Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

pogodio sam kvotu 113, ne znam kako...benefit 7 dana kladjenja znaci da svaki dan treba da odigram tiket? ako ne odigram propada mi benefit za taj dan?

aaaaa.jpg

Link to comment

pogodio sam kvotu 113, ne znam kako...benefit 7 dana kladjenja znaci da svaki dan treba da odigram tiket? ako ne odigram propada mi benefit za taj dan?

 

Bravo! :)

Da, ako ne odigras, propada ti za taj dan.

Link to comment

Dabl @2,02

Cepelova

Peng 2-0

 

 

Dabl @1,96

Helsinki-Rabotnički NG

Srbija (vaterpolo)

 

 

Trebl @2,43

Robredo

Istomin

Srbija

0/3=-3,00  :thumbdown:

 

Peng odložena za danas, pa ću je opet uvrstiti u neki dabl. Sve promašaje mogu da prihvatim, ali za raspad Istomina nemam komentar  :isuse:

Link to comment

pogodio sam kvotu 113, ne znam kako...benefit 7 dana kladjenja znaci da svaki dan treba da odigram tiket? ako ne odigram propada mi benefit za taj dan?

:thumbup:

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 4/4. Tesko je naci manu ovakvom danu. Fudbal dosao bez vecih problema. MLB fix lagano. Bilo je povuci-potegni sa underom u Denveru, no i to je ostalo u neophodnom opsegu.

 

 

Fudbal

 

Lech Poznan-Kalju Nomme 1

Tromso-Vikingur 1

Asteras-ROPS w1

 

Trnava-Zestafoni 1

Groningen-Aberdeen w1

 

Karagandy-Atlantas 1

AIK-Linfield 1 

Chikhura-Bursaspor w2

Esbjerg-Kairat Almaty w1

 

Zimbru-SCKA Sofia w2

Sligo-Rosenborg w2

 

Prvi mecevi su dosli uzasno lose, te mislim da je danas vreme za naplatu. Vise nema prostora za kiks i ocekujem da se kvalitetnije ekipe pokazu.

Probao na ekipe, kojima treba pobeda ili neresen rezultat(mada je takvih malo).

Kvote, 1.56, 1.92, 2.12, 1.85.

 

 

MLB

 

Oakland-Houston 1 (Samardzija-Feldman)

Philadelphia-San Francisco <8.5 (Hamels-Hudson)

 

Milwaukee-NY Mets 1 (Garza-Gee)

LA Angels-Detroit <8.5 (Richards-Scherzer)

 

Samardzija, 4-2, 3.65 ERA, protiv Houstona. Feldman, 5-6, 6.10 ERA, protiv Oaklanda. Trenutna forma, Samardzija(1-1, 3.27 ERA), Feldman(0-2, 5.89 ERA). Astrosi ce biti bez Springera veceras(ide na listu povredjenih). Ocekujem da Oakland resi seriju u svoju korist(1-1 je u pobedama trenutno).

Hamels, 5-3, 3.75 ERA, protiv San Francisca. U sezoni, 4-5, 2.83 ERA. Hudson, 11-9, 3.72 ERA, protiv Philliesa. Poslednja 3 starta, Hamels(2-0, 2.18 ERA), Hudson(1-1, 3.86 ERA). Hamels bi imao koju pobedu vise, da nema tako slabu podrsku napada. Hudson se polako vraca u formu. Belt je i dalje van postave Giantsa, ciji udaraci igraju solidno, u poslednje vreme.

Garza, 0-0, 1.93 ERA, protiv Metsa. Ukupni bilans, 6-7, 4.04 ERA. Gee, 0-3, 6.75 ERA, protiv Brewersa. Za sada, 4-2, 2.92 ERA. Pogled unazad, Garza(1-2, 3.71 ERA), Gee(1-1, 4.00 ERA). Starteri su tu negde. Meni Milwaukee deluje kao ozbiljniji tim, ima i dalje realne playoff sanse, te probah na njih.

Richards, 2-1, 2.70 ERA, protiv Detroita. Dosadasnji deo sezone, 11-2, 2.47 ERA. Scherzer, 3-1, 2.16 ERA, sa Angelsima. U sezoni, 11-3, 3.34 ERA. Tekuci trend, Richards(2-0, 0.81 ERA), Scherzer(2-0, 1.74 ERA). Duel vrhunskih startera i odlicnih napada. 

Kvote, 1.80, 2.09. Prvi dabl nesto jace.

Propratni tiket, Yankees 1, Atlanta 1, San Diego 2, Cleveland H2(+1.5), Minnesota 1. Kvota 10.46.

Edited by Miljenko
Link to comment

Dabl @1,92

Troicki

Lech Poznan

 

Rizično je igrati na Troickog posle ovolike pauze, ali je u prvom kolu izgledao odlično, dok se Golubev prilično mučio. Ukoliko Viktor održi nivo igre iz prvog kola, trebalo bi da dobije bez problema. Pitanje je samo da li posle ovolike pauze može da održi ritam tokom turnira bez oscilacija.

Link to comment

Maribor - Zrinjski 1

Grčka - Srbija 2

Hrvatska - Italija 1X

Ventspils - Malmo X2

 

@2,86 eh Rvati

 

mlb double:

 

Milwaukee - Cincinnati 1

Arizona - Detroit 2

 

@2,72 prošlo :)

Link to comment

Uhvatio sam Kuevasa prvi set protiv Sepija i sad cekao da gubi 1:0 u drugom pa da prebacim ceo dobitak na drugi set na njega. Jedva sam docekao, imao je brejk loptu ali ipak uzeo Sepi svoj servis. Ovaj Kuevas vec neko vreme sabija na sljaci, dobijao je i mnogo jace igrace. Pojma nemam kako ga nisam zapazio mnogo ranije i gde je bio lik ali je trenutno ubica.

Link to comment

Imao je dugu pauzu, nakon RG 2011.(povreda). Nije igrao skoro pune dve godine.  Sada ponovo igra na ranijem nivou. Sa Hornom je osvojio RG u dublu, 2008.

Link to comment

Da, sad sam nasao to na vikipediji. Mislim da ce moci da se uzme lepih para na njemu, makar na sljaci. Kvote su uglavnom dobre a lik razbija, dugo nisam video da neko igra ovako smireno kad je frka a to jako nervira protivnike. Inace, odvalio je Sepija 6:1 u drugom, nikad laksa lova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...