Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovo ce izgleda biti isto kao juce, samo sa nesto manjom uplatom. Ovoliko prostora imas za centarsut i ne mozes da zabijes protiv prosecne ekipe.:isuse: Sredice mi naravno i siri tiket, posto tu imam +2 hendikep.

Juce nisam ni gledao nista nakon prvog poluvremena u Barseloni. Ovde je bolji protok lopte, no razmisljam da li da preskocim i ovde. Obicno nakon 0-0 poluvremena i ne gledam vise utakmicu.

Link to comment

Sta je sve promasio Bayern, neverovatno. Na kraju je Tolisso upropastio dve dobre akcije (meni se on generalno ic ne svidja). Bayern mora da igra brz fudbal, a ne ono sporo smaranje sa milion pasova.

Link to comment

Prosao bih malo sutra (imam ovaj miks tiket). City nije dobio, A. Madrid bih pao i na dvoznak.:laugh: Ja bih fiks prolazio jednom u mesec dana, zato ga i ne igram.

Nije lose da se ovako izletim povremeno, kako bih povratio samodisciplinu.

Cudno je da se ovakve serije neverovatnih rezultata desavaju samo u novembru.

Edited by Miljenko
Link to comment

0/2 (fudbal 0/2). Padao sam u CL, no nije se skoro desilo da ulete dva ovako metiljava dana. Nijedan od tri moja para nije dosao 3+juce, pa i nemam nekog razloga za nerviranje. Bayern je stvorio puno sansi, ali je realizacija zakazala; PSG je mislio da ce se Club Brugge skloniti, na kraju su imali mnogo srece; City 1-1, uz promasen penal (dobro je da to nisam cekao za prolaz). Nijedan bonus tiket u dva dana je totalno neverovatna stvar. NBA tiket je bio blizu, no Washington je probio hendikep za 2 poena, u pogresnom smeru. Losa serija je krenula od subote, pa jaca uplata juce i prekjuce; tradicionalno pokvarim banku u novembru.

Ulozi oko standardnih danas.

 

 

NHL

 

Florida-Washington 5+ (OT&SO)

Toronto-Vegas 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,39.

Bolje da sam umesto CL igrao NHL overe, dolazili su i skroz random mecevi. Danas probah dve najverovatnije utakmice. Toronto je konacno prekinuo 5+ niz.

 

Siri NHL tiket, San Jose 1X, Arizona 1X, Colorado 5+ (OT&SO), Calgary 1X, Chicago 5+ (OT&SO), Ottawa 5+ (OT&SO), Pittsburgh 5+ (OT&SO), Montreal 5+ (OT&SO), Carolina 1X. Kvota 7,49.

 

 

NBA

 

San Antonio-Oklahoma H1(+3.5)

LA Clippers-Portland H1(+2.5)

 

Kvota 1,76.

Nisam se mogao odluciti sta probati na poene, te pokusah sa fiksom; najsiri hendikep koji sam mogao naci na domacine.

 

Fudbalski tiketi, Standard 3+, Lazio 3+, PSV 3+, Sevilla 3+ i Roma 3+, Young Boys 3+, Wolves P/K1, Man Utd P/K1. Kvote 6,20 i 4,57.

Kada je CL dosla ovako lose, EL nema trika da odigram ozbiljnije. Tri tiketa za sitan ulog (jedan siri, celodnevni), vise za pracenje bez nerviranja.

 

Link to comment

I dalje su LS i LE vrh za lovu,sinoc u zverkinom stilu zategao na Totenhem kad sam video nasu postavu,2 i 3+,lepo su castili,posebno sa 2 na 1,70

Edited by Bogotac
Link to comment

1/2 (NHL 0/1, NBA 1/1), prosao je prateci fudbalski tiket. Od onoliko NHL parova sinoc, strelci zatajise bas na najverovatnijoj utakmici. Bonus je sto Fleury nije bio na golu Vegasa. NBA dodje nekako, mada Clippersi nisu uopste bili ubedljivi. Cak je i na fudbalu prosao jedan tiket, a preostala dva padose na Wolfsburg 1X, odnosno Young Boys 3+. Korektan dan, mada je malo falilo da uleti fin plus.

Izmedju standardnih i srednjih uloga.

 

Fudbal + NHL

 

Ajax II-Den Bosch 3+

Buffalo-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,49.

B tim Ajaxa standardno, dok Buffalo I Tampa igraju dva meca u Svedskoj, pa cu ih igrati i danas i u subotu.

 

 

NBA

 

Dallas-New York Knicks H1(-3.5)

LA Lakers-Miami w1

 

Kvota 1.49.

Dallas je fino otvorio sezonu i ocekujem ubedljiv trijumf protiv beznadeznih Knicksa.Lakersi su valjda dovoljno jaki, da kod kuce rese neugodni Miami.

 

Siri NBA tiket, Indiana w1, Washington >222.5, Orlando >200.5, Sacramento >212.5, Minnesota H1 (-4.5), New Orleans >227.5, Utah H1(+9.5). Kvota 8,84.

 

Fudbalski tiket, Watford 2+, Carlisle X2, Real Sociedad 1X, Hoffenheim 2+, Wehen 3+, Viktoria Koln 2+, Lorient 1X, Horn 3+, Amstetten 2+, Ried X2, Volendam 3+, PSV II 2+, Excelsior 3+, Go Ahead eagles 2+, Winterthur 2+, Fenerbahce 2+. Kvota 33,11.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...