Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hokej 0/2, prosao je prateci hokejaski tiket. Ovo lici na mene; na dablovima po pogodak i promasaj, no prodje tiket sa 8 parova i 7+ kvotom; taman da pokrije skoro celu uplatu.

Standardni ulozi danas.

 

 

Fudbal

 

Man City-Bournemouth 3+

Dortmund-Freiburg 3+

 

Werder-Bayern 3+

Real Madrid-Valencia 3+

 

Kvote, 1.88, 2.25.

Da vidim sada Dortmund, nakon onog brukanja u CL; sve ispod 6+ je nezadovoljavajuce. City uobicajeno, Bayern i Real su skroz nepouzdani, pa ih stavih u slabiju grupu.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Crystal Palace w1, Man Utd w2, Juventus w2, Celta w1, Benfica 2+, Hoffenheim 2+, Emmen 2+, AZ Alkmaar 2+, St. Gallen 2+, Oostende 2+, Basaksehir w1. Kvota 5.74.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+

Florida-Tampa 5+

 

New Jersey-Winnipeg 5+

Minnesota-Toronto 5+

 

Kvote, 1.56, 1.82.

Prvi dabl bi trebao biti sigurica, dok Winnipeg i Toronto kombinacija, spada u grupu prilicno verovatnih.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri hokejaski tiket, Ottawa 5+, Dallas 5+, Boston w1, Sparta Prague 4+, Bern w1, Servette w1, CSKA Moscow w2, Yekaterinburg w2, Skeleftea w1. Kvota 13.80.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Eh, znas da ne igram to...:D

Obicno igram dva iksa i dve fiks i over kad igram mesano sa iksevima, ali ovog puta sam dodao i ovu poslednju....

U stvari, zeznulo me je to sto sam sumnjao da Kingsi mogu da se ritnu, pa sam Calgary odigrao, cini mi se, samo na ovom tiketu...

Bice bolje! :D

Link to comment

Mnogo utakmica danas. Za ljubitelje prekida serija Minnesota 17 utakmica bez neresene, Ottawa 12 (pocinju u 19:00, ne volim da padam tako rano :mad:), Rangersi 9. Ima jos nesto intesantno: mocni Rangersi nemaju jos uvek pobedu na strani (0 5 7). U poslednje dve utakmice na strani nisu postigli gol, tako da sve ukazuje da ce dominirati nocas protiv Montreala...:D

Salu na stranu, ni Montreal nije u nekoj formi, tako da Rangerse tretiram kao moguce vece iznenadjenje...

Link to comment

Dortmund ide na crnu listu. Previse padove ove sezone, kada sam igrao sa solidnom uplatom (Club Brugge obe utakmice, Hoffenheim, Hannover, ovo danas). Ja ocekujem od top ekipe da kod kuce uvek odigra efikasno (kao Barcelona, Real Madrid, Man City i tome slicno), inace ih nema svrhe igrati. Cak je i Bayern ponovo rutinski dosao 3+.

Link to comment

Au...Covek (ne znam ko je bio, intervjuise ga reporter SK) pred utakmicu City - Bornmouth uzivo sa terena prognozira 3:1 za City, ja gledam, kvota 11, vec je jednom jedan pogodio tako (isto utakmica zavrsila 3:1), hocu, necu, ne igram singlove...i ne odigram ni simbolicno...Evo 3:1 10 minuta pre kraja. :frust:

Link to comment

Na fudbalu vise ni 2 rutinske utakmice se ne mogu naci. Real nije za igru, dok ne nabave krstene napadace; za Valenciu sam pretpostavljao da ne umeju, sto se i pokazalo tacnim. Kada vec gubim vreme na gledanje, ocekujem neki spektakl i pregrst golova, a ne ovoliko pasova unazad/golmanu.

Link to comment

Au, koju sam situaciju imao malopre u Meridianu.

Odigram na zenski rukomet Rumunija-Ceska +3.5 na Cehinje, gde pritom odaberem veci hendikep, tj. manju kvotu. Lik na kasi nesto drndao one kockarske aparate, pa umalo da zakasnim na uplatu, ostalo mozda minut, i kaze mi nakon sto sam mu izdiktirao brzi tiket - promenjena kvota. Rekoh ajd nema veze, teraj, mislim ne moze biti nesto drasticno promenjena. Nisam pogledao u monitor, tek posle izadjem i vidim, a ono nije smanjena kvota, nego - promenjen hendikep. Sa +3.5 na +2.5, a kvota povecana na 1.85 umesto prvobitnih valjda 1.75. Mislim da je vec bilo i pocelo, kasno da storniram ako sam i zeleo.

