Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Toliko o Celiku iz Niksica, vazno da je svako ziv danas bio "pametan" i igrao 7+ po nikad jadnijoj kvoti.
Opet su fino odigrali za nekoga i primili 2 gola u nadoknadi al ukupno svega 4.

 

Sem onog tiketa koji su Madjari rusili igrao sam i sistem 6/8 bez njih, najveca kvota (Gabala @ 3) dosla najlakse ali me srusio Jeunesse Esch i mrtvo Turnovo koje je dalo gol u 45+1 :isuse:

Link to comment

Mayer @1,75

 

 

Dabl @1,79

Mausburger

Berlocq

 

 

Berlocq LIVE @1,60

 

 

Dabl @1,46 za dvostruki ulog

Litex

Botev

1/3 = -1,40  :thumbdown:

Čekam Litex da me još malo izvadi.

Link to comment

Fudbal 4/6, MLB 2/2. Kao sto vec rekoh, ocekivao sam vise golova juce. Vaduz zakazao protiv ovih amatera. Fix dosao uglavnom korektno. MLB prijatno iznenadio. Atlanta konacno prosla, Kershaw jos jednom izdominirao

 

 

Fudbal

 

Aalesund-Molde 3+

 

Nastavljam sa golovima. Norvezane cu pratiti, tokom celog vikenda, te probah i jedini danasnji par. Austrijance i njihov kup, povezah na tiketu sa 6 parova, ko ce ga znati, da li ce tu neko zapinjati. Kvota, 1.71.

 

 

MLB

 

Texas-LA Angels 2 (Tepesch-Richards)

 

Kansas-Detroit H2(+1.5) (Duffy-Anibal Sanchez)

 

Cincinnati-Pittsburgh <8.5 (Latos-Locke)

Seattle-Oakland <7.5 (Felix Hernandez-Samardzija)

 

Chicago Cubs-Atlanta H2(+1.5) (Arrieta-Wood)

NY Mets-Miami H2(+1.5) (Wheeler-Alvarez)

 

Tepesch, 0-0, 5.40 ERA, protiv Angelsa. U sezoni, 3-4, 4.29 ERA. Richards, 4-1, 4.15 ERA, protiv Rangersa. Do sada, 10-2, 2.71 ERA. Trend forme, Tepesch(1-2, 4.91 ERA), Richards(3-0, 2.38 ERA). Texas igra ocajno. Tesko je izaci na kraj, sa toliko povredjenih igraca. Imaju jednu pobedu, na prethodnih 10 meceva, Angelsi su u formi, trebala bi doci dvojka i veceras.

Duffy, 1-5, 3.68 ERA, protiv Detroita. Od starta sezone, 5-8, 2.86 ERA. Sanchez, 4-2, 1.04 ERA, protiv Royalsa. Ukupno, 5-3, 3.18 ERA. Forma, Duffy(1-2, 3.06 ERA), Sanchez(1-1, 6.50 ERA). Sanchez obicno dominira protiv Royalsa. Cesto ga je bullpen "prodavao" ove sezone, te zato nema vise pobeda. Tigersi imaju dosta bolji napad, te ocekujem barem egal mec.

Latos, 5-1, 2.96 ERA, protiv Piratesa. Locke, 2-1, 3.03 ERA, protiv Redsa. Poslednja 3 nastupa, Latos(2-1, 1.64 ERA), Locke(2-0, 2.31 ERA). Cincinnati, nakon 5 vezanih pobeda protiv Cubsa, porazen sinoc. Pittsburgh zabelezio utesnu pobedu protiv mrskih Cardinalsa(1-3 u seriji). Nepouzdani napadi, lici na under.

Felix, 17-7, 2.64 ERA, protiv Oaklanda. Jos jedna sjajna sezona u nizu, 10-2, 2.11 ERA. Samardzija, 0-0, 2.57 ERA, protiv Marinersa. Imao odlican debi protiv Toronta, uz samo jedan pusten run. Aktuelni trend, Hernandez(2-0, 1.57 ERA), Samardzija(1-1, 3.50 ERA).

Arrieta, 0-1, 9.00 ERA, protiv Atlante. Ove sezone, 5-1, 1.78 ERA. Wood, 6-7, 3.14 ERA, u dosadasnjem delu sezone. Pogled unazad, Arrieta(2-0, 1.31 ERA), Wood(1-1, 2.25 ERA). Oba tima tesko daju poene, te imamo tvrd mec u najavi.

