Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kladionice kao da su znale da cemo odigrati ovako lose, pa su dale solidne kvote za golove. 

Nadam se ipak da dva gola mogu pasti nekako (Zvezda-Cukaricki).

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Bezveze preskocih Islanderse, ocas posla 2-0. Cini se da ce dobiti i sesti ovosezonski duel protiv Sabresa. 

Ja igrao i vezao ga sa zenskim rukometom. Igrao keca na buducnost. Odma sam na Instagramu dao lajk Andrei Lekic. :D

Link to comment
32 minutes ago, Cash said:

Ja igrao i vezao ga sa zenskim rukometom. Igrao keca na buducnost. Odma sam na Instagramu dao lajk Andrei Lekic. :D

Ja stavih sitno Islanderse, Boston, Dallas, Calgary, sve pobednik meca. Uz ova 3 para koja cekam 5+. Kod pobednika meca me jedino nervira 3 na 3 produzetak u NHL ligi, na stranu penali, njih svuda ima.

Link to comment

3/4 (fudbal 1/1, hokej 2/3). Fudbal prolazi tesno; Zvezda se dugo mucilo i jedva ulazi u 2+. Hokej takodje nesigurno, nakon par lakih prolaza. Danci bez problema, no Slovaci udjose jedva na 1.10 kvoti. NHL overi su mi ponovo dosli glave. Jedna kombinacija prolazi, dok na Philadelphia-Washington 15+ minuta nisu mogli do petog gola (1-3 rezultat), a bonus je sto je Washington imao EN priliku oko 4 minuta. Jos jednom se pokazalo da tesko ulaze 3 vezana kombo mtiketa, ma koliko verovatne stvari bile. Odlican vikend u celini.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Inter-Atalanta 3+

 

Kvota 1.66.

Jedna utakmica je dovoljna, i dalje se drzim toga. Posebno ako je kvota preko 1.5. Derbi mec, koji ce nadam se doneti lepu igru i golove.

 

Prateci tiket, Chievo w1, Chelsea w1, West Ham 2+, WBA U23 3+, Man City U23 3+, Hamburger 2+, Ajax II 3+, AEK w1, Benfica w2. Kvota 7.30.

 

 

Hokej

 

Freiburg-Bad Nauheim 5+ (OT&SO)

Kassel-Bietigheim 5+ (OT&SO)

 

Edmonton-Ottawa 5+ (OT&SO)

Vancouver-Montreal 5+ (OT&SO)

 

San Jose-St. Louis pob2

 

Kvote 1.35, 1.43 i 1.57.

Nemacka 2 je donela neverovatan broj prolaza ove sezone, te ih ispratih i danas u opreznijoj varijanti (samo 2 para). NHL tezak za procenu. Edmonton i Montreal lice na lagane pluseve, dok St. Louis i oslabljen igra odlicno.

 

Siri hokejaski tiket, Kaufbeuren 5+ (OT&SO), Crimmitschau 5+ (OT&SO), Heilbronner 5+ (OT&SO), Munchen 5+ (OT&SO), Straubing 5+ (OT&SO), Dynamo Moscow pob2, SKA St. Petersburg pob2. Kvota 5.69.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...