Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prvi mec u Argentini 4:3 u 52.min  :o Nesto se tamo desava definitivno, dal su prosirili golove ili sta vec :D

 

edit. kvota na 3+ je bila 2.5 pre meca. Pogadjajte koliko je bilo 7+

Edited by Timmy
Link to comment

Zvezda - Partizan  GG

Liverpul - Arsenal  GG3+

Briz - Standard  1

Espanjol - Leganjes  1

Mitjiland - Lingbi  GG3+

 

 

Liverpul - Arsenal  IGG&IIGG

Zvezda - Partizan  IGG&IIGG

Link to comment

Fudbal 3/3, MLB 2/3, hokej 1/1. Fudbal je idealno uklopljen, uz gomilu meceva sa tacno 2 pogotka. MLB korektno, mada mi i dalje nije jasna ovolika kvota na Texas sinoc, kao da su kladionice znale, da tu nema 2 (bolji starter, bolji lineup, domacinu ne treba). Hokej za promenu rutinski. Samo jedan promasaj, no taj se nasao na kombo tiketu; dovoljno za manji plus.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Arsenal 3+

 

Tottenham-Burnley 3+

 

PSV-Roda 3+

Real Madrid-Valencia 3+

 

Monaco-Marseille 3+

 

Club Brugge-Standard 3+

 

Venlo-Ajax 2+

Colo Colo -U. de Chile 2+

Zvezda-Partizan 2+

 

Torino-Sassuolo 2+

Napoli-Atalanta 2+

Jorge Wilstermann-San Jose 2+

Lokomotiva Zagreb-Dinamo Zagreb 2+

 

Kvote, 1.57, 1.60, 1.57, 1.60, 1.73, 1.90, 2.00.

Ocekivana gomila stvari danas, no na kraju sam to nekako sveo na pristojan broj tiketa. Arsenal i Tottenham deluju prilicno verovatno, a tu naravno spadaju i PSV i Real Madrid. Zatim slede dva derbija, koja ipak odigrah nesto slabije. Za kraj dva tiketa, sa 2 mecevima; Ajax je prilicno verovatan; Colo Colo nekompletan, tradicija na njihovoj strani, pa sam se plasio da odigram 3+; nas derbi je uvek nepoznanica; Torino deluje kao sigurica za golove, no nisam mogao da se odlucim za siru igru; Napoli mi je sumnjiv, pa zato i ovo; Bolivijci trokiraju, u poslednje vreme; Dinamo igra protiv ekipe, sa kojom su golovi redovna pojava, no ispadanje iz EL me plasi pomalo.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Fiks tiket, Feyenoord 1, Chelsea P/K1, Ajax 2, Leipzig P/K1, Brondby P/K1, Rangers P/K2, Basel P/K2, PSV 1, Tottenham 1, Torino P/K1, Dinamo Zagreb 2, Zenit P/K1, Napoli P/K1, Monaco P/K1, Boca Juniors 1. Kvota 49.87.

 

 

Hokej

 

Brynas-Cracovia 5+

SKA St. Petersburg-Vityaz 5+

 

Kvota 1.61.

Naizgled skroz sigurna stvar iz CL; ne verujem da St. Petersburg moze zakazati dva puta uzastopno.

Jaca grupa.

 

MLB tiket, NY Yankees 1, Cleveland 1, Boston 1, Tampa 2, Arizona 1, LA Dodgers 1. Kvota 13.20.

Nista me danas nije dojmilo za singl, pa je i bolje da se ne zalecem, kada vec ima toliko stvari u opticaju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...