Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sudije su izgleda resile da pomognu kladionice danas, prvo crveni za AZ, a sada i za Salzburg. Na AZ je pao gol, no Salzburg je pitanje kako ce ici. Ocekujem da se protiv najbolje ekipe u zemlji ne sudi, zato i igram top timove pretezno.:dry:

Link to comment

4/6 (fudbal 4/4, MLB 0/2). Fudbal je dolazio tesno, no na kraju se uklopise svi glavni tiketi. PSV i Molde dolaze bukvalno u poslednjem minutu. Puno crvenih kartona, uglavnom za favorite, sto nikako nije dobro za ovo sto ja igram. MLB fiks kao i svaki drugi fiks, nema sigurne stvari. Kim nije imao preko 2 primljena poena i juce dopusta 4, protiv najgoreg napada lige. San Diego je zatajio, kako picerski, tako i ofanzivno (na poenima bih prosao). Dodgersi ocekivano lako, Milwaukee tesno.

Korektan dan, mada sam ocekivao vise, nakon sto se otvorilo na fudbalu.

Minimalni ulozi (danas se igra i NFL, a posto nisam mogao odoleti, bolje je kontrolisati uplatu).

 

 

Fudbal

 

Ajax-RKC 3+

Leipzig-Mainz 3+

 

Zvezda-Vozdovac 2+

Sparta Prague-Zlin 2+

St. Gallen-Sion 2+

Basel-Vaduz 2+

 

Hartberg-Wolfsberger 2+

Zulte Waregem-Club Brugge 2+

Nice-PSG 2+

 

Chelsea-Liverpool 2+

Juventus-Sampdoria 2+

Brann-Bodo/Glimt 2+

 

Kvote 1.58, 1.63, 1.53 i 1.54.

Ziheraski pristup je bio delotvoran juce, te slicno odigrah i danas.

 

Prateci tiket, sve P/KX, Southampton, Newcastle, Cadiz, Granada, Reims, St. Etienne, Sochi, Maritimo, Farense, Coritiba, Gremio, Santos Laguna. Kvota sa bonusom 521,549.

 

 

MLB

 

Detroit-Cleveland 5I >3 (Boyd-Carrasco)

Colorado-LA Dodgers 5I 2 (Senzatela-Gonsolin)

 

LA Angels-Texas 5I >4 (Teheran-Cody)

Seattle-San Diego 5I >3.5 (Dunn-Lamet)

 

Kvote 2.10 i 2.19.

Previse eksperimentisanja nije dobro. Utvrdio sam da su poeni za prvih 5 ininga, najzgodnija stvar za igru i juce odigrah samo fiks.

Boyd se nije proslavio do sada, 2-6, 6.75 ERA, 1.54 WHIP, dok Carrasco ima 4 vezana kvalitetna starta, no nisam mogao odoleti ovako niskoj granici (kvota 1 za 3 poena, prolaz za 4+).

Gonsolin ima odlicnu sezonu, 1-1, 1.51 ERA, 0.79 WHIP, 30 strajkauta na 35+ ininga i samo 6 walks.

Angelsi i Padresi su vec standardni over timovi, pa je bolje da ih pratim, u zavrsnici sezone (do kraja sledece nedelje).

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I >4.5, Atlanta 5I >4, Chicago White Sox 5I H2(+1), Houston 5I 1, Milwaukee 5I >3.5. Kvota 7.21.

 

 

NFL

 

Pittsburgh-Denver w1

Green Bay-Detroit w1

 

Tampa-Carolina >42.5

LA Chargers-Kansas w2

 

Philadelphia-LA Rams >41.5

Indianapolis-Minnesota >45.5

 

Kvote 1.83, 1.88 i 2.53.

Odnervirao sam se nakon neuspesnog otvaranja sezone, te probah par tiketa. Fiksevi deluju da nema gde da puste, a i plusevi lice na skoro siguran prolaz.

 

Siri NFL tiket, Tennessee w1, Chicago w1, Dallas >49.5, Buffalo >38.5, San Francisco w2, Arizona w1, Baltimore w2. Kvota 9.46.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
16 minutes ago, 189- said:

moj brat odigrao tiket od valjda 9 ili 10 parova sve drugo poluvreme gg i pao je samo na jorginhu sto je promasio penal. za skoro 50k eura.

I ja promasio Jorginhu igrao gg. 

50kEura pas mater :(

Link to comment

5/9 (fudbal 3/4, MLB 0/2, NFL 2/3), prosao je prateci NFL tiket (9+ kvota). Tesko je nesto zameriti fudbalskom vikendu, gde sam tokom perioda petak-nedelja, promasio samo dva meca. Stoji da mi nije jasno kako je St. Gallen ostao 1-0, sa igracem vise 30+ minuta; no posto kombo tiket nije pao samo tu, nije previse bitno. MLB dolazi sve losije kako se playoff blizi; Dodgersi volsebno izgubise, nakon sto je napad zatajio. NFL je prijatno iznenadio. Od cele lige (ne racunajuci New England), promasih samo jednu utakmicu. Cak je i siri tiket sa 7 parova prosao. Jos jedan nikom nista dan. Ciljan bilans je 6/9, pa na gore, a ovde je siri tiket pokrio dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Wolves-Man City 2+

Milan-Bologna 2+

AZ II-De Graafschap 3+

 

Sirius-Falkenbergs 2+

Varbergs-Helsingborgs 2+

Grorud-Ranheim 2+

Ull/Kisa-Raufoss 2+

 

Akranes-Grotta 3+

Breidablik-KR Reykjavik 3+

 

Kvote 1.96, 1.64 i 1.82.

Ovo je neka izmedju varijanta. City i nije bio za siru igru; Milan i Svedjane prelomih za 2+; Islandjani imaju finu tradiciju golova, kao i Holandija 2 par; Norveska 2 opreznije.

 

Prateci tiket, sve P1+, Fenerbahce, Elfsborg, Bochum, Waldhof Mannheim, TSC, Cercle Brugge, Aalborg, Breda, Stroemmen, Aasane, Sogndal. Kvota 17.33.

 

 

MLB

 

LA Angels-Texas 5I >4 (Bundy-Gibson)

Atlanta-Miami 5I >4.5 (Ynoa-Rogers)

 

Kvota 2.37.

Probacu da igram samo poene do kraja, na glavnim tiketima, posto fiks tesko uklapam (cak i one najverovatnije stvari).

 

Siri MLB tiket, Philadelphia 5I H2(+0.5), Cleveland 5I H1(+1), Cincinnati 5I H1(+1), St. Louis 5I H2(+0.5), Houston 5I <5. Kvota 6.30.

 

 

NHL+NFL

 

Tampa-Dallas 5+ (OT)

Las Vegas Raiders-New Orleans >43.5

 

Kvota 2.20.

NHL finale donosi zanimljiv duel, pri cemu Starsi vode 1-0 u pobedama. Timovi koji imaju veliki broj sjajnih ofanzivaca. NFL par lici na rutinski plus, nadam se da ce tako biti i u praksi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...