Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Izgleda da na Brondby-Lyon i PSV-Sturm, nece uspeti da ubace bar jedan gol do poluvremena.

To sa Murom je recimo nesto sto ja nikada ne bih probao. Imam drugara koji igra kontre, no ja sam uvek bio statisticar.:rolleyes:

Link to comment

Na kraju samo Brondby-Lyon pada. Ne kapiram da je toliko tesko uspesno uklopiti P1+ igru. Deluje vrlo prosto, na papiru, jedan gol u prvom poluvremenu. Plus su ovi jedan od najboljih timova iz Francuske, tja.

Link to comment

6/10 (fudbal 5/8, NFL 1/2), Leverkusen je dosao 5+ (3+ kvota). Ocekivao sam vise od fudbala. Betis se obrukao tesnom pobedom (2-0), dok sam ocekivao da ce i PSV dati vise. Partizan je za no comment; neverovatan poraz. Leverkusen ocekivano zanimljiv; Roma, Copenhagen, West Ham i Lazio dolaze lagano, Tottenham jedva. P1+ tiket je bio blizu prolaza, no Brondby i Lyon ostase na nuli u prvom poluvremenu (bitno da su natrpali gomilu golova u nastavku). NFL je takodje mogao bolje. Dallas ide rutinski u over, odnosno Detroit u under, no Buffalo ponovo zakazuje sa poenima (ove sezone veci broj timova, od kojih se ocekuje dobra ofanzivna igra, igra prilicno neubedljivo). Tja, ocekivao sam max 2 promasaja, uz recimo jedan 7+, ono vecinom neke smorene utakmice.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Royale Union-Leuven 3+

 

De Graafschap-Ajax II 3+

 

Volendam-Den Bosch 3+

Bayern II-Memmingen 3+

 

Kvote 1.42, 1.40 i 1.61.

Skratih igru danas; samo najveci ziceri iz ponude za golove.

 

Prateci tiket, A. Bilbao w1, Cagliari 2+, Mainz 2+, Lens w1, WBA w1, Royale Union w1, Wacker Innsbruck w1, Lafnitz 2+, Nacional Potosi 3+, The Strongest 3+, Excelsior 2+, Dordrecht 2+, Osijek w1, Hajduk w1, Lecce w1. Kvota 18.06.

 

 

NHL

 

San Jose-Toronto 5+ (OT&SO)

Dallas-Colorado 5+ (OT&SO)

 

NY Islanders-Pittsburgh pob2 (OT&SO)

 

Tampa-Seattle pob1 (OT&SO)

 

Anaheim-Ottawa pob1 (OT&SO)

 

Washington-Florida 5+ (OT&SO)

Buffalo-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.57, 1.61, 1.46, 1.56 i 1.55.

Nakon dana pauze vraca nam se NHL. Overi su prilicno jasni. Tampa igra bez dva bitna igraca (Kucherov vec duze ne igra), no kvota je neocekivano visoka; sve preko 1.25 mi je poklon. Ducksi su otvorili sezonu bolje od ocekivanog (10-7-2-1) i sada pokusavaju da prekinu niz od 3 poraza (Ottawa ima samo jedan trijumf, na poslednjih 10 utakmica). Islandersi su desetkovani povredama i COVID protokolom, te ne verujem da ce prekinuti seriju poraza (7). Bez pobede su u novoj dvorani. 

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Graz, Herning, Bietighiem, Ingolstadt, Straubing, RB Munich, Selber, Bad Nauheim, Landshut, Lausitzer, Zvolen, Kloten. Kvota 6.84.

 

 

NBA

 

LA Clippers-Detroit pob1 (OT)

Utah-New Orleans pob1 (OT)

Orlando-Chicago pob2 (OT)

 

Golden State-Portland >218.5

 

Kvote 1.56 i 1.49.

Nakon krace pauze, ubacih i jedan over medju glavne tikete. Golden State-Portland lici na par gde ce tesko pasti manje od 230 poena.

 

Siri NBA tiket, Phoenix H2(+4.5), Charlotte H1(+5.5), Memphis >219.5, Toronto H2(+12.5), Washington >201.5, Boston H2(+4.5), Milwaukee H2(+4.5). Kvota 10.93.

