Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Slazem se za Chargerse 2 (vec sam pisao, NE neubedljivi, Chargersi izgledaju dobro, kvota je odlicna, a ako ne dodje onda ce bar NE proci dalje...ako ne puknu u produzetku :D), a Tot - Man igram X (Totenhem jos nema X, mora jednom da dodje...:dry:).

Edited by Nesh
Link to comment

Kvota na NE je uvek nerealno niska, jer igraju ljudi uvek na njij, pogotovu u PO. 

 

Slicno kao na Federera.. A ova godina ce biti rajska za meceve protiv dede. 

 

Tako da su svakao Chargersi potcenjeni po kvotama. 

Link to comment
6 minutes ago, Miljenko said:

Sto su svi ubedjeni da ce Chargersi dobiti, vidim da se dosta igra na njih. Ipak su to stari luzeri, kada dodje stani-pani.

 

Ja nisam ubedjen da ce dobiti, ali mislim da su najblizi iznenadjenju od sve 4 utakmice (dve smo vec videli, Chiefsi i Ramsi nisu dozvolili iznenadjenja)), a kvota je odlicna. Chargersima je ovo jedinstvena sansa jer Patriotsi stvarno nisu delovali ubedljivo u poslednje vreme, ali, ko bi ga znao. mozda Brady and co prorade veceras. Bumo vidli. :)

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/4, NFL 1/2. Tesko da je moglo gore od ovoga. West Ham i Arsenal smorise skroz, na kraju ostaje 1-0, za pad fudbalskog tiketa (Liverpool nekako dobija). NHL mrljavo. U New Yorku realizacija uzasna, vreme je da Rangerse preskacem sa golovima; Montreal i Colorado razocarase; Chicago lagano; Edmonton porazen protiv desetkovane Arizone. NFL polovicno. Na Kansasu pada 31 poen u prvom poluvremenu, no ni to nije bilo dovoljno za plus; Ramsi uredno. Tesko da su mogli doci losiji rezultati od ovih (plus je i  NBA usao skroz kontra). Skrcah skoro pola budzeta juce, vikendi postaju stetni.

Danas nesto preko standardne uplate (morao sam smanjiti uloge nakon jucerasnje propasti).

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Eibar 3+

A. Madrid-Levante P/K1

 

Kvota 1.60.

Vidim da kvota na Barsu (golove) polako raste, mada bi trebao najbolji tim da izadje danas. A. Madrid upravo pocinje drugo poluvreme; valjda ce iskoristiti neku sansu (mada je to ukleta ekipa za mene).

 

 

Hokej

 

NY Islanders-Tampa 5+

 

Innsbruck-Graz 5+

 

Kvote, 1.25, 1.22.

Nisam imao neku zgodnu ideju u vezi vezivanja, pa odigrah oba para u singlu.

 

Prateci tiketi, Nashville w2, Columbus w1, Winnipeg w1, Calgary w1, Vancouver 5+ i Salzburg 5+, Magnitogorsk w1, CSKA Moscow 3+, SKA St. Petersburg 4+, Yekaterinburg w2, Sparta Prague 4+, Vitkovice w1, Iserlohn 5+, Zurich w1, Ban. Bystrica 4+. Kvote, 6.37, 6.09.

 

 

NFL

 

New England-San Diego >41.5

 

New Orleans-Philadelphia >46.5

 

Kvote, 1.45, 1.40.

Najpre sam hteo Filu na +14.5, no setih se onog razbijanja iz regularnog dela, pa ipak odigrah poene. Chargersi imaju sjajnu sezonu, videcemo da li mogu da iznenade, no ovaj over bi trebao doci lagano.

Link to comment

Niko ne igra tenis :mellow: za pola sata pocinje AO. Kod muškaraca ocekujem da Nadal rutinski razvali sa 3:0, Verdasco dobija dosta težko naseg Kecmanovica.Tsipitas, Isner, Berdyh,Lajovic, Baiashvilii i gle čuda Troicki sve sam odigrao pobede na njih. Mislim da ce Tuta Dmitrov lagano dobiti Tipsu. Kod žena ima dosta toga zanimljivog. Sarapova,Anisimova, Pavljicenkova, Martic, Bertens, Sasnovic, Sabalenka,Cirstea, Goerges, Stivens,Garcia,Kontaveit sve nek pobede :D. Od težih  meceva sam odigrao na Stricovu, Petkovič. Takodje sam odigrao na Siniakovu protiv Belinde. Volim Belindu ali totalno je u outu več neko vreme pa se mora probati na Siniakovu po kvoti 2. Nije mi jasna kvota 2.25 na Ostapenko protiv Sakari. Morao sam da probam. Takodje mislim da je Vekic debelo precenjena protiv Kiki Mladenovic ide to u +20. Jabeur-Babos ocekujem meč u tri seta. Ajd nek nam je sa srecom :thumbup:

Edited by Cash
Link to comment

Ja odigrao jedan uzaludni, favoriti uzimaju set ili dva, u zavisnosti od konkurencije. Kada ove bitne stvari ne dolaze, tu tek nema sanse da provucem nesto. Graz ce sada 10 puta ici u plus, ali danas corak, slicno i za New Orleans. Fudbal konacno donosi jedan prolaz, New England bez dileme. Tampa ce valjda proci; sve u svemu, smor vikend.

Link to comment

pogodim da ce gsw dobiti, da ce dobiti malom razlikom

da ce biti plus poena

da ce denver biti plus poena

da ce joksc, doncic i durant ici u plus

 

ali jebeni lejkersi ce izgubiti od klivledna

odvalise ih vec u prvoj +15

 

nikad gora sezona za mene u kladjenju

od kad je krenula kosarka, a posebno nba koji najvise igram skoro nista od dobitnih tiketa

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 1/2, NFL 1/2. Fudbal konacno prolazi; A. Madrid uobicajenih 1-0, Barsa taman koliko treba. Hokej sam mogao iskoristiti bolje. Na Grazu kasno padaju golovi, Tampa lagano. Na dva prateca tiketa pogodih svasta, no oba padose na po jednom paru. NFL ponovo polovicno. New England lagano, dok je mec u New Orleansu pomalo razocarao. Nije bilo lose kao u subotu, no nedovoljno za plus u svakom slucaju.

Danas malo preko standardne uplate.

 

 

Fudbal 

 

Man City-Wolves 3+

 

Kvota 1.47.

City kod kuce kao i obicno.

 

 

NHL

 

Washington-St. Louis w1

 

Toronto-Colorado w1

 

Kvote, 1.49, 1.52.

Odabrah dva fiksa za veceras. Toronto igra protiv Colorada, koji je van forme. Washington retko kada nije za igru.

 

 

NBA

 

Houston-Memphis >199.5

 

Kvota 1.45.

Memphis i over tesko idu u istu recenicu, no za Rocketse je ovo izuzetno niska granica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...