Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kvote da Real daje 3+ i 4+ su 1.45 i 2. Pa jebote, Valensija je ipak. Dodje mi da udarim kontru, ali verovatno necu.. A nesto me derbi privlaci, prvi put posle dugo vrema mislim da je realno ocekivati bar GG3+ tu, kvota 2.45

Link to comment

Lep tiket.

Ja se bas mucim da napravim i ovu moju 5+ kvotu, poslednjih par nedelja. Danas sam mogao i bolje grupisati, doduse.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 3/7, hokej 1/1, Monaco je dosao 5+ i 7+. Parovi su delovali zgodno, no rezultati nisu bili idealni. PSV je rano dosao do 2-0, a zatim promasio sve i svasta. Tottenham se obrukao protiv dosta slabijeg rivala. Nas derbi i Wilstermann, nisu odusevili. Raspucani Monaco je doneo bonus, no to nije dovoljno za prelaznu ocenu. Hokej rutinski. Nedelja gde su se smenjivali prosecni i losi dani; kilav avgust u celini. Mesec gde je MLB uvek tezak za hvatanje (ove godine ne toliko, a i to zato sto sam smanjio broj singlova), a fudbal dolazi ovako slabo, i ne moze biti bolji.

 

 

MLB

 

Washington-Miami 1 (Scherzer-Urena)

 

Baltimore-Seattle >10.5 (Tillman-M. Gonzales)

 

Kvote, 1.40, 1.80.

Dva duela gde su svi timovi ukljuceni u borbu za doigravanje. Washington je siguran, no posto Scherzer startuje, probah 1. Oriolesi su izgledali out, iz trke za wild card mesto, no serija na Fenwayu ih je povratila. Sudar odlicnih napada, te odigrah plus.

 

 

Hokej

 

Salavat-Kunlun 5+

 

Kvota 1.65.

Tim iz Ufe je uvek gajio ofanzivni stil igre i cesto su moj izbor, kada igraju kod kuce.

 

 

Tenis

 

Kvitova fix

Muguruza fix

Tsonga fix

Cilic 3-0

A. Zverev 3-0

 

Kvota 2.30.

Krece US Open, nadam se uspesnom startu turnira (taman kada je ponuda na fudbalu slaba).

 

Prateci tiket, Carreno Busta fix, Edmund >38.5, Ferrer fix, Anderson 3-0, Muller fix, Isner >37.5, Querrey >38.5, Pouille fix, Garcia fix, Pliskova Kr. fix, Konta fix. Kvota 19.51.

 

Fudbalski tiket, Wrexham 2P1+, Bromley 2+, Chester 2P1+, Dover P1+, Hartlepool 2+, Leyton 3+, Dag & Red 2P2+, Tranmere P1+, Torquay 2P1+. Kvota 15.93.

 

Oprezna uplata danas, mada ce takva biti, skoro cela nedelja.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja tenis pratim detaljnije, od GS turnira, do GS turnira, pa imam dva pitanja. Zasto je na Kerber ovolika kvota (vidim da nema neke rezultate ove godine, ali...); kada je Dzumhur postao Nadal, pa je favorit protiv Cuevasa. Ja kada vidim nesto nelogicno, obicno preskacem isto, no da se barem informisem (u subotu nisam preskocio Texas, mada je kvota bila previsoka; bar za 0.2 visa od realne i opekoh se).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...