Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, MLB 2/4, tenis 0/1. Gomila promasaja na Aalesund-Molde, losa sreca. Austrija kup tiket, pao na Rapidu fix, prodjose neke fine kvote sa golovima, no nije vredelo. MLB solidno, mada je mogao i ovaj tiket sa poenima da se odrzi do kraja, neverovatnih 11 poena na Cincinnati-Pittsburgh. Detroit prosao i bez hendikepa, Angelsi sigurni. Bespotrebno igram tenis, na manjim turnirima, kada tu nikada nisam bio previse uspesan.

 

 

Fudbal

 

Lillestrom-Sarpsborg 3+

 

Probao i danas jedan 3+ mec u singlu. Kvota 1.85, Millennium.

Austrija kup, u sistemu, Salzburg, 6+, 7+, Wiener Neustadt, 5+, 7+, Horn, 5+, 7+.

 

 

MLB

 

Milwaukee-St.Louis 2 (Nelson-Wainwright)

 

Texas-LA Angels 2 (Mikolas-Weaver)

 

Kansas-Detroit H2(+1.5) (Shields-Porcello)

 

Philadelphia-Washington <8.5 (Hamels-Strasburg)

Seattle-Oakland <8.5 (Iwakuma-Chavez)

 

Nelson ce imati drugi MLB start. Zabelezio pobedu, bez primljenog poena, 25. maja. Wainwright, 9-6, 2.17 ERA, protiv Brewersa. Do sada, 11-4, 1.79 ERA. Forma, 1-1, 0.40 ERA. Wainwright, jedan od najboljih startnih picera trenutno, trebalo bi da dodje do nove pobede veceras.

Mikolas, 0-1, 12.46 ERA, u sezoni. Weaver, 13-8, 3.57 ERA, protiv Texasa. Za sada, 9-6, 3.50 ERA. Trend nastupa, Weaver(2-0, 3.68 ERA). Angelsi igraju odlicno, nakon nesretne prosle sezone. Texas katastrofalan, rotacija uzasna, mada im gomila povreda nikako ne pomaze.

Shields, 6-4, 4.49 ERA, protiv Detroita. Ukupno, 9-4, 3.71 ERA. Porcello, 7-3, 4.41 ERA, protiv Royalsa. Sezonski bilans, 11-5, 3.53 ERA. Poslednja 3 starta, Shields(1-1, 3.79 ERA), Porcello(2-1, 2.66 ERA). Tigersi u dobroj formi, povecavaju prednost, u odnosu na direktnog divizijskog rivala. Ocekujem barem egal mec.

Hamels, 15-6, 2.58 ERA, protiv Nationalsa. Krenuo sa, 3-5, 2.87 ERA. Strasburg, 3-1, 2.32 ERA, protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 7-6, 3.47 ERA. Aktuelni trend, Hamels(1-1, 3.38 ERA), Strasburg(1-1, 4.66 ERA). Hamels ima samo 3 pobede u sezoni, mada baca veoma dobro. Podrska je redovno uzasna, kada on startuje. Strasburg ima losije brojke na gostovanjima, no i dalje je jedan od najboljih u poslu.

Iwakuma, 3-4, 4.35 ERA, protiv Oaklanda. Na nivou sezone, 7-4, 3.07 ERA. Chavez, 0-1, 1.99 ERA, protiv Marinersa. Sezona, 7-5, 3.06 ERA. Tekuci trend, Iwakuma(2-1, 3.18 ERA), Chavez(1-1, 5.06 ERA). Napad domacina bolji nego ranijih godina, no i dalje je rotacija ono sto nosi tim. Oakland i nema slabih tacaka, jos jedan zanimljiv mec u najavi.

Kvote, 1.70, 1.55, 1.55, 1.72.

Edited by Miljenko
Link to comment

ja se pojavio na forumu na 0:1, i cini mi se 1:3 u drugom setu( u svakom slucaju brejk minusa) i poslusam te, pa odigrah da dobija drugi set, da ce u drugom biti 9+ gemova i da dobija mec. doduse za simbolican ulog od par dolara, ali mi je dobitak zaista sladak

 

car si, svaka ti dala, na konjari, a i sire :Hail:

 

inace cekam karlovica da dobija, karlovica manje od 12,5 gemova prvi set (ovo mi nije trebalo, ali nije imalo da se igra 10+) , holandija-brazil 3+, 4+, pa i 5+ na jednom suludom tiketu, malmo h1 i prepisao ove norvezane od miljenka

odlican dan za sad, koji je donekle pokvarila halep

i da, brazil - holandija 1-x, 2-x ovo jurim od cetvrtfinala, sa obzirom da su dosle samo dva ovakva prelaza na turniru, sto je 62 utakmice, a ovaj prelaz dolazi u proseku na jednoj od 15 utakmica. probacu isto i sutra, sa nesto jacim ulogom da ce argentina voditi na poluvremenu, a nemci izjednaciti do kraja

najblize do sad sam bio na nemacka-francuska, ali videli ste svi kako se zavrsio benzemin pokusaj :yucky:

Link to comment

Norvezani trokiraju i danas. izgleda da je neefikasno kolo doslo na red. <_<

Horn oborio fin sistem, ipak su singlovi mama.

 

Gli pogadja, kao i obicno.

Link to comment

Sad sam svratio posle teretane u kladionicu i video da mi je prosla i Shelbi Rodzers protiv Erani :D Gledao juce Rodzersovu kako je opeglala Suarez Navaro a Erani je sva mala i nikakva i probao 500 dindzi zbog kvote 5, kad ono lagano 2:0 u setovima. Delimicno me kenja ali mislim da sam od tog silnog gledanja postao i neki maher za taj jebeni tenis, jebem li ga...

Link to comment

Dabl @1,63

Halep 2-0

Karlović 10+ prvi set

 

 

Brazil @2,35

0/2=-2,00

 

Treći loš dan u nizu. Tenis odlično krenuo početkom nedelje, ali je potom sve poništeno.

 

SP = +1,15  Sutra na Nemce, videću samo u kojoj varijanti.

 

PS: Povadih se danas na lajvu, ali mi glupo sad to da pišem kad nisam odmah najavio.

Link to comment

Najbolniji pad u zivotu, gledanje ovih jalovih govana 100 minuta mi je teze palo od svih izgubljenih para do sad.

Srecom nisam tovario mnogo para ni pojacavao uzivo, kao da sam znao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...