Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ok je ovo bilo, ali je moglo za nijansu bolje kod mene. City uhvatih 6+, dobise crveni, pa nije bilo sedmog gola. Siri tiket pade na Real 2+; i dalje se muce sa golovima i protiv prosecnih timova.

Link to comment

Ja iz dosade opalio sve fikseve danasnje LS sem Atletika + podebljao da Siti i Totenhem budu iz hendikepa. I dodje sve sem mrtvog Sahtjora i to zbog Pjatova i njegovog brain farta...

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

I NBA smorio. Samo 214 poena u LA duelu, ovo postaje nemoguce za pogoditi.:isuse:

 

Vidis ja sam hteo tu da igram under i pogodio bi. Ovako nakon lepe CL večeri me je počela da boli glava pa sam brze bolje otisao na spavanje :D pa nisam odigrao ono sto sam planirao. 

Link to comment

Ma idi. I to su kao neki dobri timovi, Kao da se igralo negde u Evropi u cetvrtoj cetvrtini. Ja nikada nisam odigrao minus na NBA mecu.:laugh: Danas vezujem Sacramento i Denver i jedan spojen tiket sa svim parovima. Tja, kada ni 7 poena niza granica ne pomogne, to stvarno nervira. Srecom sto ne gruvam ceo budzet na jedan ili dva tiketa, a moglo je da se desi da stavim podosta na ovo nocas.:rolleyes:

Cekam vec nedelju dana da odigram bas taj par.

Edited by Miljenko
Link to comment

1/3 (fudbal 1/1, NHL 0/1, NBA 0/1), Man City je dosao 6+. CL nije mogla doci mnogo bolje od ovoga. Real je zatajio sa golovima, no oni su i u domacem prvenstvu tim za preskakanje. Glavni tiket je prosao, a malo je falilo da ulete i oba bonusa. Hokej slabo i dalje, mada sam uvideo kojih par timova moram zaobilaziti (Anaheim, Chicago, Minnesota, Dallas, NY Islanders). NBA me je zato neprijatno iznenadio. Cekao sam pocetak sezone da konacno krene plus trend, i onda uleti minus gde mu mesto nije (2+ zavrsna minuta nije bilo kosa, kao da igraju one stare duele Grci ili Turci). Smor totalni, plus ove dve ekipe vaze za one koje ce se boriti za vrh. Nakon petka, usledila su cetiri dana sa solidnim minusom. Tja, obicno mi je novembar najlosiji mesec u godini, no ova druga polovina oktobra je blago receno nikakva.

Izmedju standardnih i srednjih uloga danas.

 

 

Fudbal + NHL

 

Ajax-Chelsea 3+

Salzburg-Napoli 3+

 

Genk-Liverpool 2+

Slavia Prague-Barcelona 2+

Tampa-Pittsburgh 5+ (OT&SO)

 

Kvote, 2.32, 1.48.

Kada sam stavio na papir danasnje parove fudbala, ucinilo mi se da nisu sigurni kao jucerasnji, te malcice smanjih uplatu. Na 3+ odigrah dva na prvi pogled egal duela, dok Liverpool i Barsu ispratih opreznije. NHL par bi morao doci bez dileme.

 

Prateci tiket, Ajax P/KX, Dortmund P/KX, Valencia P/KX, Salzburg P/KX, Barcelona P/K2, Liverpool P/K2, Benfica P/KX, Leipzig 1X. Kvota 38.26.

 

NBA tiket, Orlando >206.5, Indiana >203.5, Chicago >212.5, Miami >204.5, Philadelphia >203.5, Minnesota >219.5, San Antonio >207.5, Dallas >215.5, Utah >216.5, Portland >210.5, Sacramento >226.5. Kvota 91.21.

NBA ispratih samo sirim tiketom, koji igram uvek kada ima 4+ meca u ponudi. Prosla sezona je bila prilicno zahvalna, sa par prolaza sa 12+ parova.

Edited by Miljenko
Link to comment

I ja igram u Meridianu isto. Najnizu granicu koja je na raspolaganju (6-7 poena manju od standardne), no nocas ni to nije pomoglo. Sutra cu probati dabl Houston + Golden State, pa ma koje granice bile.

Ajax-Chelsea siguran pad, makar i da sam 2+ igrao. 0-1, no kasno je.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...