Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedva prodje ovaj tiket sa nasima i Turcima; Danci volsebnih 1-0. Na nasima dodje i 5+, a na hokeju prolazi i 6 kvota sa sitnijom uplatom. Moglo je to dosta bolje, mada sam hokej mozda odigrao previse opusteno.

Engleske nize lige i dalje neuklopljive (P1+, 2+, 4+).

Link to comment

1/5 (fudbal 1/2, hokej 0/3), Srbija je dosla 5+ (4+ kvota), a prosao je i prateci hokejaski tiket (6+ kvota). Nasi na stranu, fudbal je dosao izuzetno metiljavo. Danci neverovatnih 1-0, Turci jedva do 3 pogotka; 7+ je dosao na utakmici, koju nikada ne bih odigrao. Hokej sam lose uklopio i mozda malo presiroko odigrao. CL se nije mogla uhvatiti, dok poraz AK Barsa spada u kategoriju sumnjivih meceva (nema trika da najslabiji tim lige moze okrenuti 0-3). Sigurno je moglo bolje, no hokej je doneo lep plus, u cetvrtak i petak, te je bilans i dalje dobar.

Minimalni ulozi (polovina istih).

 

 

Fudbal

 

England-Andorra 4+

Germany-Armenia 3+

Belgium-Czech Republic 2+

Romania-Liechtenstein 3+

 

Uruguay-Bolivia 3+

 

Kvote 2.40 i 1.63.

Bez previse dileme sta odigrati danas. Nakon slabo efikasnih meceva juce, vreme je za neki 7+.

 

 

Hokej

 

AK Bars-Nizhny Novgorod pob1 (OT&SO)

Dynamo Moscow-Novosibirsk pob1 (OT&SO)

 

Frisk Asker-Bolzano 5+ (OT&SO)

Jastrzebie-Salzburg 5+ (OT&SO)

Herning-Aalborg 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.70 i 2.20.

Nakon dosta promasaja na hokeju juce (cak 6 na 3 tiketa), ocekujem bolji bilans danas.

 

Prateci tiket, Donbass 5+ (OT&SO), Vaxjo pob2 (OT&SO), Skelleftea pob1 (OT&SO), KAC 5+ (OT&SO), Barys Astana 5+ (OT&SO), Salavat 5+ (OT&SO). Kvota 6.75.

 

MLB tiket, NY Mets 5I H2(+0.5), NY Yankees 5I H1(-0.5), Cincinnati 5I <5.5, Tampa 5I >4.5, Milwaukee 5I <5.5, Chicago White sox 5I H2(+0.5), Atlanta 5I H2(+0.5), San Diego >7.5. Kvota 32.37.

 

 

 

Link to comment

Ma nema sanse da tu bude ispod 5, mnogo su ovi losi za njih. Zavrsice vala i ove tupave reprezentacije, danas i u utorak i sredu, pa da se vratim Bayernu i slicnim stvarima.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Ma nema sanse da tu bude ispod 5, mnogo su ovi losi za njih. Zavrsice vala i ove tupave reprezentacije, danas i u utorak i sredu, pa da se vratim Bayernu i slicnim stvarima.

Zasto nema sanse. Igrace sa 20% snage. Prosla su vremena kad se je igralo za publiku. A vidim da sledecu igraju sa Poljskom u gostima. Dodatni razlog da odmaraju danas.

Link to comment

Dace im 3 do poluvremena sigurno; uz jos jedan u drugom to bi trebalo biti dovoljno.:tongue: Mislim, nije mnogo ni bitno. Ja igram po odredjenom sablonu i ne odstupam od toga.

Tokom nedelje krecu razlicite hokejaske lige. MLB tesko uklapam, plus je zavrsni mesec u toku. Na fudbalu mi je bas tesko da odigram fiks, no probacu narednog vikenda da ubacim neki (najcesce igram na timove, na kojima su kvote premale za viner, te ce verovatno ici 2+ i 3+ kombinacija). Chelsea i A. Madrid jedino vidim, ostalo sve golovi (kod Holandjana su kvote na velike favorite toliko male, da su golovi jedina opcija).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...