Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3 hours ago, Nesh said:

U Championshipu 6 utakmica 3+, ne bi proslo ni 2+, dve su bile 0-1. Bice bolje. :dry:

Mislim da se je jednom u prosloj sezoni desilo da sve u Chempionshipu bude 3+. Budi uporan :thumbup:

Link to comment

Suarez i Messi ne igraju danas, znaci Barsa je no bet.:dry:

 Za prvog se znalo da sigurno ne igra, no cekao sam potvrdu na sajtu kluba.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 1/2, MLB 1/2), San Jose je dosao 5+, prosao je kombo tiket. Na fudbalu dve najsigurnije stvari prodjose rutinski. Lever takodje ulazi u 3+ bez problema, no Real se obrukao sa 1-1 kod kuce protiv Valladolida. MLB deo je uklopljen kako je jedino moglo. Philadelphia over, te Indiansi za prolaz kombo tiketa. Na drugom oba promasaja, neocekivani picerski duel Gonsolin-Sabathia, uz pad undera u Oaklandu u osmom iningu (8 poena Giantsa). Siri MLB tiket je ponovo pao na Cubsima (po ne znam koji put ove sezone); kakav napad imaju, trebalo bi da razbijaju kao Yankeesi. Dosta promasenih stvari juce, no dovoljno za manji plus, zbog dobrog grupisanja.

Jaci ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Admira 3+

PSG-Toulouse 3+

 

LA FC-LA Galaxy 3+

Aurora-Bolivar 3+

 

Kvote, 1.50, 1.65.

Odlucio sam na kraju da je najbolje odigrati najjednostavnije, zato i ova varijanta bez 2+ meceva.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Houston-LA Angels >8.5 (Valdez-Barria)

LA Dodgers-NY Yankees H1(+1.5) (Kershaw-German)

 

Kvota 1.89.

Forma startera, Valdez 0-3 19.29 ERA 3.29 WHIP, Barria 0-2 6.59 ERA 1.46 WHIP. Valdez kao domacin 2-1 4.23 ERA 1.23 WHIP, Barria u gostima 2-5 9.00 ERA 1.85 WHIP. Over trend, Houston 6/10, LA Angels 7/10. Sezonska serija 8-3 za pluseve, tekuca plus i minus.

Kershaw 3-0 1.80 ERA 0.80 WHIP, German 2-1 5.19 ERA 1.44 WHIP. Kershaw kod kuce 9-0 2.42 ERA 1.05 WHIP, German na strani 8-2 5.82 ERA 1.29 WHIP. Odnos pobeda i poraza, LA Dodgers 6-4, NY Yankees 4-6. Serija 1-1.

Slabija grupa.

 

Prateci tiket, St. Louis H1(+1.5), Philadelphia H2(+1.5), Cleveland H1(+1.5), Atlanta >6.5, Arizona H2(+1.5), Texas >7.5, Boston >7.5, Toronto >7.5. Kvota sa bonusom 13.32.

Link to comment

Bah, Salzburg samo 5 komada, taman da ostanem bez bonusa. Za ove druge meceve se i nisam toliko nadao za 7+, eventualno PSG, red je da prorade jednom. A i od tih 5, 2 iz penala; previse promasenih zicera.

Link to comment
48 minutes ago, Miljenko said:

PSG i Bolivar 0-0 na poluvremenu. Ovo ce izgleda biti jedan od onih dana kada nista ne ulazi (naravno, cim odigrah jace).:dry:

Ali zato Barsa rešeta...

Link to comment

To je ispalo korektno na kraju, nakon sto se povredise Cavani i Mbappe. Bolivijci zeznuse, ipak trebam pratiti kod njih domacine favorite.

LA derbi je zato opravdao poverenje. Ajmo i sedmi.

