Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigrao Bonara + Swans @ 2.40 i Bonara prvi gol + Swansea @ 6.00, ovo drugo na bet365.
To onaj Bony što je igrao u Sparti i Arnhemu? Strašan igrač. Mada te kombinacije ne igram.
Link to comment

PAOK daje u 90+ i ulazi 2+ i naravno padam 2+ Legiju koja je promasila penal. Jes da bih cekao jos tekmi iz termina u 9, ali bas je zalosno.

Link to comment

Moj kolega isto pao Legiju 2+, izabrao 20 od 24 meca veceras i sve mu proslo osim toga, cak i ove tri sto je cekao u zadnjem terminu. Na 200 dindzi imao preko 20 hiljada, tuga.Ja sam u minusu oko 100 evra juce i danas, taman cu da vratim ovih 100 sto sam uzeo za par dana pre toga. Mada imam i nocni tiket koji moze da izvadi pola toga:Jankovic - Safarova 1Nadal - Fonjini >17.5Ferer - Gaske 2Dodig - Nieminen 1Evans - Dzenkins 1

Edited by Zli Gli
Link to comment

Da se pohvalim da sam ufatio singl kvotu 10. Pet eura uplatio da ce Sahtjor K u prvo dati dva gola i vise Makabiju. Bravo ja!

Edited by MiddleClass
Link to comment

Bonara razocarao :(Gol je zapravo bio njegov samo sto nije usla u gol pa je Rautlidz popravio™ sa oko 20 cm od linije, smor.Prosao ocekivano singl na Ludogorec @ 2.25, poklon dana svakako.

Link to comment

Slazem se za Ludogorec. Ja uhvatio na drugom tiketu doduse u Mozzartu 2.15, ali ta kvota uz 1.8 na Chelski u Rumuniji su 2 takva poklona koja cemo sanjati tokom sezone.

Link to comment

Meni je i Zenit protiv najgore ekipe u LS djelovao kao zicer pa sam nazalost kombinovao CFC s njima (generalno izbjegavam singlove ispod 1.9 a ovi su vec bili pali cak ispod 1.8).I bio bi zicer da im sudija nije jebao majku. Ocajno sudjenje ove sedmice, na sve strane idiotski penali i crveni kartoni.

Link to comment

Isforsirao sam Gaskea i ove Filipince San Migel maksimalno, ako mi dodju ta dva pokrivam sve od ova dva losa dana i jos sam u plusu solidno, a ako neko pojebe do kurca :D Gaske lepo krenuo, imam ga i prvi set i mec, samo neka nastavi ovako... a kod Filipinaca ce biti sto preokreta, svakako...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...