez)

 

San Francisco-Pittsburgh 1 (Lincecum-Morton)

LA Dodgers-Atlanta 1 (Greinke-Wood)

 

Scherzer, 11-5, 2.40 ERA, protiv White Soxa. Sezona, 12-3, 3.37 ERA. Noesi, 1-1, 7.53 ERA, protiv Tigersa. Ukupno, 5-6, 4.37 ERA. Trenutna forma, Scherzer(2-0, 2.75 ERA), Noesi(2-1, 5.40 ERA). Detroit se obrukao nocas. Nadam se da ce Scherzer izdominirati veceras, posto je bullpen i dalje kilav(Soria je bio katastrofalan sinoc).

Od starta sezone, Kluber, 10-6, 2.77 ERA. Felix, 7-5, 2.98 ERA, protiv Indiansa. Do sada, 11-2, 1.99 ERA. Poslednja 3 starta, Kluber(2-0, 2.28 ERA), Hernandez(1-0, 1.23 ERA). Kluber ima odlicnu sezonu. Felix je izjednacio rekordan niz od 13 MLB startova, sa minimum 7 ininga, i bez pustanja vise od dva poena. Ocekujem tvrd mec. Napad Marinersa nesto bolji nego ranijih sezona, no to i dalje nije po mom ukusu. Hendikep na goste nadjoh u Meridianu.

Lincecum, 2-4, 4.86 ERA, protiv Piratesa. Za sada, 9-7, 3.96 ERA. Morton, 3-4, 2.51 ERA, protiv San Francisca. Sezona, 5-10, 3.40 ERA. Pogled unazad, Lincecum(0-2, 6.75 ERA), Morton(0-1, 5.21 ERA). Lincecum bas i nije u nekoj formi, kao i cela ekipa uostalom. Giantsi su vezali 6 poraza, te mislim da je vreme za prekid te lose serije.

Greinke, 1-1, 3.50 ERA, protiv Atlante. Dosadasnji deo sezone, 12-6, 2.74 ERA. Wood, 7-8, 3.44 ERA, na nivou sezone. Trend nastupa, Greinke(1-2, 3.20 ERA), Wood(1-1, 4.96 ERA). Duel, blago receno, neubedljivih napada. Dodgersi su ipak nesto produktivniji, imaju jednog od najboljih igraca na moundu, pa odigrah na njih.

Kvote, 2.03, 2.88.

Prateci tiket, Tampa 1, Cincinnati H1(+1.5), Washington 2, Yankees 2, St.Louis H2(+1.5). Kvota 8.88, Millennium.

 

 

Fudbal

 

Aktobe-Steaua 0-3

Qarabag-Salzburg bk2

AEL-Zenit bk2

Helsinki-APOEL 0-3

Grasshoppers-Lille 0-3

 

Ispratih LS kvalifikacije, mada polako gubim volju sa fudbalom, posto ga je skoro nemoguce pogoditi. Kvota 2.98, Meridian.

Edited by Miljenko
Link to comment

Evo i ja razmatrao malo bezbolnih ludorija:

 

SF - Pitt 1

Baltimor - LAA  2, (2& < 8.5)

Clevelend - Seattle 2 (2 & <6.5)

Kansas c. - Minnesota 1 (H1)

LA Dogers - Atlanta 1 (1& > 6.5)

SD - St.Luis 1 (1& <6.5)

 

Probracu nesto od ovoga. Ne mogu da verujem da mi je ovoliko UNDERa ispalo. :huh: Obicno ih ne igram, al stavicu neki kad mi se tako razmotalo u galvi.

