Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Barsa bez Suareza, ne bih na 3+. PSG me je vec jednom oborio kod kuce. Holandjani, sta znam, male su kvote uvek, a efikasnost varira, pa nisam mogao da se odlucim i na kraju ostade ovo. Jeste glupo, no nisam hteo da menjam plan igre. Ako zvekne, sta da se radi, nece biti prvi put.

Link to comment

Ponekad je i meni tesko da se odlucim, tja. Stoji da je i on mogao na kombo tiket, ali nakon ove slabe fudbalske serije, ni u sta nisam siguran (Anderlecht nije krenuo sjajno, pa sam to zato i stavio u slabiju grupu).

Link to comment

Ovaj Bazel imao 3 dana vise odmora od Lugana, dobili ih 4 zadnje na svom terenu sa bar D3+, pobedom bi bili prvi na tabeli, i umesto da ih jebena stoka rutinski dobije dok ne pocnu grupe u LS, oni prvo na jedvite jade iz penala daju jedan gol i na kraju ovima konjina smrdljiva od 41 godine koji im je jos napadac daje za 1:1. I taj govnar smrdljivi nije mogao da se penzionise ili ode nazad u Brazil, ne u jebenoj 41. godini taj i dalje igra u prvoj ligi u Evropi, i to svajcarskoj ligi samo da mene sjebe.

I ja sam pao na Basel.

Link to comment

Kakva cudna desavanja na mecu Monteiro - Dolgopolov. Pre meca bilo oko 1.5 na Dolgopolova sto je i realno na betonu, definitivno je bolji iako je idiot, ali su se onda iz nekog razloga obrnule kvote kad je mec poceo i na Monteira je bilo oko 1.5 pa na 1:0 i 2:1 za njega cak palo na 1.33, sto je suludo. Sad je Monteiro uzeo brejk i svoj i vodi 4:1 i bilo bi lepo da dobije prvi sa 6:1 pa da se igra drugi na ludog kosijanera, obicno se ti namesteni mecevi zavrsavaju u tri seta a ne 2:0 lagano za nekoga...

Link to comment

Ovaj Bazel imao 3 dana vise odmora od Lugana, dobili ih 4 zadnje na svom terenu sa bar D3+, pobedom bi bili prvi na tabeli, i umesto da ih jebena stoka rutinski dobije dok ne pocnu grupe u LS, oni prvo na jedvite jade iz penala daju jedan gol i na kraju ovima konjina smrdljiva od 41 godine koji im je jos napadac daje za 1:1. I taj govnar smrdljivi nije mogao da se penzionise ili ode nazad u Brazil, ne u jebenoj 41. godini taj i dalje igra u prvoj ligi u Evropi, i to svajcarskoj ligi samo da mene sjebe.

 

Koja to matora konjina kad taj igrac ima 23 godine

Link to comment

Fudbal 5/7, MLB 0/1, U. de Chile je dosao 5+. Fudbal uglsvnom dobro, mada je Basel doneo veliko neprijatno iznenadjenje. Barsu u poslednji cas odigrah samo 2+, dok je vreme da PSG pratim sire. Promasaj u MLB delu, mada to i nije bilo toliko bitno. Dan blizu nule, Basel je izbio fin plus.

 

 

Fudbal

 

Man City-Everton 3+

 

Kvota 1.61.

Na kraju odabrah samo City za danas, da vidimo kandidata za vrh, kod kuce.

 

Prateci tiket, Infonet 3+, Nordsjaelland 1, Hammarby 3+, Oss 3+, PSV II 3+, Dinamo Buc. 1, Valur 1, Malaga 2+. Kvota 13.06.

 

 

MLB

 

Baltimore-Oakland 1 (Miley-Smith)

 

LA Angels-Texas H2(+1.5)  (Skaggs-Hamels)

 

San Francisco-Milwaukee 2 (Stratton-Davies)

 

Kvote, 1.60, 1.60, 1.75.

Miley je u dobroj formi, na prethodna 3 starta, 1-1, 2.70 ERA, 1.26 WHIP, pa probah na Oriolese, koji i dalje imaju sanse za wild card mesto (4 pobede ispod crte).

Skaggs baca fino, mada nema pobede za pohvaliti se. Hamels je standardno dobar, uz lep ucinak protiv Angelsa, 3-1, 2.45 ERA, na 7 startova.

Davies ima odlicnu sezonu, a narocito je dobar na strani, 7-0, 2.52 ERA, 1.15 WHIP. Plus je sto igra za ekipu, koja se bori za doigravanje.

 

Propratni tiket, LA Dodgers <8.5, Arizona 2, Seattle >9.5. Kvota 5.51.

 

Skinuh uloge na minimum danas, a i parovi nisu za jacu igru.

Link to comment

Kakva cudna desavanja na mecu Monteiro - Dolgopolov. Pre meca bilo oko 1.5 na Dolgopolova sto je i realno na betonu, definitivno je bolji iako je idiot, ali su se onda iz nekog razloga obrnule kvote kad je mec poceo i na Monteira je bilo oko 1.5 pa na 1:0 i 2:1 za njega cak palo na 1.33, sto je suludo. Sad je Monteiro uzeo brejk i svoj i vodi 4:1 i bilo bi lepo da dobije prvi sa 6:1 pa da se igra drugi na ludog kosijanera, obicno se ti namesteni mecevi zavrsavaju u tri seta a ne 2:0 lagano za nekoga...

 

Nisam igrao ali...  :lolol: 

 

http://sport.blic.rs/tenis/mec-dolgopolova-pod-istragom/dwwpdsd

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...