Na kraju Rumunke pobede sa tacno tri gola razlike. Ne mogu da verujem koji je ovo bezobrazluk. Aj ne krivim decka, on blebece sta mu izaslo u sistemu, ali koje su to pilicarske fore da ti menjas i hendikep i kvotu? Znaci, svesno sam zeleo odredjeni hendikep, da sam hteo istu kvotu, igrao bih rulet ili udarao po onim aparatima.

Poceo sam da idem u Meridian zato sto su mi najblizi i imali i NCAAF u ponudi, ali posle ovog necu uci bar neko vreme. Ovo je gotovo prevara.

Link to comment
9 hours ago, Miljenko said:

Na fudbalu vise ni 2 rutinske utakmice se ne mogu naci. Real nije za igru, dok ne nabave krstene napadace; za Valenciu sam pretpostavljao da ne umeju, sto se i pokazalo tacnim. Kada vec gubim vreme na gledanje, ocekujem neki spektakl i pregrst golova, a ne ovoliko pasova unazad/golmanu.

Batali fudbal igraj samo Nhl, sve si pogodio danas. Jel igras kad live Nhl golove, zna se tu dobra para zaraditi samo je treba izabrati pravi meč :D

Link to comment

Malvo, Meridian par minuta pre pocetka dogadjaja ubaci mec u live. I tu se onda skroz menjaju kvote i granice. Pa svasta moze da bude, jer im lajv sistem ide preko nekog drugog u odnosu na standardno kladjenje. 

 

Al imas mogucnost da storniras tiket u bilo kom trenutku. Tj uzmes turbo kes. 

Link to comment
1 hour ago, Cash said:

Batali fudbal igraj samo Nhl, sve si pogodio danas. Jel igras kad live Nhl golove, zna se tu dobra para zaraditi samo je treba izabrati pravi meč :D

NHL jeste laksi za pogoditi, a sklopljena kvota je tu negde. Danas mi se ne svidjaju NHL parovi, pa cu morati fudbal. Mada su na fudbalu tako ocigledne utakmice, da nema gde da pusti.:D

Imao neki bonus kod Meridiana, pa odigrah sitno igrace, Griffin, Leonard, Lavine, nas Bogdanovic, sve vise, 12 kvota i prodje za divno cudo, taman da pokrije fudbal.

Odigram Engleze i Skote 2+ i vinere, 20+ kvota ukupno; Dag&Red daje gol na kraju, ali Inverness gubi od zadnjeg, golom u 93. minutu.

Link to comment
41 minutes ago, Timmy said:

A i inace nije cudno da se menjanju granice, samim tim i kvota. Nije prevara iako se tebi sad cini tako :)

 

Dosad sam u Mocartu imao iskustvo samo sa promenom kvote, ne i hendikepa ili granice. Naprosto, tip nije isti. Moja je greska sto uopste nisam pogledao sta mi se nudi, ali ostajem pri tome da je potez izmedju pijacarskog pogadjanja i prevare. Ovo za lajv dok mec nije ni poceo mi je na istoj liniji. Sta to znaci, sad kladilac treba u pet sekundi da odluci pristaje li na uplatu s potpuno promenjenim uslovima (i granica i kvota)? To je cisto navlacenje na brzopletu odluku, deluje nevazno, ali evo meni juce istera ne uplatu, nego dobitak iz dzepa.

Link to comment

Na granici ti je ta logika :). Ja sam npr ranije znao namerno da sacekam da ubace mec u lajv pa da ga igram. 

 

U svakom slucaju svuda odavno imaju monitore na pultu pa pre nego ti otstampa tiket vidis lepo sve. 

 

A sad nesto vrtim, u svim kladionicama se zna menjati i granica hendikepa. Nije to nimalo cudno, mozda samo nisi naleteo ili nisi obratio paznju. 

 

Pamtim slucaj sa mocarta, pisao sam ovde, igrao sam neke nase igrace poene u nekom mecu basket reprezentacije. I igrao u glavu i sisteme. I u tih minut i po dok su mi sve otkucali pomerile se granice za nekoliko igraca, pa se desilo da mi ista zeljena igra na jednom tiketu udje, a na drugim minut kasnije pad. 

Ziva matetija, jbga, a nasi sise osetljivi na uplate, pa odmah pilicare. 

 

Razumem tebe i da ti iz tvog ugla tako deluje, al nije to prevara. Samo pazljivo gledaj. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...