Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), prosli su kombo tiket, odnosno prateci hokejaski tiket (6+ kvota). Fudbal dolazi relativno lako, mada su me Napoli i Atalanta nervirali nekim neverovatnim promasajima. NHL lagano, vec posle drugog perioda; cak sam uhvatio i siri tiket sa vecim brojem dvoznaka. Iznenadjujuce dobar dan.

Minimalni ulozi danas.

 

 

NHL

 

Nashville-Calgary 5+ (OT&SO)

Vegas-Montreal 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,52.

Tanka ponuda danas, no probah ipak oba para, uz mali ulog naravno.

Odlican NHL mesec se zavrsava danas. U prvih 8 dana sezone, imao sam 7 plus dana; zatim je usledila nedelja bez plusa, gde srecom smanjih uloge; za kraj nova dobra serija u trajanju od 8 dana. Ne bih se bunio da cela sezona prodje ovako.

 

 

NBA

 

New Orleans-Denver >219.5

LA Clippers-San Antonio >218.5

 

Kvota 2,18.

NBA je ultra nepouzdan, a sezona traje vec deset dana. Danas odigrah dabl u nedostatku boljih resenja, no moracu svaki put da minimalizujem uloge, kada NBA bude opcija za igru.

 

Siri hokejaski tiket, Graz 5+ (OT&SO), Ceske Budejovice 5+ (OT&SO), Poruba 1X, Rungsted 5+ (OT&SO), Munchen X2, Eisbaren 5+ (OT&SO), Stavanger 1X, Storhamar 5+ (OT&SO), Frisk/Asker X2, CSKA Moscow X2, Vaxjo 1X, Frolunda X2. Kvota 9,13.

Link to comment

NHL lagano, no zato je NBA boring; Denver ne moze trojku da ubode, na LA Clippers-San Antonio mase i zicere u seriji. Vise volim nesto poput Rocketsa sinoc. Ne mora da padne bas 40 trojki, no definitvno mrzim ekipe koje ne umeju da sutiraju spolja. Plus je nekorisno za igru.

Link to comment

1/2 (NHL 1/1, NBA 0/1). NHL bez problema, nisam ocekivao ovako lak prolaz. NBA razocaravajuce i dalje. Izdrzah sa gledanjem meca U Los Angelesu do poluvremena, smorno. Brza igra, no previse promasaja za 3. Stoji da je ovo bio sumnjiv dan, no da NBA donosi ovoliko minusa, ne bih verovao pred pocetak sezone. Ovakvi mecevi/rezultati me sigurno nece privuci da vise gledam NBA.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

Fudbal

 

Zwolle-Ajax 3+

Dijon-PSG 3+

 

Kvota 1,70.

Ajax kao i obicno; PSG je skoro kompletan te je vreme za efikasnu seriju.

 

Prateci tiket, Hoffenheim 3+, Galatasaray 2+, Barnsley 2+, Hannover 2+, Liefering 3+, Austria Klagenfurt 2+, Horn 3+, Eindhoven 2+, Excelsior 3+, NEC 2+, Dundee 2+, Zwickau 2+. Kvota 11,73.

 

 

NHL

 

Washington-Buffalo 5+ (OT&SO)

NY Islanders-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,46.

U Washingtonu imamo duel timova koji su odlicno otvorili sezonu. Islanderse retko igram, no Tampa i daje i prima dosta golova.

 

Siri NHL tiket, Philadelphia 5+ (OT&SO), Washington 1X, Tampa X2, Carolina 1X, St. Louis 1X, Anaheim 1X, San Jose 5+ (OT&SO). Kvota 5,32.

 

NBA tiket, Indiana >205.5, Brooklyn >234.5, Milwaukee H2(+3.5), Boston H1(-3.5), Dallas >209.5, Utah H2(+2.5), Chicago H1(+4.5). Kvota 9,79.

Link to comment

Koji fiks igras? Regularni tok ili sa produzecima i penalima. Ako je odgovor prvo, obavezno probaj dvoznake ili makar vinere, ako zelis nesto vecu kvotu. Cak sam i ja poceo praktikovati samo dvoznake, posto solidan broj meceva ide u OT. Produzetak se igra 3 na 3, a penali su vec individualni kvalitet, zato ja to i izbegavam po svaku cenu.

Link to comment

Fix(regularni deo) u singlu i ok mi ide. Primetio sam da jako malo meceva ide u produzetak,pa slobodno odigram fix a ako je kvota na fix preko 2.10 onda odigram winer. Cesto za jedan meč odigram po 2 kombinacije. Naprimer Toronto igra kuci protiv Kingsa i ima kvotu 1.7. Odigram fix na jednom a na drugom odigram golove over 4.5 ili over 5.5. I jos nadjem 1 meč over 4.5 i imam kvotu preko 1.70. Desavalo mi se da fix ne prodje ali zato prodje tiket sa golovima i tu se pokrijem,pa se onda može reči da me Toronto nije odveo u minus 😀

Edited by Cash
Link to comment

Toronto je svih 14 meceva isao u 5+. Sa te strane si bio siguran. Ti i Nesh ste verovatno jedini koji igrate fiks u glavu na hokeju. Meni je ponekad i sa dvoznacima tesko za pogoditi (mada su prosla dva sira tiketa, u prethodnih 7-10 dana). Dobro, ja i na fudbalu ne igram fiks u standardnoj varijanti; cak ni na ovim najsirim tiketima.

Dobro je krenuo NHL, neka nastave ovako. Imam zastitu od 2-2 rezultata, pa je i napetost manja. NBA je vec tesko uklopljiv. Moracu tu da igram cekalicu, pa kada uleti neko efikasno vece, utoliko bolje.

Link to comment

Icardi smotanko, tri zicera promasio, Di Maria, Paredes i Cavani po jedan. Zar PSG sa tolikim parama ne moze da nadje boljeg trenera. Gubis od ovih dunstera, neverovatno. Dobro je sto odmah pade treci gol, mada sam ocekivao goleadu na 2-1.:rolleyes:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...