Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Meni Carolina krenula jako, vec gube poen preko hendikepa. PSG 3-0, prosla je barem glavna stvar. Sva 4 para udjose bar 3+ u poluvremenu, a nijedan 7+ jos nije dosao.

Link to comment

Evo sada i PSG 4-0 na poluvremenu i nista u nastavku. I to je kao derbi. Ja bih izribao trenera za ovo taktiziranje u drugom delu meca. Ajax je barem pokusavao, a ovde nije bilo ni toga.

Jedan jedini bonus, Young Boys 5+, meh.

Link to comment

Je li San Francisco toliko jak.:rolleyes: Ja im znam samo QB, a i on je bio rezerva Tomici. Stoji da slabije pratim sezonu-dve unazad i da MLB i NHL poznajem najbolje.

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Evo sada i PSG 4-0 na poluvremenu i nista u nastavku. I to je kao derbi. Ja bih izribao trenera za ovo taktiziranje u drugom delu meca. Ajax je barem pokusavao, a ovde nije bilo ni toga.

Jedan jedini bonus, Young Boys 5+, meh.

Zasto bi ga izribao. Malo je sto je Neymar povredjen pa sad treba jos recimo Ikardi da se povredi. A PSG ove sezone nije za igru na golove,više za fiks.

Link to comment

2/2 (fudbal 2/2), Young Boys je dosao 5+, prosao je kombo tiket, kao i prateci NHL tiket (5+ kvota). Oba dabla su dosla vec na poluvremenu, sto je sigurno ustedelo dosta zivciranja. Ipak bilo je razloga za nerviranje. Sva 4 para su dosla P3+, dva P4+ i da udje samo jedan bonus tiket i nijedan 7+ je prilicno neverovatno. Tim pre sto su igrana dva derbija (makar na papiru), pa se ocekuje da igraci odigraju ozbiljno od pocetka do kraja. Siri nefudbalski tiketi su bili blizu. NHL prolazi, NBA i NFL padaju na jednom paru (Golden State sramotno los, zafalila su 4 poena za plus; Carolina se raspala protiv San Francisca, za pad NFL tiketa). Odlican vikend u celini. Neobicno je sto je petak doneo najveci plus (iako sam tada imao manje uloge u odnosu na subotu i nedelju). Sada slede kupovi u vecini liga (osim Italije i Spanije), a to je vec skakljiva stvar za igru.

Minimalni ulozi danas.

 

 

NBA

 

Houston-Oklahoma >219.5

Sacramento-Denver >211.5

 

Toronto-Orlando >205.5

Milwaukee-Cleveland >215.5

 

Kvote, 2,25 i 2,13.

Danas je NBA glavna stvar, sto me odmah sprecava da odigram jace, posto je meni kosarka uvek wild card za igru.

Probrah 4 plusa, mada je trend jos uvek prekratak.

 

Siri NBA tiket, Chicago >216.5, Detroit >205.5, Toronto H1(+3.5), Philadelphia H2(+3.5), Milwaukee H1(-8.5), Houston H1(-3.5), Golden State >228.5, San Antonio H1(+2.5), Utah >209.5, Denver H2(+1.5), LA Clippers >218.5. Kvota 36,98.

 

Fudbalski tiket, Braga 1X, Djurgarden 2+, Sandhausen 3+, Cluj X2, Copenhagen X2, Bayern II 3+, Asteras 1X, QPR 2+, Basaksehir 2+, Mjallby 2+. Kvota 7,60.

Edited by Miljenko
Link to comment
16 hours ago, Miljenko said:

Red je da udje jedan NFL tiket. Prodje 8 parova u prvom terminu, od preostala 3 Carolina je najsumnjivija, mada se nadam da mogu ostati u okviru ovog hendikepa.

Svi Nhl mecevi ušli 6+ prvi put u sezoni da imam 100%učinak 5/5 

Link to comment

Da. Prvi put u sezoni da je sve doslo i 5+. Ja sam sinoc eksperimentisao, mesajuci fiks i 5+ i cak je i to proslo (St. Louis ispustio 3-1, ali nekako poravnase na 4-4).

 

Za sutra mi Pittsburgh-Philadelphia, Toronto-Washington i NY Rangers-Tampa, deluju kao sigurice u NHL sektoru. Imam malu dilemu da li dodati Barsu 3+ negde (kupove mogu staviti samo na neki siri tiket) ili over na Denver-Dallas NBA.