Link to comment

MLB 1/2, fudbal 0/1. U MLB delu je prosla veca kvota, te se ne mogu buniti previse. San Francisco nekako dobio. Felix standardno dobar, no nije imao nimalo podrske(Seattle nije dao nijedan poen). Fudbal za no comment, bar nisam promasio samo jedan par.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Atlanta 1 (Kershaw-Teheran)

San Diego-St.Louis <8.5 (Despaigne-Miller)

Arizona-Pittsburgh <9.5 (Collmenter-Locke)

 

Washington-Philadelphia 1 (Gio Gonzalez-Lee) 

Miami-Cincinnati 2 (Koehler-Cueto)

 

Kershaw, 0-0, 2.45 ERA, protiv Atlante. Do sada, 12-2, 1.76 ERA. Teheran, 10-6, 2.71 ERA, na nivou sezone. Trenutna forma, Kershaw(2-0, 1.44 ERA). Teheran(2-0, 3.60 ERA). Oba napada nepouzdana. Teheran je vrhunski starter, no Kershaw je mozda i najbolji u poslu trenutno, te ponovo probah na domacina.

Od starta MLB karijere, Despaigne je, 2-2, 1.66 ERA. Miller, 0-1, 5.19 ERA, protiv Padresa. Poslednja 3 starta, Despaigne(0-2, 2.45 ERA), Miller(0-1, 4.63 ERA). Despaigne trokirao u Atlanti(5 pustenih runova), no to mu je bio prvi los start, te ocekujem njegov povratak u pocetnu formu. Miller solidan, po povratku u rotaciju. Ocekujem tvrd mec.

Collmenter, 0-0, 1.59 ERA, protiv Pittsburgha. Za sada, 8-5, 4.03 ERA. Locke, 0-1, 6.92 ERA, protiv Arizone. Sezona, 2-2, 3.54 ERA. Pogled unazad, Collmenter(1-0, 4.32 ERA), Locke(0-1, 4.74 ERA). Vecerasnji starteri se nisu proslavili, na prethodnim nastupima(Collmenter primio 6 poena, protiv Philliesa; Locke pustio 3 HR). Pokazali su ok stabilnost, u dosadasnjem delu sezone, te ne ocekujem previse poena i veceras.

Gio, 5-3, 2.48 ERA, protiv Philliesa. Ukupno, 6-6, 3.56 ERA. Lee, 6-4, 2.74 ERA, protiv Washingtona. Ove godine, 4-5, 3.78 ERA. Trend forme, Gonzalez(0-2, 3.71 ERA), Lee(1-1, 5.71 ERA). Gio polako popravlja formu, nakon loseg izdanja protiv Brewersa. Lee ima problema sa kontrolom, pitanje je kakav ce biti veceras.

Koehler, 7-7, 3.91 ERA, u sezoni. Cueto, 2-1, 5.27 ERA, protiv Marlinsa. Ima odlicnu sezonu, 11-6, 2.08 ERA. Aktuelni nastupi, Koehler(1-0, 3.50 ERA), Cueto(2-0, 2.50 ERA). Cueto je jedan od picera, koji su u top formi, ove sezone. Imao bi neku pobedu vise, da je tim malo efikasniji.

Kvote, 3.48, 2.97.

Danas sam dobio malo vece kvote za poene, za promenu.

 

 

Od fudbala sastavio samo jedan tiket kvalifikacija LE.

Dinamo Moscow bk1, Elfsborg w1, Omonia bk1, PSV bk1, Young Boys bk1, Rijeka bk2, Krasnodar w2. Kvota 2.94.

Link to comment

Evo i ja razmatrao malo bezbolnih ludorija:

 

SF - Pitt 1   7:5

Baltimor - LAA  2, (2& < 8.5  )   4:3

Clevelend - Seattle 2 (2 & <6.5 )   2:0

Kansas c. - Minnesota 1 (H1)   3:2

LA Dogers - Atlanta 1 (1& > 6.5)   3:2

SD - St.Luis 1 (1& <6.5)   12:1

 

Gde sam pogodio konacne ishode, promasio sam poene, gde sam pogodio poene, promasio sam konacne ishode. Kad se tome doda los raspopred... :(

 

Danas su gotovi! :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...