Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja bih bio zadovoljan samo 5+ da nadjem.:D Stalno padaju najsigurnije utakmice, od starta marta, pa tako i nocas.

 

Bravo Nesh.:happy: Ovo bas treba umeti uklopiti. 

Link to comment

Havala, kolege. :)

Ova NHL sezona mi je bas uspesna, Maxbet je u pocetku i vecem delu imao fiks&over4.5 (prosle sezone bilo samo 5.5 i 6.5 u miksu sa fiksom) i to je igra koja meni najvise odgovara. Sa dve utakmice HTZ, sa vise utakmica (3 ili 4 uglavnom) ispadnu bas lepe kvote.

Onda su u Maxbetu ukinuli fiks&over4.5, pa sam morao da predjem u Mozzart. Tu su kvote za tu igru nesto manje nego sto su bile u Maxbetu, ali nema veze, vazno da se zeleni.

Ovi prelazi koje igram vec neko vreme, tu se vec nisam mnogo nadao, bilo je par puta pogadjanja po dve, ali eto nekim cudom ulete i tu jedan "komplet".

Nazalost, NHL se privodi kraju, moracu da se presaltam na bezbol, a tu je pogoditi fiks&over na vise od nijedne dve ili vise utakmica nemoguca misija. Ali, bumo vidli, mora nesto da se igra.

 

Veceras bas teske utakmice, nema ni nekih posebnih statistickih zanimljivosti, ali promuckacu nesto.

Sto bi se reklo, gotovi su nocas! :D

 

Edited by Nesh
Link to comment

Trudim se...:D...Krenuce i tebi jos malo bezbol, pa ces da ih deres, a valjda ce da krene i NHL..:)

Danas dosta utakmica, ali tanak izbor za prelaze, a i ostalo sve troznaci...:dry:

Od statistickih zanimljivosti:

Bez neresene: Pittsburgh 14, Arizona 11, Phila 8, rodjaci 6...

Bez pobede: Bufalo 7, Islandersi 7, Dallas 6...

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Kako je krenulo sa ovim virusom, na kraju se nista nece igrati, pa ni MLB.:dry:

To bi mi teze palo i od ovih losih serija. Ako nesto gledam sa uzivanjem, to je MLB.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...