Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Koliko je NFL dolazio odlicno, u prvom delu sezone, toliko su rezultati nepovez, vec 2-3 vikenda. Cleveland na papiru ima dobar napad, a danas nisu mogli u P+ ni protiv Detroita. Carolina uspeva da popije TD u poslednjem minutu, taman da probije granicu za poen. Green Bay nekako odlazi u plus. Ne mogu da se zalim doduse, lep plus imam i dalje, na nivou sezone.

Fudbal zato ide lagano, za sada 4/4, a ostao je jos i derbi La Paza.

Edited by Miljenko
Link to comment

7/13 (fudbal 4/5, NHL 2/4, NFL 1/4), Molde i Always Ready su dosli po 5+ (obe kvote 3+), a prosao je i siri NBA tiket (4+ kvota).  Fudbal se moze podvesti pod dobar bilans; 4 prolaza glavnih tiketa, te dva bonusa. NHL polovicno. Tesno prolaze dva fiksa, dok golova slabo ima i dalje (ne secam se da je skoro bilo ovoliko shutouta) i preostala dva tiketa nisu ni bila blizu. NFL donosi prolaz najvece kvote, ali i 3 pada. Carolina prima TD pred samo poluvreme; Kansas i Dallas se obrukase u ofanzivi, a slicno se moze reci i za Cleveland. Siri NBA tiket prolazi nakon velikog preokreta Lakersa. Ocekivao sam bar 9-10 prolaza, meh bilans na kraju.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Roda 3+

 

Utrecht II-Volendam 3+

 

Kvote 1.28 i 1.35.

Ovo obaranje kvota bas ide na nerve. Dok stigoh da odigram, Ajax II ode sa 1.33, na 1.28.

 

Prateci tiket, Rayo Vallecano P1+, Verona P1+, Trabzon P1+, Levski P1+, Aalborg P1+, Arsenal U23 4+, WBA U23 4+, Tottenham 4+. Kvota 30.40.

 

 

NHL

 

Colorado-Ottawa pob1 (OT&SO)

 

Winnipeg-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

San jose-Carolina 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.27 i 1.61.

Metodom eliminacije, uklopih 3 danasnja para. Golovi dolaze dosta tesko, u tekucoj sezoni.

 

Siri NHL tiket, St. Louis pob1 (OT&SO), Buffalo pob1 (OT&SO), Anaheim pob2 (OT&SO). Kvota 7.53.

 

 

NBA

 

Atalanta-Oklahoma (OT)

Milwaukee-Orlando pob1 (OT)

Utah-Memphis pob1 (OT)

 

Boston-Houston pob1 (OT)

San Antonio-Phoenix H2(+1.5)

 

Kvote 1.44 i 1.46.

U NBA delu samo najveci ziceri danas.

 

 

NFL

 

Tampa-NY Giants P>19.5

 

Kvota 1.29.

Samo jedan NFL par u ponudi, pa nisam hteo komplikovati previse. Stoji da je kvota mala, no ovo mi dodje kao zastita od onih pogodak/promasaj tiketa.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

4/7 (fudbal 1/2, NHL 1/2, NFL 1/1, NBA 1/2). Od onoliko zicer stvari juce, ocekivao sam dosta bolji procenat. Na fudbalu je i taj jedan par jedva dosao (3 gola u drugom poluvremenu). NHL je ponovo neprijatno iznenadio sa underima (oba promasaja), dok je Colorado tesno dobio. NFL lagano. Utah je donela neprijatan pad, trojkom na kraju, dok je drugi tiket dosao bez problema. Traljav dan; ocekivao sam jedan promasaj max, a i to ako ne budem imao srece.

Minimalni ulozi (standardni, mada mi se nije dopalo previse stvari danas).

 

 

Fudbal

 

Young Boys-Atalanta 3+

 

Sevilla-Wolfsburg w1

Chelsea-Juventus w1

 

Kvote 1.55 i 1.57.

Danasnja ponuda bas i nije bila po mom ukusu, te sklopih samo 2 tiketa.

 

Prateci tiket, sve P1+, Wimbledon, Burton, Wycombe, Oxford, Morecambe, Ipswich, Cheltenham, Swindon, Forest Green, Weymouth, Bromley, Dover, Torquay, Kings Lynn, Chesterfield, Dag&Red. Kvota 319.27.