Link to comment

Ustvari 6/6 pogodio sam St.louis. :D igrao sam fix 2. U 2/3 su mi pri rezultatu 0:2 nudli cash out(cca. 70% isplate) i ja uzeh. Na kraju viseh bilo 4:4 i to Ottawa preokrenila na 4:3. Ludilo

Link to comment

Meni je tu tiket zamalo pao, no ocigledno je da igraci Bluesa imaju veliko samopouzdanje nakon titule, te se brzo vratise i kasnije i dobise u produzetku.

Link to comment

0/2 (NBA 0/2). NBA se dokazao kao pravi wild card, po pogodak i promasaj na oba tiketa. Celo vece je islo u over 4/11, neverovatno. U NHL delu su bila dva kilava para, naravno da su oba dosla 5+ sa produzetkom. Ovo je donekle bilo ocekivano, idemo dalje.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

NHL + fudbal

 

Toronto-Washington 5+ (OT&SO)

NY Rangers-Tampa 5+ (OT&SO)

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+ (OT&SO)

Barcelona-Valladolid 3+

 

Kvote, 1,35 i 1.57.

U NHL delu mi je sada jasno koje timove treba forsirati; Barsa igra protiv cvrste ekipe, no onoliko kvalitetnih pojedinaca valjda moze lako preslisati bilo koga.

 

Siri NHL tiket, Boston 1X, Carolina 5+ (OT&SO), Edmonton 5+ (OT&SO), Nashville 1X. Kvota 2.44.

 

Fudbalski tilet, Man City 3+, Sunderland 2+, Leicester 2+, Bromley 2+, Dover 2+, Torquay 2+, A. Madrid X2, Hamburger 2+, Leverkusen 3+, Bayern 3+, Schalke X2, Inter X2, Sturm 2+, Emmen 2+, Oss 2+, Excelsior 2+, Zwolle 2, Roda 2, Zaglebie 2, Dundee Utd 2+, Cove 3+. Kvota 36,82.

 

NBA tiket, Miami >216.5, Denver >208.5, LA Lakers >212.5. Kvota 3,15.

Link to comment

2/2 (NHL + fudbal 2/2), Barsa je dosla 6+, a prosao je i kombo tiket. Cim je Messi rapolozen, Barsa nema problema. Dobro, nervirao me je klinac, na levom krilu. Znam da pokusavaju dati sansu mladima, no nije mi se dopalo stalno zakucavanje u protivnika i neuspesni driblinzi. Na kraju je jos i bilo sanse za 7+, no nisu iskoriscene dve dobre akcije u zavrsnim minutima. NHL uredno. Pittsburgh deklasirao omrazenog rivala; lep mec u Torontu; srecan prolaz u New Yorku, 3 gola u zavrsnih 8 minuta. NBA ce se izgleda koristiti samo za ove sire tikete, pa kada uleti; neverovatno kilavi mecevi.

I danas izmedju standardnih i srednjih uloga.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Atalanta 3+

Juventus-Genoa 2+

Zvezda-Backa Topola 2+

 

Kvota 1,91.

Italijani mi bas i nisu cesto na meniju ove sezone, no mec u Napulju lici na siguricu za golove. Juventus valjda moze bar do 2 gola, a slicno vazi i za Zvezdu.

 

Prateci tiket, Liverpool 2+, Chelsea 2+, Lazio 1X, Real Madrid 2+, Werder 2+, Dortmund 1X, Hertha 1X, Reims w1, Nantes 1X, Standard 3+, Club Brugge 2+, Benfica 2+, Brondby 3+, Heracles 3+, Groningen P/K2, Venlo P/K2, Lechia Gdansk 2, Zenit P/K1, Celtic 2+, Rangers 2+. Kvota 22,13.

 

 

NHL

 

New Jersey-Tampa 5+ (OT&SO)

Columbus-Edmonton 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,45.

Ocekujem da Tampa proigra veceras, nakon loseg izdanja nocas; Columbus nije vise tako jak na golu, te i za Oilerse imam golove u najavi.

 

Siri NHL tiket, Tampa X2, Edmonton X2, St. Louis 1X, Colorado 5+ (OT&SO), Montreal X2, Los Angeles 5+ (OT&SO). Kvota 6,85.

 

NBA tiket, Orlando >202.5, Philadelphia >217.5, Cleveland >208.5, Toronto >204.5, Brooklyn >212.5, Boston >214.5, Oklahoma >215.5, Houston >223.5, Sacramento >217.5, LA Clippers >208.5, Golden State >221.5. Kvota 91,24.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...