Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lupio Dallas - NO 1, Columbus - Minesota X i Tampa - Bufalo X. Kvota 69.07 u Mozzartu. Isto to je 53.24 u Maxbetu, u ostalim nisam gledao.

Verovatno necu pogoditi ni vazduh, al rekoh ajd da probam na sitno.

Link to comment
3 hours ago, 189- said:

opet padam tiket na jebeni leverkusen. sam sam kriv sto igram na te morone

Brate samo rokaj Nba, od fudbala nema vajde. Nego ovo sam odigrao, Nesha ce sigurno privuci: Bogdan daje 6 trojki kvota 40 :fantom:

Link to comment

Gde to ima, ja imam samo granicu 14 (Meridian - al tu nemam nista na racunu, dobro imam bonus 50 din sto me castili :D) i 14.5 Maxbet. Jedino da igram daje tacno 14, kvota 10. Al treba mi jos jedan onda. :D

Sad me podseti da pogledam NFL igrace: hteo sam da igram na Kamaru, al samo 3.5 da daje 2+ TD.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/2, NFL 0/1, Milan je dosao 6+ i 7+, a prosao je i siri hokejaski tiket (Frolunda kvota 1, 5+ kvota na kraju). EL korektno. RB derbi je pomalo razocarao jednim golom; Spartak Moscow dolazi talicno no nije vredelo; Milan goleada; Krasnodar prolazi nakon preokreta. NHL polovicno. Predatorsi zakazase skroz, pa nije vredeo Vancouver; Winnipeg i Tampa rutinski. NFL je jedino veliko iznenadjenje; par gde je over bio 99% siguran. Zahvaljujuci bonus stvarima zavrsih u minimalnom plusu, no ne moze se reci da su rezultati bili dobri.

Danas se "pravim mrtav", odnosno igram za minimalne uloge.

 

 

Hokej

 

Ingolstadt-Bremerhaven 5+

Krefeld-Nurnberg 5+

 

Washington-New Jersey 5+

Colorado-St. Louis 5+

 

Kvote, 2.17, 1.89.

Najpre dva prilicno verovatna para iz Nemacke, te slicna NHL kombinacija.

 

Dnevni hokejaski tiket, Graz 5+, Hvidovre 5+, Herning 5+, Karpat w2, Iserlohn 5+, Ban. Bystrica 4+, Nitra w1, Davos 4+. Kvota 7.94.

 

NBA tiket, Boston 1X, Detroit w1, Philadelphia w1, Oklahoma w1, LA Lakers>217.5, Denver >208.5. Kvota 4.54.

Link to comment
14 hours ago, Nesh said:

Gde to ima, ja imam samo granicu 14 (Meridian - al tu nemam nista na racunu, dobro imam bonus 50 din sto me castili :D) i 14.5 Maxbet. Jedino da igram daje tacno 14, kvota 10. Al treba mi jos jedan onda. :D

 

Na bet at home imaš sve zivo, od toga kolko če ko dati poena, kolko če igrač trojki da pogodi ,kolko če igrač imati asistencija,blokada... Bogdana sam pogodio da daje 3 trojke ali uzalud kad je Thompson otisao u under

Link to comment

Ovaj vikend 2 derbija gde mi se cine kao jake dvojke YB kod Bazela koji je u totalnom raspadu, i PSV kod Fey koji je dobar ove sezone, ali je PSV rutinski ubio i mnogo kvalitetnijeg Ajaxa. Na obe dvojke kvota je 2.25.

Link to comment

HTZ za nocas: Washington, Colorado obe 1& over 4.5, kvota 7.02 (Maxbet). Juricu Buffalo (3.00, 2 &over 4.5 je 4.00) i Anaheim (3.45, 2 & over 4.5 je 5.20) kao potencijalna iznenadjenja. Zveknucu i jedan sa svim kecevima & over 4.5 simetrije radi.

Sve u svemu, cenim da ce New Jersey u najmanju ruku da povede protiv Washingtona i da ce kola krenuti nizbrdo vec u 01:00. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...