Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kvota 1.92 da Vardar prolazi dalje, meni to deluje kao poklon. Fener jos nikog nije odvalio ove sezone, nemaju cak ni pobedu sa vise od jednim golom razlike niti su dali vise od dva gola, ukljucujuci i pripreme. Makedonci su upsrkali prolaz protiv Kopenhagena, valjda su nesto naucili iz toga.

 

Osim toga izdvojih sledece:

 

Dinamo Kijev - Maritimo  1&NG

Austrija - Osijek  GG

Mitjiland - Apolon  GG3+

Skenderbeg - Dinamo Z.  GG

Estersund - Paok  GG

Zvezda - Krasnodar  GG3+

Bilbao - Panatinaikos  1&GG

Link to comment

Fudbal 3/5, MLB 1/1, KHL 1/1, Liverpool je dosao 5+, a prosao je konacno i kombo tiket. Fudbal dobro sortiran. Dva pada, ali na slabijim tiketima. Liverpool raspucan, kao i Guabira; Toronto taman koliko treba. Propustih Wilstermann, koji je isao u 7+. U MLB delu dosta srece. U prva 4 ininga pada 9 poena i kada sam vec ocekivao pad, 3 HR u bottomu 9. ininga (bio je dovoljan jedan). Na hokeju je startna kvota smanjena, jer je Dynamo Moscow otisao u produzetak, no bitan je prolaz, a i videh da St. Petersburg i dalje ima ekstra jak tim. Konacno jedan zadovoljavajuci dan, uprkos tome sto sam imao 2 promasaja.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Sport Boys 3+

 

Zvezda-Krasnodar 3+

 

Midtjylland-Apollon 3+

 

Marseille-Domzale 3+

 

Fenerbahce-Vardar 3+

 

Zenit-Utrecht 3+

 

Skenderbeu-Dinamo Zagreb 3+

 

Kvote, 1.31, 1.72, 1.66, 1.58, 1.36, 1.79, 1.91.

Za Bolivar ne treba posebno objasnjenje. Krenuli su lose i vreme je da razbucaju nekoga. Ne verujem da Zvezda moze da ne primi gol, te ocekujem dosta golova i u revansu; slicno vazi i za Midtjylland. Marseille ima 1-1 iz prve utakmice, Dinamo Zagreb takodje, te verujem da tu nece biti taktiziranja. Nisam siguran da li je Fener zainteresovan (mada ne vidim razlog da ne bude), pa zato ovo i stavih u slabiju grupu. Zenit juri 0-1, te odigrah i njih.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Jedan nestandardni tiket, Plzen P/KX, Bate Borisov P/KX, PAOK P/KX, Legia P/KX, AEK P/KX, Partizan P/KX, Ajax P/KX, Zvezda P/KX, Everton P/KX, Osijek P/KX. Kvota 206.23.

 

 

MLB

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2 (Romano-Arrieta)

 

Houston-Washington <8.5 (Keuchel-Strasburg)

 

Kvote, 1.50, 1.75.

Cubsi mogu iskoristiti povoljan raspored, kako bi se ucvrstili na celu divizije (sledi im serija protiv Philliesa).

Sudar vrhunskih startera na Minute Maid Parku, pa probah under (ne svidja mi se sto su oba meca serije isla u minus, pa odigrah slabije).

Prvi par je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Arizona 2, Detroit 1, LA Dodgers 2, Boston 2, St. Louis 1. Kvota 9.63.

 

 

Hokej

 

Avangard-Severstal w1

Barys Astana-Spartak Moscow 5+

 

HV71-Mannheim w1

Davos-Cardiff 5+

Bern-Nottingham 5+

 

Kvote, 1.98, 1.90.

Dva KHL meca, te par utalmica iz CL.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

ja u poslednje vreme igram da autsajdri daju gol i to obicno u gostima. juce usao wolverhampton vs southampton u gostima ali cheltenham nije dao gol wh.

 

prosle nedelje sam tako igrao na vardar, maribor, rijeku etc. mislim da sam imao 100% ucinak i kvote su solidne.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...