Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

 

Columbus - Kanzas X (3.20) (Kanzas nema iks na strani, kod kuce ima 4, Columbus kod kuce 2 4 2, na strani 4 iksa)

 

Probacu i

 

LA - N. England 1@GG (3.30)

Phila - New York 1 (2.40, razmatrao i 1&GG po kvoti 4.20 )

 

Uplatio ova 3 meča sinoć, samo GG3+ umesto 1&GG i jutros imam šta da vidim, golovi lagano ali Kanzas dade gol u 90-om.. :isuse:

Link to comment

Uplatio ova 3 meča sinoć, samo GG3+ umesto 1&GG i jutros imam šta da vidim, golovi lagano ali Kanzas dade gol u 90-om.. :isuse:

 

I ja imao dva - tri tiketa gde sam pao na jednu (na jednom bas na Kanzas), a pogodio lepe stvari.  :(

Link to comment

Dabl @1,92

Lajović

Petrolul

Krajinović predao Lajoviću tako da je naplaćen samo Petrolul @1,20.

 

Combo @2.09

Ferrer

Karlovic

Petrolul

Krasnodar

2/2=+1,29  :thumbup:

Link to comment

Fudbal 0/2. Ako za sredu rekoh, da su bili losi rezultati, sta tek mogu reci za jucerasnji dan. Ono ne bih pogodio, ni da sam znao unapred, sta ce se desiti. :lolol:

Nista. Fudbal, golovi, retki fix. Videcemo kako ce krenuti post All-Star MLB deo.

 

Fudbal

 

Austria Lustenau-FAC Wien 2+

Stabaek-Brann 2+

Dinamo Zagreb-Slaven 1

Tallinna Kalev-Flora 2

Johvi-Levadia 3+

 

Sistem, Stabaek P2+, 2P2+, Flora 5+, 7+, Levadia 5+, 7+. 

Cileanci krecu sutra, eto prilike za golove. Kvota 2.27.

 

 

MLB

 

Washington-Milwaukee 1 (Strasburg-Lohse)

 

Detroit-Cleveland 1 (Anibal Sanchez-Bauer)

 

Miami-San Francisco 2 (Eovaldi-Bumgarner)

 

LA Angels-Seattle <8.5 (Weaver-Iwakuma)

Oakland-Baltimore <8.5 (Samardzija-Tillman)

 

Pittaburgh-Colorado >6.5 (Liriano-De La Rosa)

Boston-Kansas <9.5 (Buchholz-Shields)

 

Strasburg odlican kod kuce. Forma startera, Strasburg(1-0, 2.21 ERA), Lohse(0-2, 3.60 ERA). 

Detroit otvara drugi deo sezone, protiv divizijskog rivala. Sanchez dobar, gosti nepredvidljivi. Tigersi imaju kvalitetniji lineup.

Bumgarner i nije u nekoj formi(1-2, 6.87 ERA), no na gostovanjima ima znatno bolje nastupe, nego na AT&T Parku(6-2, 1.98 ERA). Giantsi su stabilizovali formu, nakon ocajne serije. Napad i dalje ne produkuje dovoljno. Vreme je da zaigraju bolje, ako zele odrzati prikljucak sa Dodgersima.

Weaver ima fin trend, protiv Marinersa, 14-9, 3.30 ERA. Iwakuma takodje, 5-0, 1.49 ERA. Poslednja 3 starta, Weaver(2-0, 4.30 ERA), Iwakuma(3-0, 1.25 ERA).

Samardzija bacao korektno i na proslom startu(3 primljena poena, 8 ininga), no Felix je bio bolji. Veceras startuje protiv neugodnog Baltimora. Tillman u sve boljoj formi(0-1, 3.72 ERA). Protiv Athleticsa, 1-0, 1.96 ERA. 

Liriano i dalje ne nalazi formu. Protiv Colorada, 1-2, 7.16 ERA. De La Rosa, 4-3, 4.01 ERA, protiv Piratesa. Aktuelni trend, Liriano(0-2, 5.25 ERA), De La Rosa(3-0, 3.50 ERA). Udaraci Rockiesa igraju bolje kod kuce, mada Liriano ne uliva preterano poverenje.

Buchholz ima odlicnu tradiciju protiv Royalsa, 4-1, 2.20 ERA. Forma, Buchholz(1-1, 2.01 ERA), Shields(1-2, 2.84 ERA).

Zavrsni dabl, za malo manji ulog, Fenway Park je uvek upitan za undere.

Kvote, 1.60, 1.60, 1.80, 2.03, 1.76.

Link to comment

Dinamo - Slaven Hc1

Cork - UCD 1

 

@2,25

 

Dinamo - Slaven 1

SKA Habarovsk - Khimik 1

Grčka(20) - Hrvatska(20) 1

 

@3,92

 

mlb:

 

Washington - Milwaukee 1

Detroit - Cleveland >8,5

 

@3,12

Link to comment

U Meridianu mozes da zatrazis manju ili vecu granicu, pa koju ti kvotu "odlome".

Malo su se izbezobrazili, u poslednje vreme, te daju cesto 1.30-1.35. Zato i vezujem po 2 meca. Pokazalo se korisnim dosta puta.

Link to comment

Ok, hvala.  :)

 

Ja sam malo laicki brckao po bezbolu: 

 

S. Diego 1& under 6.5 (ovde sam se lomio na koju cu stranu, pa kliknih ovako)

Detroit H1

Pittsburgh - Colorado 2 (ovde sam resio da trazim iznenadjence, pa sta bude)

dodao sam bespotrebno i fudbal Emelec 2

 

Kvota u Maxbetu 32.03

 

Probacu online u Meridianu i iznenadjenje u Oklandu, dakle Baltimor 2 (kvota 2.35), ponoviti Detroit H1, a sta jos da dodam tek treba da smislim. Nervira me sto u Meridianu nemaju kombinaciju konacan ishod i ukupno poena, pa moram da odigram vise utakmica. 

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...