Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dnevni deo odlican. :)Vecernji:FudbalBarsa 2Real 2A.Madrid tim 2+Inter w2NFLGrupa ABaltimore 1New England h1(-9.5)San Francisco h1(-9.5)Grupa BDenver >46.5New Orleans >53.5Houston >40.5NBABrooklyn 1Oklahoma doh1(-6.5)LA Lakers doh1(-5.5)Prebacivacki:Barsa 2Real 2New England h1(-9.5)San Francisco h1(-9.5)

Link to comment

Ja odigrao 2 hiljade na Zvezdu po kvoti 2.9 i tu sam dobar 3 800, a na uzivo kladjenju sam uspeo da uplatama od 200 do 500 din udjem u minus od 2 600. Dakle, 6 400 sam prokockao za ceo dan na uzivo fakin' kladjenju. Jebala me Kimiko Date Krum i pun kurac nekih indijanskih kosarki, i na kraju jebeni Marej supak.

Link to comment

Ako hoces da uzmes novac na kladionici, ili bar da ge ne izgubis mnogo, moras da igras strplljivo, proracunato i hladnokrvno, promisljeno a ne impulsivno itd.. Znaci sve suprotno od live kladjenja

Edited by muslin
Link to comment

Nije bas skroz tako. Live kladjenje isto moze biti hladnokrvno i razumno. Kladionice odredjuju kvote u lajvu po automatizmu, a stvarna desavanja na terenu nekad upucuju na drugaciji ishod. Narocito je zahvalan live kada favorit gubi. Treba, naravno, dobro proceniti sta da se igra, ali to vazi za sve.

Link to comment
Ako hoces da uzmes novac na kladionici, ili bar da ge ne izgubis mnogo, moras da igras strplljivo, proracunato i hladnokrvno, promisljeno a ne impulsivno itd.. Znaci sve suprotno od live kladjenja
Generalizujes™ :)Ja npr uglavnom igram tako kako si naveo i uzimam novac ali jedno ne iskljucuje drugo... na tu temu bi mogao nesto da napise 1 impulsivni forumas :lol:
Link to comment

I ja uzimam skoro redovno na lajvu ali danas sam usao u totalno kontra ritam, nista skoro nisam pogadjao. Prvo me iskarala neka japanska teniserka za koju sam kasnije skontao da ima 42 godine (bila cetvrta na svetu u vreme Monike Seles i Stefi Graf a nekim cudom nisam cuo za nju), izgubila od neke nepoznate.. posle Totenhem, tu sam bas jeo govna, pa se izvadio na Del Potru prvi set, pa toplo-hladno na evropskoj kosarci, ovim indijanskim ligama... uvece prosao taj singl na Zvezdu ali pusenje na njima na kraju, jer sam vijao i 15.5 hendikep a na kraju usledila klasicna kurcobolja, pa mi propalo manje poena na Kliperse i Atlantu sto mi je bio zicer veceri. E da, i Marej slepac me sjebao i mec i drugi set, za fine dobitke, mada ne znam sto sam tu igrao bilo sta kad su mi njih dvojica i Nadal jako ogavni.Zapravo, i nisam nesto posebno srljao, ulozi bili mali, kao i obicno... samo sam, za razliku od vecine dana, masio :D

Link to comment

Na kraju zavrsio oko 3000 u plusu i trebao bih biti zadovoljan, ali...San Francisco p1 oborio 2 tiketa, za oko 60 evrica. Nisu dosla dva najsigurnija NFL para.NBA 3/3.Evo jednog koji je pao na SF:http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1312-8246983-1032Neke kvote su bile manje nego na drugim mestima, ali to i ne gledam previse, kada igram ovako nesto.Idemo dalje:FudbalReal B 3+, 5+, 7+NFLPittsburgh ph1(-5.5)NBAOklahoma 2Miami 2Phoenih dop>197.5Prebacivacki:Real B 3+Pittsburgh ph1(-5.5)Oklahoma 2Miami 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...