Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Inter, Juve, RBL i evo sad Vitese koji kuci gubi 2:0 HT (primili 2 gola u prvih 5min :isuse: )

Jedino uhvatio Sturm i to kvota 1,9 4:0.

 

Osecam™ da ce ATM doci veceras kad sam odlucio da ga ne igram (posle 0:0 sa Valjadolidom)

Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

Aha, Hamburger 6-2 vidim.:thumbup: Tesko je meni da zategnem na nekog ko nije top tim. Juce su mi Holandjani recimo bili prilicno verovatni, no nisam smeo jace uplatiti (plus je ukupna kvota bila oko 2).

 

Za sutra razmatram: Salzburg, Bolivar, Liverpool, PSG, PSV, Ajax i Young Boys. Max 4 utakmice 3+, ostalo eventualno 2+. Sada treba odluciti sta i kako.:sleep:

evo ovo sam uspeo da sastavim

 

Beleška 2019-10-26 214508.jpg

Link to comment

Fino, lepa kvota.:happy:

Tek malopre videh o neredima u JA. Od Bolivara znaci nista. PSV mi je strasno nepouzdan ove sezone, mada nije ni cudo nakon sto su otisli Lozano i Luuk de Jong. Ranije je njihov duel protiv Alkmaara bio standardan 1&3+. Ajax bi trebao lagano do 3+, Salzburg takodje. PSG ima derbi na papiru, napad je skoro kompletan, pa i tu ocekujem golove. Young Boys je znao da proda ove i prosle godine, serijom tvrdih meceva. Igraju protiv zadnjeg, mada nisam ubedjen skroz. Liverpool i Tottenham za kraj, tu cu se vec teze odluciti za 3 gola, mozda 2+.:unsure:

Link to comment
14 hours ago, John Coltrane said:

Inter, Juve, RBL i evo sad Vitese koji kuci gubi 2:0 HT (primili 2 gola u prvih 5min :isuse: )

Jedino uhvatio Sturm i to kvota 1,9 4:0.

 

Osecam™ da ce ATM doci veceras kad sam odlucio da ga ne igram (posle 0:0 sa Valjadolidom)

 

Reklo bi se glat, 2:0.

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, NHL 1/1), prosao je kombo tiket. Na fudbalu dva na papiru rutinska 3+ meca, udjose jedva. City dolazi nakon nule na poluvremenu; na Bayernu gosti daju tek drugi penal. Siri 3+ tiket se nije proslavio, 7/13 uz cak 5 odlozenih meceva zbog loseg vremena. NHL takodje tesno. U Tampi prolaz u produzetku, nakon sto su gosti poravnali na 2-2, na 5:13 pre kraja regularnog toka. Uzeh nesto, mada nije bilo bonusa, pa i nisam odusevljen.

Srednji ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Rapid Vienna 3+

Ajax-Feyenoord 3+

 

PSG-Marseille 3+

Young Boys-Thun 3+

 

Kvote, 1.77, 1.90.

Odigrah najjednostavniju varijantu na kraju. Bolivar odlozen; PSV sumnjiv, a i kvote na golove rastu; Englezi metiljavi za procenu, previse taktiziranja je uvek losa stvar. Preostala 4 para odose 3+, uz standardne sire stvari.

 

Prateci tiket, sve 3+, Basel, Arsenal, Liverpool, Nurnberg, Chemnitzer, Atalanta, Wolfsberger, Odense, Brondby, Rangers, Club Brugge. Kvota 161,22.

 

NHL tiket, Edmonton 5+ (OT&SO), St. Louis X2, Chicago 5+ (OT&SO), Philadelphia 5+ (OT&SO), Boston X2, San Jose 5+ (OT&SO), Vegas 1X. Kvota 5.08.

 

NBA tiket, Golden State >215.5, Brooklyn >216.5, Minnesota >217.5, Dallas >213.5, LA Lakers >209.5. Kvota 7.51.

 

NFL tiket, New Orleans w1, Detroit w1, Jacksonville w1, Seattle w2, LA Rams w1, Houston w1, New England w1, Denver H2(+11.5), Carolina H2(+10.5), Philadelphia H2(+8.5), LA Chargers H2(+9.5). Kvota 15.65.

Link to comment

Da li se meni cini, ili je ove sezone tesko naci overe u NFL. Razumem da je fiks retko uklopljiv, no ranijih sezona je poena bilo koliko hoces. Pre dva kola odigram 8 fikseva i dva overa (i to ove snizene granice za 6 poena) i uleti jedan minus (Ramsi su igrali sa nekim).

Link to comment

Podigli su over/under poprilicno u zadnjih nekoliko godina. That being said, nova pravila favoriziraju napad... Poprilicno. Ja under ne igram, slicno kao i ti, pa ionako nemam izbora. :)

 

Ramse sam odabrao zato sto u Londonu obicno dolazi over, plus su Bengalsi ocaj zivi u odbrani, a nisu slepci ofanzivno kao Miami ili Skinsi, recimo.  

 

Saintsi ce valjda popustiti ovu odbranu malo, plus Brees se vraca, pa se nadam da ce Payton otvoriti playbook protiv Cardinalsa.

Edited by mandingo
Link to comment

Ajax neozbiljan u zavrsnici, a taman se ponadah da ce 7+ lagano doci. Za 5+ jos ima sanse. Od osnovnih stvari se jos PSG ceka.

Gde to promasise dva penala?:ohmy:

Edited by Miljenko
Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

Ajax neozbiljan u zavrsnici, a taman se ponadah da ce 7+ lagano doci. Za 5+ jos ima sanse. Od osnovnih stvari se jos PSG ceka.

Gde to promasise dva penala?:ohmy:

Kod tvojih 😁

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...