Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Da, to se i meni cini. Dobrih igraca im sigurno ne manjka. Stil igre je vec problematican i to me jedino nervira kod njih.

Edited by Miljenko
Link to comment

Uspeo sam da promasim jednu, na ovom sirem tiketu koji igram. Cini mi se da sam od 4 prethodna dana, 3 puta padao na jednom paru. Srecom te sam tu ogranicio uplatu na max 100 dinara, pa se ne nerviram. Nocas pade Philadelphia-New York over, tja.

 

Link to comment

Meni se ne svidja sto ove sezone moram da kombinujem fiks i 5+, mada ima nekih ekipa koje stvarno nisu za golove. Prekinute duge serije Caroline i Islandersa (8 i 9 pobeda).

Link to comment

Kakvo bombardovanje u Coloradu, opet iz dvojke, al ovog puta u keca...

 

Serije: Edmonton 21 utakmicu bez neresene, ima samo jednu neresenu posle 31 odigrane utakmice u ovoj sezoni (Calgari tri pobede, Edmonton 2 poraza zaredom), Phila 6 utakmica bez pobede, St Luis 5 bez pobede (ako nesto znaci, na poslednjih 12 utakmica St.Luisa nije bilo keca)...

 

 

 

 

 

 

Link to comment

3/4 (hokej 3/4). Nakon puno predomisljanja izbacih fudbal sa glavnih tiketa. Ne bi ni to bilo problem, da sam odigrao cist tiket hokeja iz Nemacke 2. Ubacih par iz Nemacke 1 i corak. Danci kako treba. NHL lagano. Poduzi niz jednog promasaja, na kombo tiketu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Lazio 3+

 

Torino-Sassuolo 3+

 

Kvote 1.34 i 1.73.

Bayern je planiran od ranije. Posto fiks ne preferiram (ako postoji makar priblizno dobro resenje), probah golove i na Italijanima.

 

Prateci tiket, A. Madrid w2, Sevilla w1, PSG 2+, San Lorenzo 2+, Junior 2+. Kvota 5.83.

 

 

NHL

 

Ottawa-Vancouver 5+ (OT&SO)

NY Rangers-Philadelphia 5+ (OT&SO)

 

Winnipeg-Montreal 5+ (OT&SO)

Calgary-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.50 i 1.54.

Tesko je gledati bilo sta, kada se odigra fiks, pa ni hokej nije drugaciji. Los ovosezonski trend golova nije ohrabrujuci, mada je fiks prava lutrija za proceniti.

 

Siri NHL tiket, Vancouver pob2, NY Rangers pob1, Winnipeg pob1, Vegas pob1, Edmonton pob2, St. Louis pob2. Kvota 34.11.

 

NBA Tiket, Brooklyn >225.5, Washington >238.5, Philadelphia >229.5, Chicago >220.5, Golden State >219.5, Denver >222.5, Dallas >219.5. Kvota 16.41.

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Sta promasi smotani Djuricic.:isuse:

Puno sansi I uzasna realizacija, posebno Torina.

 

Ja sam igrao keca ("Torino mora, ovima nista ne treba") i odustao od gledanja i pracenja rezultata na poluvremenu. Sad vidim da dobri stari Italijani nisu zaboravili kako se igra fudbal. :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Ovima je golman branio svasta. Na 0-2 Sassuolo ne koristi 3 ciste situacije iz kontre. Zaza daje gol za 1-2, u akciji koja taman sto nije bila ofsajd, a onda sledi kolaps gostiju u zavrsnici. Zabavan mec (i koristan), bas onakav kakav volim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...