 

 

NHL

 

Tampa-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Dallas-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.55.

Tri utakmice imamo danas, te odigrah kombinaciju overa.

 

Siri hokejaski tiket, Eisbareh 5+ (OT&SO), Michalovce 5+ (OT&SO), Slovan Bratislava 5+ (OT&SO), Poprad 5+ (OT&SO), Salavat pob1 (OT&SO), SKA St. Petersburg pob2 (OT&SO), AK Bars pob1 (OT&SO), Biel 5+ (OT&SO), Sierre 5+ (OT&SO). Kvota 7.51.

 

NBA tiket, Miami pob2 (OT), LA Lakers H2(+11.5), Portland H1(+2.5), LA Clippers H1(+2.5). Kvota 2.64.

Link to comment

2/3 (fudbal 2/2, NHL 0/1), Atalanta je dosla 5+ (4+ kvota). Na fudbalu sam uhvatio jedino sto se i moglo uklopiti. Malo je falilo da Atalanta ode u 7+. NHL je zato ponovo zakazao, samo 4 pogotka u Tampi. Na kraju ce se desiti ono sto se nikada nije desilo, da NHL kao i NBA pratim samo u fiksu. Ocekivao sam kombo tiket, nakon prolaska fudbala, stativa.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Inter-Shakhtar 3+

 

Sheriff-Real Madrid 3+

 

Man City-PSG 3+

 

Club Brugge-Leipzig 3+

 

Kvote 1.52, 1.41, 1.54 i 1.64.

Danas se odlucih samo za golove (A. Madrid deluje kao pristojno resenje za fiks, no nisam imao nista zgodno za vezivanje; Liverpool je vec resio problem prolaza, dok je Sporting mozda previse hrabra opcija).

 

Prateci tiket, Ajax 3+, Real Madrid w2, Liverpool w1, A. Madrid w1, Sporting w1. Kvota 4.93.

 

 

NHL

 

Washington-Montreal pob1 (OT&SO)

 

New Jersey-Minnesota pob2 (OT&SO)

 

Buffalo-Boston pob2 (OT&SO)

 

Columbus-Winnipeg 5+ (OT&SO)

Pittsburgh-Vancouver 5+ (OT&SO)

 

Arizona-Edmonton pob2 (OT&SO)

 

Colorado-Anaheim 5+ (OT&SO)

Detroit-St. Louis 5+ (OT&SO)

 

Seattle-Carolina 5+ (OT&SO)

San Jose-Ottawa 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.46, 1.74, 1.43, 1.63, 1.41, 1.65 i 1.60.

Posto se sutra tradicionalno igraju samo 3 NFL meca, danas imamo gomilu NHL utakmica. Natrapah svasta, fiks, golove, uz nadam se pocetak boljeg trenda, u odnosu na prethodnih par dana.

 

Siri hokejaski tiket, Herlev 5+ (OT&SO), Krefeld 5+ (OT&SO), Yekaterinburg pob2 (OT&SO), Avangard pob2 (OT&SO), Jokerit 5+ (OT&SO), CSKA Moscow pob2 (OT&SO), Skalica pob1 (OT&SO), Zilina pob2 (OT&SO). Kvota 8.81.

 

 

NBA

 

Golden State-Philadelphia pob1 (OT)

Oklahoma-Utah pob2 (OT)

Houston-Chicago pob2 (OT)

Milwaukee-Detroit pob1 (OT)

 

Kvota 1.61.

Samo totalni ziceri danas (bez iznenadjenja kao prekjuce, nadam se).

 

Siri NBA tiket, Phoenix H2(+1.5), Charlotte pob1 (OT), Indiana H1(+6.5), Boston H1(+9.5), Washington H2(+4.5), Miami H2(+5.5), Atlanta H2(+3.5). Kvota 6.95.

 

 

Link to comment

Ovaj Inter samo u domacem prvenstvu ume da odigra nesto.:yawn2: 20 suteva ukupno i 0-0 poluvreme. Iz toliko pokusaja, ocekivao sam minimum 2 gola do sada. Ne kapiram sta je problem ovim top timovima, pa ne igraju efikasnije (posebno kada je neko favorit na kvotama ispod 1.30, a nije A. Madrid).

