Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jbg Njemacku sam napisao prije 5 dana a to mi je najjaca opklada u zadnjih par mjeseci npr.

Ovo ostalo je mlacenje bzvz.
Vidjecu sutra sta i kako al nemam namjeru da igram ozbiljno.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 2/4. Utesna stvar u vezi SP, je da su ostala jos samo 2 meca. Neka zavrsavaju, pa da se spremamo za novu sezonu. MLB fix ponovo lose, no prodje fin tiket sa poenima, pa je vece korektno.

 

 

Fudbal

 

College Europa-Vaduz 3+

 

Koper-Celik 3+

Ferencvaros-Sliema 3+

 

Litex-Veris 1

Koper-Celik 1

Ferencvaros-Sliema 1

Metalurg-Santa Coloma 1

 

Haugesund-Airbus 1

Fola Esch-Goteborg 2

 

Honka-Sillamae Kalev 1

Sant Julia-Cukaricki 2

FK Daugava-Aberdeen 2

 

Buducnost-Folgore Falcian 3+

Haugesund-Airbus 3+

 

Ispratih revanse kvalifikacija za LE. Par favorita u fiksu i 3+.

Sistem za danas, Vaduz, P2+, 2P2+, Ferencvaros, 5+, 6+, Koper, 6+, 7+.

Probao za sicu i NG tiket, mada su mi kvote neobicno visoke, Haugesund NG, Cukaricki NG, Goteborg NG, 6.14 ukupno.

Kvote, 1.45, 1.56, 1.60, 1.63, 2.28, 1.65.

 

 

MLB

 

San Francisco-Oakland <8.5 (Hudson-Kazmir)

Boston-Chicago White Sox <9.5 (Lester-Quintana)

 

NY Mets-Atlanta H2(+1.5) (Colon-Harang)

LA Dodgers-San Diego 1 (Kershaw-Despaigne)

 

Hudson ove sezone, 7-5, 2.53 ERA. Kazmir do sada, 10-3, 2.53 ERA. Forma, Hudson(0-2, 3.20 ERA), Kazmir(1-1, 5.28 ERA). Serija do sada opravdala poverenje sa minusima. Vrhunski starteri veceras, jos jedan under u najavi.

Lester, 5-5, 4.93 ERA, protiv White Soxa. Ukupno, 9-7, 2.73 ERA. Quintana, 1-0, 0.00 ERA, protiv Bostona. Od starta sezone, 5-7, 3.20 ERA. Poslednja 3 nastupa, Lester(1-0, 0.76 ERA), Quintana(2-0, 0.42 ERA). Nezahvalan stadion za undere, no starteri su u odlicnoj formi, a napad Red Soxa nije preterano pouzdan.

Colon, 4-1, 1.70 ERA, protiv Atlante. Dosadasnji deo sezone, 8-7, 4.04 ERA. Harang, 5-5, 4.62 ERA, protiv Metsa. Za sada, 8-6, 3.67 ERA. Trend forme, Colon(1-2, 4.71 ERA), Harang(3-0, 3.00 ERA). Kilava Atlanta. Od nazovi boljih timova, imaju najgoru udaracku postavu. Nadam se da Harang moze odrzati mec u egalu.

Kershaw, 9-6, 2.47 ERA, protiv Padresa. Fenomenalna sezona, 10-2, 1.85 ERA. Despaigne pustio samo 1 run, na dva MLB starta, oba protiv San Francisca, 2-0, 0.92 ERA. Prvo sam hteo odigrati poene, ali je granica 5.5, a ne volim 6.5 da cackam bas, narocito ne sa nekom malom kvotom, uvek se moze desiti par gresaka za over. Kvota za Dodgerse je 1.35, te povezah u dabl. Mozda bih i singlirao, da gostujuci starter nije tako dobar(bar do sada).

Kvote, 1.76, 1.96.

Edited by Miljenko
Link to comment

Lopez @1.98

 

Ne kapiram bas na koju foru je Gimeno-Traver favorit. Jeste Lopez veteran i nije neki sljaker, ali ovaj Gimeno-Traver od kad znam za njega igra celendzere u Banja Luci sa Bozoljcem. :D

Link to comment

Lopez @1.98

 

Ne kapiram bas na koju foru je Gimeno-Traver favorit. Jeste Lopez veteran i nije neki sljaker, ali ovaj Gimeno-Traver od kad znam za njega igra celendzere u Banja Luci sa Bozoljcem. :D

 

Kod mene 2.05 na Feliciana brata  :huh: Covek je izmislio tenis za Travera, na svim mogucim podlogama... ne razumem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...