Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/2 (fudbal 1/1, NBA 1/1), Svajcarska je dosla 7+, prosao je kombo tiket. Fudbal se fino uklopio. Svajcarci primise gol na 3-0, pa zaigrase ozbiljnije.:D NBA napet na zavrsnom paru. Nakon celendza ponistise faul sudjen 7 sekundi pre kraja, pa se Clippersi provukose nekako. Prodje naravno i fina komba kvota, u ovoj skracenoj varijanti (3.81). Ulozi jesu bili sitniji, no kada ih dupliras, ne moze se biti nezadovoljan.

Srednji ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Netherlands-Estonia 3+

Belgium-Cyprus 3+

 

Kvota 1,57.

Prilicno verovatna kombinacija za kraj standardnih kvalifikacija, nadam se laganim prolazima.

 

Prateci tiket, Russia 5+, Slovakia P/K1, Germany H1(-1.5), Austria 2, Poland 1X, Wales H1(-1), Belgium H1(-2.5), Netherlands H1(-2). Kvota 9,79.

 

 

NHL

 

Vegas-Toronto 5+ (OT&SO)

San Jose-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,36.

Metodom eliminacije ostadose ovi parovi. Sharksi i Oilersi imaju dugu tradiciju pluseva, dok je prvi par jasan.

 

Siri NHL tiket, svi parovi su 5+ (OT&SO), Florida, Boston, Montreal, Buffalo, Pittsburgh, Detroit, Tampa, Nashville, Chicago, Dallas, Calgary. Kvota 10,06.

 

NBA tiket, Memphis >214.5, New Orleans >225.5, Sacramento >213.5, LA Lakers >204.5. Kvota 4,67.

Link to comment

Fudbal ocekivano lako. Belgija je donela dva bonusa. Zanimljivo je kako fiks tiket stalno pada na jednom paru. Uhvatim neke lepe hendikepe, no Austrijanci izgubise od ekipe koja nije imala bod do veceras.:huh:

Link to comment
On 18.11.2019. at 13:52, Bogotac said:

 

 

NFL sabija juce je sve doslo,Dalas,Minka,Jetsi,NO over,Oakland,Bafalo,Baltimor,pojacao bas uplatu,sabio sam ih.Imam osecaj da ce uskoro oko nfl da mi prave problem,posto cepam online.

Znaci ti si taj DP koji je na betu pogodio lepe pare :fantom:

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), Belgija je dosla 6+ i 7+, prosao je kombo tiket. Belgijanci raspucani, nakon rano primljenog gola; Holandjane sam dugo cekao za treci, no posle je malo falilo da udje i bar jedan bonus. Na fiks tiketu je proslo svasta, ali je Austrija porazena protiv tima koji je bio na nuli do zadnjeg termina. NHL lagano, kako sam i ocekivao. Docekah promenu trenda, dva vezana fina dana.

Minimalni ulozi danas (vec u petak ima zanimljivog fudbala, pa je bolje ne forsirati bez potrebe, kada je NBA na meniju).

 

 

NHL

 

Montreal-Ottawa 5+ (OT&SO)

NY Rangers-Washington 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,37.

Danas nije bilo izbora, odigrah oba meca koja su na programu.

 

 

NBA

 

Philadelphia-NY Knicks H1(-5.5)

Dallas-Golden State H1(-6.5)

Atlanta-Milwaukee w2

Miami-Cleveland w1

 

Kvota 2.05.

NBA bi trebao da zaredja sa duzom serijom ok rezultata, kako bi bilans dosao makar do nule. Povezah par najmanjih hendikepa, odnosno pobednika sa produzetkom.

 

Siri NBA tiket, Washington >231.5, Toronto H1(+3.5), Brooklyn H1(+3.5), Chicago H1(+6.5), Minnesota H1(+10.5), Houston >216.5, LA Clippers >209.5. Kvota 10,28.

Link to comment

Ovaj raspored utakmica NHL je bas bez veze. Juce 13, danas 2. I tako ide vec nekoliko puta, cini mi se. Mnogo mi je 13, rasplinem se, malo 2, osim HTZa (a i tu sam vec kukao na ukidanje fiksa i over 4.5) nista da se odigra. Ne secam se da je tako bilo ranijih godina.