Link to comment

Crni Inter.:isuse: Vode 2-0 i ne pokusavaju cestito da napadnu, kao da igraju revans eliminacione faze i ne smeju da prime gol. Sta je promasio lik iz Sahtjora, negde oko 80. minuta, neverovatno (stvarno svako igra fudbal profesionalno).

Ovako me neki mec smori u startu, pa posle i ne odgledam nista dalje (ovde sam se ukljucio tek u 70 i nekom minutu).

Link to comment

Jedan prolaz za sada, uz drugi u najavi na Realu. Na najverovatnijem mecu za golove, naravno 0-0. Uz toliko ulupanih para u timove, ocekujem spektakl, a ne reviju promasaja.

Link to comment

8/12 (fudbal 3/4, NHL 5/7, NBA 0/1), Leipzig je dosao 5+ (4+ kvota). Fudbal je otvoren metiljavo, u ranom terminu, da bi kasnije usli korektni rezultati (u fiksu bih sigurno pao, posto mi je A. Madrid bio siguran par). Leipzig neocekivano raspucan; City i PSG su mogli i efikasnije (ja tu ocekujem 4-3, 5-4 ili tako neki rezultat); Real ocekivano lako. NHL je ponovo doneo prilicno lake prolaske u fiksu (sva 4 pogotka), te samo jedan izlazni dabl kod golova. Carolina je bila siguran pad; par koji je licio na sigurnu 2 i 5+ (2-1 za Seattle). Zadnje je vreme doslo, kada i NHL igram u fiksu, kao pre 10+ godina, kada su se tek pojavili vineri. NBA pokusava da smanji entuzijam iz prethodnih 10-15 dana, neugodan poraz Bullsa, protiv neuporedivo slabijeg rivala. Granican dan recimo, tj. bilans oko nule; ja sam ocekivao najmanje 10/12.

Minimalni ulozi (standardni).

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Celtic 3+

 

Betis-Ferencvaros 3+

 

Rapid Wien-West Ham w2

Lokomotiv Moscow-Lazio w2

 

PSV-Sturm 3+

 

Roma-Zorya 3+

 

Rennes-Vitesse w1

Flora-Partizan w2

 

Lincoln Red Imps-Copenhagen 3+

 

Mura-Tottenham 3+

 

Kvote 1.50, 1.50, 1.65, 1.55, 1.37, 1.33, 1.62 i 1.50.

Puno utakmica se igra danas u EL i ECL, te probrah ono sto mi deluje zanimljivo. Bodo/Glimt preskocih zbog upitnog vremena u Norveskoj.

 

Prateci tiket, sve P/KX, Dinamo Zagreb, Galatasaray, Monaco, Rangers, Olympiakos, Basel, Union Berlin, Omonia, Feyenoord, Cluj. Kvota 602.93.

 

 

NFL

 

Dallas-Las Vegas P>20.5

 

Detroit-Chicago P<26.5

New Orleans-Buffalo P>16.5

 

Kvote 1.36 i 1.69.

Uobicajeni praznicni NFL program, te uklopih poluvreme overe/undere.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), Aalborg, Stavanger, Manglerud, AK Bars, Spartak Moscow, Salavat, Slovan Bratislava, Malmo, Timraa, Oskarshamn. Kvota 14.36.

Edited by Miljenko
Link to comment

Potpuno sam zaboravio da Partizan igra ranije. Jel moguce da su pukli od ekipe iz Estonije?:isuse: Da mi izgubimo od Ludogoreca, ne bih se toliko iznenadio. Vreme je da konacno ispostujem ono svoje o neigranju fiks na fudbalu.:rolleyes:

Link to comment

Fudbal 4/6 u prvom terminu, a i to jedva (Tottenham), uz jedan manji bonus. Meh bilans sa ovako verovatnim mecevima. P/KX tiket pada na jednom paru (za sada), dok je P1+ tiket preziveo prvi termin (ceka se 50+ kvota, 8 parova proslo, 6 ostalo).

NFL fino otvoren.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...