Wheeler, 1-0, 0.96 ERA, protiv Marlinsa. Za sada, 4-8, 4.07 ERA. Alvarez, 4-1, 2.21 ERA, protiv Metsa. Sezonski bilans, 6-3, 2.27 ERA. Forma startera, Wheeler(1-1, 4.91 ERA), Alvarez(2-0, 1.74 ERA). Miami i dalje igra sasvim pristojno(5-5 na poslednjih 10), nakon male krize koja je usledila po povredi Fernandeza(od ovoga je vec proslo neko vreme, no to je bila prekretnica sezone za njih).

Potonji tiket odigrah za nesto manji ulog.

Kvote, 1.60, 1.47, 1.76, 2.12. 

 

 

Juce teniski tiket pade na Mahutu over prvi set, no bilo je previse parova ocigledno(8).

Danasnji fix tiket, Errani, Ferrer, Giorgi, Halep, ukupno 1.75.

Edited by Miljenko
Link to comment

Samo da prijavim da sam upravo uzeo pare na Iran -7.5 (3Q) tako sto je na 15-ak sekundi do kraja i 7 razlike Iran napravio faul, Japanac dao 2 bacanja i onda Iranac sa sirenom pogodio trojku :Hail:

Da ne bude poslije "kako meni nikad ne dodje u zadnjoj sekundi"...

Link to comment

Mrzi me da pisem puno ali mislim da je Lajovic precenjen protiv ovog Portugalca Zoao Souze, kvota na dvojku je skoro 2. Lik je mnogo iskusniji od naseg Duleta a mislim i da je kvalitetniji igrac pa sam opalio i singl a i ubacio ga na tiket. Od ostalih parova na tiketu, tu su ponovo brat Feliciano po 1.80, Zebaljos protiv brazilskog Zoao Souze, Sardi i onaj neki Marach u dublu protiv neke dvojice i Petkovicka da mi pojaca kvotu, ona je uzela vec prvi set ali je prekinuto zbog kise posle.

Link to comment

Danas malo više

 

Litex Hc1 valjda će proći majku mu 

Karlović 1  :naughty:

Sligo Rovers 1  :naughty:

 

@2,53

 

BATE 1  :isuse:

Goteborg 2 

Mahut 1  :isuse:

Trnava 1 

 

@2,91

 

Kairat Almaty X2 

Sliema ne daje  :isuse:

Halep 2:0 

Botev Hc2   

 

@3,46  Pu Mađari, odraće ih Rijeka

 

MLB:

 

Boston 1 

St.Louis - Pittsburgh >7,5 

Milwaukee 1  :isuse:

 

@4,18

 Litex 1

Slovan Bratislava 1

Isner 1

Sturm Graz 2

Molde X2

 

@3,03

 

Haider Maurer 1

Steaua 1X

Soligorsk 1

Galway 1

 

@3,58

 

Mlb:

 

Cleveland Hc1

Kansas - Detroit >7,5

 

 

@3,79

Link to comment

Souza dobio Lajovica 2:0, singl prosao, ali je Lopez ispao nevidjeno govedo i sjebao mi tiket od 6100 na 500 dindzi. Lik koji je inace psihicki jako stabilan je uspeo da prokocka 4:1 u tajbrejku treceg seta protiv balvana Rosola, i to tako sto je izgubio 6 vezanih poena :Hail:

Link to comment

Au, kakve mi se stvari desavaju danas posle Souze, sve na lajvu. Poslednje mi upravo priredjuje Gombos koji je vodio 6-3 i 4-1 u drugom a onda uspeo da izgubi 5-7 i sad ce se verovatno raspasti u trecem, klasika. Mislim da sam izduvao jedno 100e igrajuci singlove po 500-1000din, eventualno dva para. Svaka mi cast :D

Link to comment

Dabl @1,46 za dvostruki ulog

Litex

Botev

 

 

Huta-Galung @1,75

 

 

Combo @1,70

Ferrer

Isner

Halep 2-0

 

 

Dabl @1,52

Halep 2-0

Isner

2/4 = -0,33  :thumbdown: 

Prvo Ferrer pa onda Isner  :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...