Link to comment

Danas pratio Osijek, imali 1:1 na 75. minutu i igrača više, čim je kvota prešla 2 stavio sam novac - prošlo. To mi se jedino isplati da igram, mada imam i suprotan primer od pre mesec i više kada me je PSG mnogo upropastio... U svakom slučaju, još letos sam preporučio Osijek, generalno u 'rvatskoj ligi pada dosta golova, pa većina prolazi

 

Gledam NBA i EL, košarku više ne mislim da pipam. Timovi su nepouzdani, tipa Milano igra kući sada protim Oly, ono je neozbiljno. Poene nisam pokušavao skoro nikad, mada ima ljudi koji vole da igraju undere na igračima, prateći statistiku i formu igrača. Ja sam uvek u fazonu: kada ja odigram, taj neko poludi i postavi rekord karijere

Link to comment

Uglavnom izbegavam Championship na P1+ tiketima, no ponovo se prevarih veceras.:isuse: Prolazi petnaestak parova i WBA naravno 0-0 (jos su kao neki vajni favoriti). Bayern II dobija crveni i zavrsava 1-1, Ajax II nista celo drugo poluvreme. Nacional Potosi preskocim, jer imaju los trend, 7-1. Smor.

Edited by Miljenko
Link to comment

7/10 (fudbal 2/3, NHL 4/5, NBA 1/2). Na fudbalu Bayern II donosi jedan od retkih padova; nista gore nego kada veliki favorit ostane sa igracem manje. Ajax II prolazi jedva, dok sam od vodece ekipe iz Belgije ocekivao neki gol vise. P1+ tiket je ponovo pao na jednom paru, mada je kvota bila nesto manja, u odnosu na cetvrtak (17+). NHL je dosao dosta dobro, mada se napad Colorada obrukao u Dalasu, za jedini pad sinoc (dobro je sto Boston i St. Louis stavih na siri tiket). NBA over dolazi tesno, no Utah ponovo obara drugi tiket trojkom primljenom na kraju (kakvi su mi oni favoriti za dvocifreni hendikep, kada ne mogu rutinski da rese ovakve protivnike; ranije je domaci teren bio solidna prednost u NBA). I dalje nedovoljno dobar bilans, bez bonus tiketa.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Sampdoria-Verona 2+

Venezia-Inter 2+

 

Bayern-Bielefeld 3+

Liverpool-Southampton 2+

 

Kvote 1.49 i 1.37.

Izuzetno glupava ponuda na fudbalu danas, pa i nisam imao previse mogucnosti za kombinovanje.

 

Prateci tiket, sve P1+, Sunderland, Oxford, Morecambe, Wigan, Wimbledon, Bolton, Crawley, Forest Green, Swindon, Yeovil, Wealdstone, Torquay, Woking, Kings Lynn. Kvota 223.37.

 

 

NHL

 

Florida-Seattle pob1 (OT&SO)

 

LA Kings-Ottawa pob1 (OT&SO)

 

Pittsburgh-Montreal 5+ (OT&SO)

Vegas-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Arizona-Dallas pob2 (OT&SO)

 

St. Louis-Columbus pob1 (OT&SO)

 

Kvote 1.50, 1.42, 1.50, 1.47 i 1.57.

Panthersi i Kingsi imaju jasnu kvalitativnu prednost. Slicno vazi i za Dallas, dok Blues imaju pristojnog protivnika, koji i dalje igra bez najboljeg igraca (Laine).

 

Siri NHL tiket, Florida 5+ (OT&SO), Pittsburgh pob1 (OT&SO), St. Louis 5+ (OT&SO), Dallas 5+ (OT&SO), Colorado pob1 (OT&SO), Calgary pob1 (OT&SO). Kvota 6.71.

 

NBA tiket, Chicago H1(+9.5), Cleveland pob1 (OT&), Washington H2(+15.5), Utah pob1 (OT), Phoenix H2(+10.5), Atlanta H1(+3.5), Charlotte H2(+2.5). Kvota 5.14.

Link to comment

Nece me fudbal ove nedelje. Iz dana u dan pada jedan od najsigurnijih parova dana. Danas Bayern igra 0-0 poluvreme (verovatno najsigurniji par za golove, na nivou dana).:dry:

Link to comment

Mogao sam komotno 3+ na Liverpool, stvarno igraju dobro. Tja, ne umem da igram oprezno. Bolje sve cisto 3+ I sire, pa kako uleti.

Od Bayerna sam ocekivao da ovo resi do poluvremena, bez obzira na formu, ovi su bar dve klase losiji tim.