Dajte svakog dana po 5-6-7 utakmica pa da se ogledamo kako dolikuje! :dry:

Link to comment

Ne svidja se ni meni, kada ili moram da preskocim jer su bas neigrive utakmice, ili odigram sve parove dana, sto takodje nije dobra stvar.

Evo kako to ide po danima do naredne srede, 2, 13, 2, 14, 3, 9, 3.

Link to comment
19 minutes ago, Nesh said:

Ovaj raspored utakmica NHL je bas bez veze. Juce 13, danas 2. I tako ide vec nekoliko puta, cini mi se. Mnogo mi je 13, rasplinem se, malo 2, osim HTZa (a i tu sam vec kukao na ukidanje fiksa i over 4.5) nista da se odigra. Ne secam se da je tako bilo ranijih godina.

Dajte svakog dana po 5-6-7 utakmica pa da se ogledamo kako dolikuje! :dry:

+1000

Link to comment

Jel su Knicksi toliko jaki, da protiv drasticno boljih ekipa igraju egal.:huh:Stoji da ne poznajem toliko igrace u NBA, no Philadelphia valjda to treba lako da resava (ili Dallas nesto ranije i to na dve tekme).

Link to comment

0/2 (NHL 0/1, NBA 0/1). U NHL su igrane samo dve utakmice, pri cemu je jedna bila prilicno sumnjiva i ta i nije dosla. Ne treba cackati nesto u sta nisi siguran. NBA vec duze tesko biram na pravi nacin. Par ubedljivih pobeda favorita, no Philadelphia nije prosla ni sa najnizim hendikepom. Bolje da sam odigrao samo pobednika meca, pa makar i na 1,08. Tako je to, kada plus skoro da je nemoguce naci. Dobro je te je uplata bila mala, mada bar jedan prolaz nije nerealno ocekivati, ma koliko glupi parovi bili u pitanju.

Izmedju minimalnih i standardnih uloga danas.

 

 

NHL

Chicago-Tampa 5+ (OT&SO)

Vegas-San Jose 5+ (OT&SO)

 

Carolina-Philadelphia 5+ (OT&SO)

NY Islanders-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1,37 i 1,54.

Dan sa dosta NHL meceva, te probah dabl overa.

 

Prateci tiket, Florida 5+ (OT&SO), Columbus 5+ (OT&SO), Boston 5+ (OT&SO), Nashville 1X, Colorado 5+ (OT&SO), St. Louis 1X, Dallas 1X, Toronto 5+ (OT&SO), Edmonron 5+ (OT&SO). Kvota 7,97.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (NHL 1/2). Od one gomile meceva, uspeo sam da nadjem jedan od dva minusa. Istok je tradicionalno "tata" za golove, tu redom ulaze plusevi. Moralo je malo da ode i na drugu stranu, imao sam dosta srece tokom oktobra.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Paderborn 3+

PSG-Lille 2+

Club Brugge-Oostende 2+

 

Kvota 1.53.

Danas se zbog predstojeceg termina CL moglo naci par zanimljivih meceva.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Fulham 3+, Bochum 2+, Partizan 2+, Austria Klagenfurt 3+, Horn 3+, Liefering 2+, Dinamo Zagreb 2+, Nordsjelland 3+, Ajax II 3+, PSV II 3+, Excelsior 2+, Shakhtar 2+, Falkirk 3+, Lausanne 2+. Kvota 31,20.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-New Jersey 5+ (OT&SO)

Ottawa-NY Rangers 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,44.

Danas samo dva meca, mada na papiru i ne deluju tako lose za golove. Prvi par ipak spada u grupu relativno sumnjivih, te se nisam zaletao.

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Dallas-Cleveland w1

Utah-Golden State H1(-8.5)

 

Kvota 1,44.

Ne mogu se pohvaliti nekim ucinkom u NBA sektoru, no ovo deluje kao sigurica.

Kombo tiket.

 

Siri NBA tiket, Washington >225.5, Sacramento H2(+11.5), Philadelphia >215.5, LA Lakers >204.5, Miami H2(+3.5), Denver H1(+3.5), Houston H2(+12.5). Kvota 8,20.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...