Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ode Sport bojs i u 7+ za kraj. Imao sam smao 6+ na sitno, ne i 7. Ti Miljenko verovatno imas i to. A fine kvote bile, iznenadjujuce.

 

edit. a sise iz Vose se zadovoljile sa dva brza komada i umesto da nastave u drugom, oni se povlace i primaju pred kraj.

Edited by Timmy
Link to comment

Ja sam nabacao 20 parova, kvota 24.7. :D To mi je tradicija za prvo kolo kvalifikacija LE/UEFA. Jedared sam ubo 16 komada i od tada uvek igram jedan takav tiket za siću.

 

Možda odigram nešto ozbiljnije, mada nije mi neki izbor. Švabe i Meksiko bi trebalo da odigraju gg3+, lepa kvota na Škendiju protiv Dačije, a i Trenčin bi trebalo da bude siguran protiv Gruzina.

Ovo drugo prošlo bez problema, na prvom 18/20. Zeznuše me Soligorsk koji nije pobedio (0:0) i raspucani Slovan (1:4) gde sam igrao 0-3 gola.

Link to comment

Ovo drugo prošlo bez problema, na prvom 18/20. Zeznuše me Soligorsk koji nije pobedio (0:0) i raspucani Slovan (1:4) gde sam igrao 0-3 gola.

Bravo za Trenčin

Link to comment

Ja igram da Nadal osvaja, nisam jos gledao kvote. A mnogo blizu su da udju tiketi Nadal prvi na kraju godine po kvoti 35. Sad je ta igra kvota 1.5, a posle W ili je nece biti ili ce biti 1.1 :)

Link to comment

Fudbal 2\4, MLB 1\2, AEK Larnaca je došao 5+, Sport Boys 5+ i 7+, a prošli su prateći fudbalski i MLB tiket. Glavne tikete sam mogao bolje odabrati, no šire kombinacije su donele ok plus. Korektni rezultati u EL kvalifikacijama; dosta bolji i u MLB delu.

 

MLB

 

NY Mets-Philadelphia 1

 

Cincinnati-Chicago Cubs >9.5

 

Pittsburgh-San Francisco <8.5

 

San Diego-LA Dodgers 2

 

Detroit-Cleveland >10.5

 

Kansas-Minnesota <8.5

 

Kvote, 1.35, 2.00, 1.80, 1.40, 1.95, 1.95.

Jacob DeGrom startuje za Metse. Redsi imaju najlošiju rotaciju u NL, pa je ovo dobra prilika za Cubse da se raspucaju. Na PNC Parku matchup startera navodi na under; Cueto za goste. Neporaženi Wood nastupa za Dodgerse. Tigersi i Indiansi retko igraju bez puno poena. Vargas i Santana nastupaju na Kauffman Stadiumu; liči na minus.

Prve 4 stvari su na kombo tiketu.

 

Prateći tiket, Baltimore H1(+1.5), Milwaukee<9.5, Houston 1, Washington H2(+1.5), Arizona >8.5. Kvota 11.90.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB 2\5, uz povraćaj na Detroitu. Dodjoše oba zicer fiksa, no poeni zakazaše skroz. Ne baš sjajan kraj juna.

 

MLB

 

Toronto-Boston 2

 

Cincinnati-Chicago Cubs >10.5

 

LA Angels-Seattle >8.5

 

Arizona-Colorado 1

 

Kvote, 1.60, 1.70, 1.80, 1.60.

Sale nastupa za Boston. Jedina dilema je bila 2 ili -; odabrah prvo. Cubsi su sinoć ostali na nuli protiv Redsa, te večeras očekujem kanonadu. Zanimljiv meč u Los Angelesu i over u najavi. Greinke nastupa za Diamondbackse.

 

Prateći tiket, Texas <10.5, Tampa >11.5, NY Yankees H2(+1.5), Washington H2(+1.5). Kvota 7.42.

Link to comment

Ko ima vise novca na Meridianu i Mocartu moze u narednih 10 min da uzme sigurne pare. Na HT mec Montreal - Dc United u Meridianu je GG 1.87. Dok je u Mocarti da nema GG 2.35. Odigraju se obe i cist plus. Mali, ali zagarantovan. Mene jebe sto imam samo malo love na Meridianu, pa sam igrao samo GG kod njih, ocigledno je kod njih fail, jer su ostale kladionice blizu Mocart kvote.

 

edit. i ostale kvote kao sto sam pisao celo poluvreme. Ume Meridian da ovako kiksne nocu. Hvatao sam ih par puta. Neygodno je samo sto je potrebno da se imaju vece pare na racunu da bi ovakve igre imale smisla. Cesto bude i 5% ciste zarade (ovaj sad slucaj je donosio 4%). Znam da je vecini smesna i prica o 4% (sigurne) zarade, al verovatno nije svakom :)

 

edit2. u 55. min jos veca mogucnost zarade na iste igre. U Meridianu 2,4 GG a ovamo 1.88 da nece.

Edited by Timmy
Link to comment

MLB 2\4. Neće me poeni. Par serija gde svaki meč dolazi kontra. Cubsi trokiraju protiv najlošije rotacije lige. Dva laka prolaza u fiksu. Nastavljen loš nedeljni trend.

 

Fudbal

 

Chile-Germany 3+

 

Kvota 2.01.

Odigrah finale na kraju. Chile nije previše efikasan, no protivnik i prima i daje.

 

MLB

 

Toronto-Boston H2(+1.5)

 

Cincinnati-Chicago Cubs 2

 

St. Louis-Washington 2

 

Kvote, 1.40, 1.70, 1.70.

Pomeranz startuje za Red Soxe, pa probah hendikep na njih. Arrieta za Cubse, nakon lošeg izdanja gostiju, na prva dva meča serije. Scherzer nema dobru tradiciju protiv Cardinalsa, no pošto je Washington bez pobede u tekućoj seriji, očekujem 2.

 

Prateći tiket, Detroit 1, Tampa >10.5, Milwaukee <10.5, Seattle 2, NY Mets 1, Kansas <10.5. Kvota 29.84.

Link to comment

Fudbal 0\1, MLB 3\3. Chile je promašivao čiste šanse, te 3+ nije bio blizu. U MLB delu, tri lagana prolaza. Mali plus, pozitivna promena, nakon slabe nedelje.

 

MLB

 

Washington-NY Mets 1

 

Colorado-Cincinnati 1

 

Kvote, 1.50, 1.55.

Strasburg startuje za Nationalse. Colorado je završio lošu seriju gostovanja i ovo je prava prilika, za nalazenje dobre forme.

 

Prateći tiket, Milwaukee H1(+1.5), NY Yankees 1, St. Louis 1, Boston 2, Seattle 1. Kvota 12.54.

 

Tenis

 

Halep fix

Kvitova fix

Tsonga fix

Bautista-Agut fix

Cilić fix

 

Querrey fix

Kyrgios fix

Murray 3-0

Muller fix

Wawrinka fix

 

Kvote, 1.44, 2.58.

Naredjah puno parova, na otvaranju turnira. Prva 3 kola su mi generalno najvažnija na GS turnirima.

 

Propratni tiket, Paire 3-0, Brown fix, Keys fix, Nishikori 3-0, V. Williams fix, Seppi fix, Pouille 3-0, Strycova fix, Vesely fix, Fognini fix, Konta fix, Ostapenko fix, Azarenka fix. Kvota 39.65.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...