Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Izašao Chadli, ne znam ni zašto je bio starter uopšte

Belgija 1X @1.70, idemo jako

Huh, prođe. Kakav Chadli, ebo ga Chadli.

Brazil live, @1.65, i ovo jako, i gotovo za danas

Link to comment

Tacno dzaba pricati za Martingale al ok Godfrey, nov si, odustaces i ti kad malo prodje entuzijazam :)

Meni je nevjerovatno da se u 2014. ljudi i dalje navuku na to govno.

Link to comment

Bra'o Brazilci

 

Ma neću više ni ja da odvraćam, nego mi žao, zaleteće se i na kraju totalni krah. Tu se ne gubi 50, 100, 200 evra, nego mnogo više.

Link to comment

Jao jadan ja, ode kuca na dobos, odoh ja kod zelenasa po novac :o .

 

Nikad u zivotu nisam stavio vise od 20-30evra na tiket (a prvi tiket sam uplatio 1996.godine) i to je uglavnom bilo posle nekog dobitka. Isao bih 6-7 ikseva, ali ne za redom (iz celog prvog kola svakako ne bih igrao X na Cile, Urugvaj, Francusku, Belgiju, znaci™ nisam igrao klasican "martingale", u zavisnosti od razvoja dogadjaja. U najgorem slucaju pukao bih 100-150evra. Uostalom evo u zadnjih 5 tekmi dodje 3 X.

 

Hvala na brizi i savetima, svakako, necu se "navuci na to govno u 2014." :isuse:

Link to comment

Martingale može da ti prođe 10 ili 100 puta, ali kad tad naletiš na lošu seriju koja vodi u bankrot. Za one koji baš vole takve stvari, postoje i drugi progresivni sistemi koji takođe nisu dobri, ali barem nose manje rizike.

Ako se već igra takav neki sistem posebna je greška preskakati ili birati utakmice koje se igraju, jer baš na toj koju si preskočio može da dođe X. Zar je malo primera da prvi na tabeli odigra nerešeno sa poslednjim. U svakom slučaju, po mom mišljenju Martingale loše utiče na dva vrlo bitna životna segmenta, a to su budžet i psiha.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 3/4. Fudbal odlicno procenih. Brazil nije imao srece, Russia ocekivano kilava. MLB idealno. Sva 3 singla prodjose, sumnjive stvari uklopih zajedno.

Sutevi odose u over 2/3, cak i sa ovim visokim granicama.

 

 

Fudbal

 

Australia-Netherlands 2

Cameroon-Croatia w2

 

Australia-Netherlands 3+

 

Spain-Chile 3+

 

Netherlands bi trebala biti zicer. Razmisljao sam o hendikepu, no ja to retko igram, te vezah sa vinerom na komsije. Nakon jucerasnjeg dana, sa malo golova, danas imamo pogodnije meceve za 3+.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Kershaw-De La Rosa)

 

San Diego-Seattle 2 (Cashner-Felix Hernandez)

 

Chicago White Sox-San Francisco H2(+1.5) (Sale-Hudson)

St.Louis-NY Mets <8.5 (Lynn-Colon)

Pittsburgh-Cincinnati <8.5 (Volquez-Simon)

 

Kershaw se vratio u formu(3-0, 1.80 ERA, na poslednja 3 starta). De La Rosa tradicionalno stagnira, protiv Dodgersa(3-9, 5.74 ERA). Ni aktuelni trend mu nije sjajan(0-2, 5.87 ERA).

Cashner baca fino, no tim ga ne prati(2-6, 2.47 ERA). Felix ima fenomenalnu sezonu, 8-2, 2.29 ERA. Ubelezio poraz, protiv Texasa, mada je pustio samo 1 run, tokom nepunih 9 ininga. Jedan od najboljih picera trenutno, nadam se da ce imati korektnu podrsku.

Na U.S. Cellular Fieldu, duel startera, koji se nalaze u odlicnoj formi(ERA ispod ili malo preko 2). Giantsi sinoc ubedljivo porazeni. Ocekujem tvrdu tekmu, gde ne verujem da ce biti vise od poena razlike za neki tim. Kada je rec o underima, svi starteri imaju fin trend nastupa, te mislim da je ovo rezonski probati, makar kao deo opreznog tiketa.

 

 

Pratim i Wimbledon kvalifikacije, nekim sirim tiketima. Rezultati su takvi, da ne bih imao uspeha, ni da igram ozbiljnije. Ove vece turnire pred GS, ne bih da cackam.

Link to comment

Australia - Holland, Holland to win to nil @1.72

 

Spain - Chile, number of cards in match under 3,5 @2.20

 

Cameroon - Croatia, pick Croatia @1.72

Link to comment

Ja bih samo da potvrdim ono sto je radar napisao. Ako vec igra neko taj sistem,najveca greska je preskakati mec,ne vidim nikakvu logiku u tome.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...