Ja Bayern igram uvek, pa tu nije bilo pomoci.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Moracu da sacekam neku nedelju sa realnijim rezultatima na fudbalu, kako bi kombo prosao. Bayern je ostao 1-0, nakon cak 23 pokusaja za gol (9 u okvir gola). Meni je uvek deprimirajuce kada ovakve stvari ne dodju. Otprilike kao kada se Zvezda muci kao domacin, protiv nekog rivala sa zacelja nase lige.

Link to comment

Japanci završavaju prvenstvo, nisu više toliko efikasni, pa nisam ni previše gledao ostale. Zbog obaveza samo stavio za praćenje Liverpul, video da kantaju, odustao i spazio Salcburg da se muči, čekao da pređu 2, uplatio da daju gol i srećom prošlo, mada ih je VAR kontrolisao.

Sutra ima više interesantnih mečeva, a Bayern kada igra 1:0 sa nekim je više #kadarnevera nego realan rezultat. Nekad neće...

Link to comment

5/7 (fudbal 1/2, NHL 4/5). Prilicno sokantan pad na fudbalu na Bayernu, dobise kod kuce ekipu iz zone ispadanja sa 1-0. Inter jedva dolazi, nakon penala u poslednjem minutu nadoknade vremena. NHL prilicno dobro, mada je poraz Floride najvece iznenadjenje dana. Kingsi, Blues i Starsi prodjose u fiksu, te 5+ kombinacija, nakon sto se moji Penguinsi raspase protiv Montreala u trecoj trecini. Najblizi tiket za neku vecu kintu je bio onaj sa NCAAF overima, gde je od 20 parova doslo 17, za 20 dinara dobitak oko 100000. Sve neki granicni dani tokom ove nedelje; nikako da uleti jedan skroz realan termin.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

St. Etienne-PSG 2+

Man City-West Ham 2+

Sparta Rotterdam-Ajax 2+

 

Milan-Sassuolo 2+

Napoli-Lazio 2+

 

Twente-Feyenoord 2+

Real Madrid-Sevilla 2+

 

Heerenveen-PSV 2+

Leipzig-Leverkusen 2+

 

Zvezda-Spartak 3+

 

Kvote 1.43, 1.42, 1.59, 1.33 i 1.30.

Neka vrsta opreznije varijante danas. Samo Zvezda 3+, ostalo bez sire igre. Juce i prekjuce propustih par meceva koji su otisli u 7+, pa je bolje da se ne zalecem danas.

 

Prateci tiket, sve 2+, Everton, Leicester, Chelsea, Roma, Union Berlin, Monaco, Genk, Waregem, Gent, Oostende, Copenhagen, Rangers, Celtic, Young Boys, Basel, Djurgarden, Goterborg, Slavia Prague, Sparta Prague. Kvota 49.08.

 

 

NHL

 

Boston-Vancouver pob1 (OT&SO)

 

Carolina-Washington 5+ (OT&SO)

Minnesota-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Chicago-San Jose 5+ (OT&SO)

Anaheim-Toronto 8- (OT&SO)

 

Kvote 1.36, 1.64 i 1.56.

Nesto novo danas, odigrah jedan under na hokeju. Toronto je neocekivano neefikasan u tekucoj sezoni, protivnik su tradicionalno tvrdi Ducksi, te probah under 8 golova (retko se desva da na utakmicama pada preko 7 pogodaka). 

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Esbjerg, Augsburg, Ingolstadt, Krefeld, Eisbaren, Kaufbeuren, Ravensburg, Heilbronner, Frankfurt, Jokerit, Magnitogorsk, Sparta Prague, Kladno, Slovan Bratislava, Zvolen, Liptovsky Mikulas. Kvota 28.96.

 

 

NFL

 

Houston-NY Jets P<27.5

Indianapolis-Tampa P>23.5

 

San Francisco-Minnesota P<30.5

Green Bay-LA Rams P>20.5

 

Kvote 1.93 i 2.10.

Danas sam se dugo dvoumio sta odigrati i na kraju skratih ponudu na 2 tiketa.

 

Siri NFL tiket, New England P>15.5, Philadelphia P>16.5, Atlanta P<29.5, Pittsburgh P<27.5, Miami P<26.5, Denver P>17.5, Baltimore P<29.5. Kvota 6.02.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...