Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

YB kao izduvan balon, sansu ne mogu da stvore. A mrti Servet bez pobede od avgusta, spakovao 2 gola za 2 minuta i dovidjenja prijatno.
Teren oranica na nivou JSL, kisa ubija, ovi prave bakljadu - uzasna atmosfera.

Link to comment

Milan - Lacio...ko se kladio protiv Lacija pare je bacija. :D

Ja obicno tu igram iks, al sad sam imao vec tri iksa na tiketu, pa odigrah keca. Sipak!

 

I evo dade ga Lacio. Znaci ni iks ne bi doso. Kvota 350. :mad:

Edited by Nesh
Link to comment

0/2 (fudbal 0/2), Utrecht je dosao 6+. Od cetiri moja fudbalska meca, samo jedan je dosao 3+. Italijani su prevara kao i obicno, totalni autsajder dobija mec bez primljenog gola. Danci su zakazali cim ih nisam stavio samo na siri tiket. Basel samo 1-1. Holandjani jedini pouzdani, padaju golovi gde se to i ocekuje. Siri tiketi nisu bili tako blizu. Osim petka, uzasan vikend. Najgore je kada pred CL podrndam budzet.

Minimalni ulozi danas.

 

Fudbal

 

Ajax II-Volendam 3+

Silkeborg-Brondby 3+

 

Kvota 1,79.

Danas nije bilo mnogo dileme sta odigrati, Ajax II i Danci koji bi mogli da se poprave nakon neizlaska najsigurnije utakmice juce.

 

 

NHL

 

Boston-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

Edmonton-Arizona 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1,62.

Za mec u Bostonu nisam imao mnogo dileme, te ga uparih sa Edmontonom.

 

Siri NHL tiket, NY Rangers 5+ (OT&SO), Boston 1X, Nashville X2, Edmonton 1X. Kvota 2,69.

 

NBA tiket, Washington >217.5, Brooklyn >225.5, Minnesota >222.5, Houston >226.5, Phoenix >215.5, Portland >216.5. Kvota 10,81.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nece me Danci. Holandjani dolaze i nakon 0-0 na poluvremenu. Tja, moracu ponovo da singliram i ove male kvote, kada ne mogu da se nadju dva meca.

 

Sutra se spremam da odigram jace, nadam se da nece biti nekog defanzivnog smaranja, kao za vikend.

Barsa 3+ singl i dabl Liverpool 3+ Napoli 3+; bez previse komplikovanja.

 

Za sredu, PSG 3+, Bayern 3+, City 3+. Zvezdu ne znam da li da diram ili ne.:sleep:

Edited by Miljenko
Link to comment

1/2 (fudbal 0/1, NHL 1/1), prosao je prateci NHL tiket. Losa sreca na fudbalu i dalje. Danci samo jedan gol, kao i dan ranije; Holandjani uredno. U NHL delu se posrecilo. Edmonton daje gol za 2-2, na manje od 5 minuta do kraja, za prolaz oba hokejaska tiketa. Nije ovo i dalje sjajno, no ne bih se previse bunio da sam tokom vikenda pogadjao makar jedan glavni tiket..

Jaci ulozi danas.

 

Fudbal

 

Liverpool-Genk 3+

Napoli-Salzburg 3+

 

Barcelona-Slavia Prague 3+

 

Kvote 1,70 i 1,42.

Ovo se spremam da odigram vec desetak dana, no los vikend mi je smanjio budzet, inace bi uplata bila jos veca. Liverpool lici na siguricu, pitanje je samo koliko ce golova dati. Salzburg igra odlucujuci mec za prolaz, sve utakmice su odigrali hrabro i ubedjen sam u 3+ i danas. Suarez ne igra kod Barse, no dovoljno su jaki i bez njega, za lagodan i efikasan trijumf.

 

Siri tiket CL, Zenit P/KX, Barcelona P1+, Ajax 3+, Dortmund P/KX, Liverpool H1(-2), Lyon P/KX, Napoli P1+, Valencia 1X. Kvota 23,00.

 

NHL tiket, Philadelphia 5+ (OT&SO), Vegas 5+ (OT&SO), NY Islanders 1X, Toronto 5+ (OT&SO), Montreal 5+ (OT&SO), Winnipeg 1X, Calgary 1X, San Jose 5+ (OT&SO), Vancouver 5+ (OT&SO), Anaheim 1X. Kvota 12,77.

 

NBA tiket, Indiana >209.5, Cleveland >206.5, Atlanta >211.5, Oklahoma >197.5, LA Lakers >208.5, Denver >202.5. Kvota 10,45.

 

 

Link to comment

Fudbaleri su odlucili da me upropaste. Barsa ne moze da resi neku tamo Slaviju celo poluvreme.:isuse:

Bar da su gosti dosli do gola, no ne umeju da realizuju visak.

Link to comment
22 minutes ago, 189- said:

dno je ova barsa a i ja sam debil sto uopste pokusavam sa fudbalom.

Kako ti idu NBA igraci,ja sinoc pogodio Gianisa i Irvinga. Zao mi je sto nisam igrao o na Bukera 

Link to comment

sve manje igram na igrace. nije vise kao ranije da se lako moze ubosti. irving i beal su mi bili lock za nocas ali izdao beal.

sada vise obracam paznju na date poene ekipa, mislim da se tu moze naci lepe granice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...