Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Astrosi logican sled posle 23 runa postignuta sinoc, takodje mislim da je ovo bila najmanja kvota u celoj sezoni, a mozda i dalje. Cak ni Verlander nije otporan na takve jinxove. :dry:

Link to comment

Kavani je dao gol sa kreca a penal nikad gluplji, da igraca nije pogodila lopta u ruku pogodila bi ga u grudi i ne bi puno uticala na igru.

 

Danas je Sporting omanuo 1:1 kod Maritima, kao i uzasni Fejnord (koji me je prodao i prvo/proslo kolo) kod Herenvena isto 1:1. AZ, Bronbi i Hamarbi su mi bili na uzoj listi i sva tri su dosla, a Braga sad pocinje, bilo mi kasno da ih vezujem i cekam do ponoci.

 

Sve u svemu nek mi je svaki vikend ovakav.

Link to comment

Da. Cak se i Houston volsebno odbranio da ne ode van hendikepa, a sada su jos i okrenuli.:D

Cim je usao Di Maria, odmah igra lici na nesto.

Edited by Miljenko
Link to comment
37 minutes ago, Grandilof said:

Astrosi logican sled posle 23 runa postignuta sinoc, takodje mislim da je ovo bila najmanja kvota u celoj sezoni, a mozda i dalje. Cak ni Verlander nije otporan na takve jinxove. :dry:

Ja sam ih igrao da mogu i da izgube sa poenom razlike (svaki fiks igram tako, nemam zivaca za padove u poslednjem iningu). Malo je falilo da Baltimore ode na 2+ razlike u osmom iningu; pune baze i jedan aut.

Imaju domaci solidan napad, no nisam ocekivao da Verlander moze imati bilo kakvih problema. Mnogo su igraca na bazama imali Oriolesi.

Edited by Miljenko
Link to comment

3/4 (fudbal 2/2, MLB 1/2), prosao je kombo tiket. Na fudbalu je bilo napeto, no prodjose osnovne stvari, bez bonus tiketa na zalost. MLB je doneo metiljavo vece. Houston bolje da nije okretao u devetom iningu, posto sam na kraju strepeo da li ce ostati u hendikepu; Dodgersi lagano. Na drugom promasih oba para; Boston na putu da izvisi za playoff, Metsi naravno porazeni cim sam ih odigrao. Ok je ispalo na kraju, mada bez bonus tiketa uzeh isto kao u subotu, kada ni kombo nije prosao.

Minimalni ulozi danas (otprilike 4 puta manji nego juce).

 

 

Fudbal

 

PSV II-Den Bosch 3+

SC Barcelona-Fuerza Amarilla 3+

 

Kvota 2.45.

Tanak izbor danas. PSV II nastupa, te ispratih njih, kao i tim iz Guayaquila koji je ranijih sezona belezio dobre rezultate. Protivnik im je poslednji tim na tabeli sa samo 4 boda.

 

 

MLB

 

Chicago White Sox-Houston H2(+1.5) (Cease-Greinke)

LA Angels-Pittsburgh >7.5 (Suarez-Keller)

 

Kvota 1.62.

Greinke tek treba da se pokaze u pravom svetlu u novoj ekipi. Cease kod kuce 1-2 6.35 ERA 1.59 WHIP. Greinke je kao clan Arizone bio ubedljiv na strani, 6-3 2.85 ERA na 13 nastupa. Fiks ucinak, Chicago White Sox 6-4, Houston 8-2. Sezonska serija 2-2.

Forma startera, Suarez 0-2 7.90 ERA 1.68 WHIP, Keller 0-1 10.50 ERA 2.25 WHIP. Over trend, LA Angels 9/10, Pittsburgh 7/10.

Link to comment

2/2 (fudbal 1/1, MLB 1/1 Astrosi odlozeni), prosao je kombo tiket malcice skracen. Na fudbalu bih prosao u bilo kojoj varijanti, posto su i preostala dva razmatrana meca, Mjondalen i Bayern, usla u 3+. U MLB sektoru nadjoh bas odlozen mec, uz lagan plus na Angelsima. Ovo je jedan od onih prolaza kombo tiketa, kada se ni ja ne nadam previse.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

LASK Linz-Basel 3+

Ajax-PAOK 3+

 

Rosenborg-Maribor 2+

Ferencvaros-Dinamo Zagreb 2+

Celtic-Cluj 2+

Porto-Krasnodar 2+

 

Kvote, 2.47, 2.60.

Basel juri 1-2 iz prvog meca, idealna stvar za probati golove; Ajax standardno. Na drugom par meceva u opreznijoj 2+ varijanti.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, svi parovi su 4+, Harrogate, Blackburn, Brentford, Swansea, Crewe, Peterborough, Brechin, Ross County, Falkirk, Annan. Kvota sa bonusom 19599.48.

 

 

MLB

 

Miami-LA Dodgers H2(+1.5) (Yamamoto-Kershaw)

San Francisco-Oakland H1(+1.5) (Bumgarner-Anderson)

 

Kvota 1.65.

Forma startera, Yamamoto 0-2 7.88 ERA 1.12 WHIP, Kershaw 3-0 2.37 ERA 1.16 WHIP. Fiks trend, Miami 2-8, LA Dodgers 8-2. Sezonska serija 3-0 za Dodgerse.

Bumgarner 2-0 4.26 ERA 0.89 WHIP, Anderson 1-2 5.09 ERA 1.30 WHIP. Odnos pobeda i poraza, San Francisco 4-6, Oakland 6-4. San Francisco i dalje ima realne wild card sanse ( 3.5 trijumfa ispod crte), dok je Oakland 2 pobede ispod u svojoj konferenciji. Dajem prednost domacinu zbog vrhunskog startera.

Kombo tiket.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees 5I >4.5, Washington 5I >4.5, Philadelphia 5I >4.5, Toronto 5I >4, LA Dodgers 5I >3, Cleveland 5I >3.5, Atlanta 5I >4, Kansas 5I >4, Colorado 5I >5.5, Tampa 5I >3.5. Kvota sa bonusom 121.10. 

Link to comment

Pa jel ne moze ovaj Olimpijakos 2-3 da dodje, moram li ovde da kukam? :mad:

 

EDIT: Radi topik, dobro dosta je 2:0, sudija sviraj kraj. :D

 

EDIT 2: Dzaba, imam i na Seltik - Kluz 2-3, a tu odmah reaguju :mad:, Sad treba da ostane 2:1 jos vise od pola sata. Nahranicemo korpu za otpatke ipak. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...