Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kakva je situacija sa online klađenjem kod Soccera, Max Beta i Meridiana? Mozzart mi više ide na kurac sa ovim problemima sa serverom. Jebeš kladionicu kad ne radi subotom popodne.

Link to comment

Zanimljiva stvar sa utakmicom Oakland - Cleveland. U Mozzartu 2.25 na Raiderse, u Socceru 2.33 na Brownse. U Meridianu 2.10 na Oakland, a u Maxbetu utakmice nema u ponudi. Naravno, pitanje je da li ce ove kvote ostati na snazi prilikom uplate.

Edited by Nesh
Link to comment

U Areni 1-1.65, 2-2.5. Mada, to bas i nije mec za igru.Juce je bio jedan od onih dana, kada je bilo bolje ne igrati nista. Danas bas slab izbor.

Edited by Miljenko
Link to comment

Samo jedan dnevni tiket(ne racunam ove sa gomilom parova):Napoli 1Inter tim 2+Roma 3+Lazio w1Werder 3+Za singl , najverovatnije NFL i Colo Colo 3+ veceras.

Link to comment

I mogao bih da napisem odmah, znam vec sta cu odigrati.New England P2Da sam cele sezone igrao samo p2 na tim iz Bostona, bio bih u solidnom plusu. Par puta sam igrao kraj i bilo je nerviranja.Green Bay 1San Francisco 2Houston 2Denver 1Kombinacija Houston-Denver mi deluje sigurnije. San Francisco me je prosli put protiv Ramsa oborio za finu kintu.Evo par tiketa:Buffalo P<23.5San Francisco P<20.5Baltimore P<20.5Oakland P<22.5Chicago 1Green Bay H1(-7.5)New England H2(-6.5)San Francisco H2(-6.5)Houston H2(-5.5)Denver H1(-5.5)Colo Colo igra revans polufinala playoffa i juri 1-3. Ako to nije za golove,,,

Edited by Miljenko
Link to comment
Vidim da je u Mozzartu 2 bez hendikepa na Partizan 1,80, a u ostalim kladionicama 1,70. Meni izgleda da to vredi igrati.@sanchoSta je ovo Partizan ML?
ML=money line. Na internet kladzama se tako naziva igranje bez hendikepa, na cistog pobednika.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...