Link to comment

Cash, jel moze nesretni Inter da napuni nekoga (makar 3 komada)?:rolleyes:

Danas je izbor takav, da i njih razmatram. PSV II igram sigurno, MLB donosi uzasne parove, ne zna se koji je mec gori. Dobro je sto krece US Open, mada sa tenisom nemam previse srece. Bice lakse kada pocnu hokejasi.

Link to comment

1/3 (fudbal 1/2, MLB 0/1), LA derbi je dosao 6+. Fudbal je mogao doci bolje. Bolivijci zakazase i tu nije bilo pomoci. Salzburg je mogao efikasnije, mada su dosta promasivali juce. PSG je igrao kilavo, a ni povrede nisu bile od pomoci. Na LA derbi nemam progovor, osim da mi nije jasno kako od 53. minuta nije pao sedmi gol. U MLB delu, u Houstonu jedva dolazi plus, dok je serija u Los Angelesu dolazila kontra od pocetak do kraja. Malo je falilo da promasim sve juce, no nekako pokrih oko 60%; nisu pomogli ni bonus tiketi, gde sa ovakvim parovima ocekujem bar jedan 7+ mec. Vikend treba da pomogne budzetu, a ne da odmogne, kao sto se obicno desava.

Danas ulozi izmedju minimalnih i standardnih.

 

 

Fudbal

 

PSV II-MVV 3+

Bodo Glimt-Valerenga 2+

Inter-Lecce 2+

 

Kvota 1.97.

Da, da, stavih i ove tvoje kilavce. Kod Italijana najvise mrzim nepredvidljivost; desi se mec kao sto je Roma odigrala sinoc, a onda nesto u Juventus 0-1 stilu, od cega nema nikakve koristi. Na stranu sto nikada nisam kapirao da ubedljivo najbolji tim u ligi, igra tako kukavicki fudbal. Holandjani bi trebali doci lako, mada me malo buni visoka kvota za njihove standarde. Za Norvezane ne znam sta bih rekao, takodje nepouzdani.

 

 

Tenis

 

Djokovic 3-0

Querrey H(+1.5)

Wawrinka H(+1.5)

 

Kvota 1.45.

Krece US Open. Taman tokom nedelje kao dopuna za MLB.

 

Prateci tiket, Fucsovics >36.5, Lajovic H(+1.5), Nishikori H(-1.5), Fognini H(+1.5), Herbert >36.5, Medvedev 3-0, Djere >33.5, Goffin H(-1.5), Federer 3-0, Martic H(+1.5), Garcia >19.5, Konta >18.5, Kerber H(+1.5), Sakkari >18.5. Kvota sa bonusom 84.08.

 

MLB tiket, Philadelphia 5I H1(+0.5), Milwaukee <11.5, Miami 5I <5, Oakland 5I H2(+0.5), LA Dodgers 5I H2(+0.5). Kvota 7.14.

Link to comment

Za ljubitelje loto listica :D, Englaska konferencija, sve 3+. Gledao sam samo Maxbet i Soccer, ovog puta veca kvota u Maxbetu, 2602.85. Kad se tome doda bonus, na respektabilnih 20 din dobije se 70277,00 din. Utakmice pocinju u 16:00. Nema gde da pusti. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Dobar fudbalski tiket je sastavio Miljenko, trebalo bi da prodje. A i teniski nije za bacanje. Od iznenadjenja mozda vredi probati na pobedu Kiki Mladenovic. U slqboj je formi ali Kerber je jos u goroj a Kiki moze da bude jako nezgodna kad ima svoj dan,ko sto bi reko Pizon :laugh:

Edited by Cash
Link to comment
Za ljubitelje loto listica [emoji3], Englaska konferencija, sve 3+. Gledao sam samo Maxbet i Soccer, ovog puta veca kvota u Maxbetu, 2602.85. Kad se tome doda bonus, na respektabilnih 20 din dobije se 70277,00 din. Utakmice pocinju u 16:00. Nema gde da pusti. [emoji3]
Pih, tri ne dođoše
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...