Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Guillermo Brown je vodio 1:0 od samog pocetka utakmice (nisam video da igraju od 20:00, pa odigrao keca),  ali je Douglas Haig odlicnom igrom uspeo izjednaci rezultat na kraju poluvremena na 0:0. Live score!  :D

Link to comment

Odigrah ped sam pocetak Bolivar (kad je Meridian ubacio u live - to rade poslednje vreme na dva min pre pocetka ubace utakmicu u live kladjenje, sto ima i prednosti i mana, neke igre ne mogu da se igraju u lajvu, ali cesto budu vece kvote za moje igre, kao sad npr) dom3+ po cak 2.1 i dom4+ po 3.95. Ogroman skok u odnosu na pre meca kad su mi u dva navrata dali 1.9 i 3.3 (u planetu 2 i 3.6, al ne moye singl). Na kraju ispade jako na Bolivar. Kad me vec ovi nasi prodaju (i ja debil nasao na koga da igram :isuse: )

 

edit. dadose prvi u trecem minutu :)

Edited by Timmy
Link to comment

E jbg Nesh nista od iksa a tako smo bili blizu

 

Nista. Gol na 18:25 i posle empty net za 0:2. Klasika.

Sve u svemu, sto se mene tice, ova sezona NHL nije bila losa. Bilo je finih pogodaka.  

Sad cu morati vise bezbol (igram uglavnom kombinacije fiks i over, a to je blago nepogodivo). 

Link to comment

Fudbal 3\5, MLB 3/4. Uz malo sreće moglo je dosta bolje. Ovako samo pokriće.

 

MLB

 

Pittsburgh-Colorado H2(+1.5)

 

Washington-Atlanta 1

 

Boston-Philadelphia 1

 

NY Mets-Chicago Cubs H2(+1.5)

 

Kvote, 1.55, 1.40, 1.50, 1.55.

Mrzi me da piskaram preko telefona, te samo u najkraćim crtama. Colorado ima odličnu sezonu, sigurnijeg startera. Strasburg startuje za Washington. Porcello nastupa za Red Soxe. Cubsi imaju očajan niz na strani i vreme je da se to promeni.

 

Prateći tiket, Houston 1, Baltimore 2, Seattle >10.5, NY Yankees >8.5, Cincinnati >8.5. Kvota 18.84.

Link to comment

Padoh i Srbiju i Bolivar za po 1 gol. Bolivar je imao kad, u 50om bilo 2:0 i meni prosto neverovatno da je ostalo toliko. A odlicna serija Bolivara se zavrsila sinoc - 7 poslednjih meceva u ligi kod kuce su davali minimum 3 gola. A uvek je kvota bila od 1.8 do 2.1. Ne znam ko je tu lud. Ali eto, sinoc mi napokon uzese pare na Bolivaru.

Link to comment

MLB 1\4. Dosta loših rezultata noćas. Kolaps bullpena Washingtona; tesna pobeda Bostona; ubedljivi porazi Cubsa i Colorada. Teško sam mogao odigrati bolje, možda nešto na poene.

 

MLB

 

Boston-Philadelphia 1

 

Cleveland-LA Dodgers 2

 

Detroit-Arizona H2(+1.5)

 

Washington-Atlanta >9.5

 

Kvote, 1.40, 1.55, 1.43, 1.85.

 

Price startuje za Boston, Kershaw za Dodgerse, Greinke za Arizonu. Roark mi ne deluje toliko pouzdano, za ovakvu kvotu u fiksu, te probah poene.

 

Prateći tiket, Toronto 1, Chicago Cubs 2, Baltimore >10.5, NY Yankees 2, San Diego >7.5, Kansas H2(+1.5). Kvota 20.34.

Link to comment

MLB 4\4, prošao je i kombo tiket. Arizona je povela sa 6-0, dozvolila izjednačenje i nekako dobila na kraju; u Washingtonu lagani over; Boston ponovo tesno dobija Filu; Dodgersi dovoljno efikasni za trijumf. Lep plus, brzo saniran los ponedeljak.

 

MLB

 

Washington-Atlanta 1

 

Detroit-Arizona >9.5

 

Cleveland-LA Dodgers 1

 

Houston-Texas >9.5

 

Kvote, 1.55, 1.80, 1.65, 1.85.

Roark ima odličan trend protiv Atlante. U Detroitu kanonada u najavi. Kluber siguran, po povratku sa liste povredjenih. Astrosi su primorani da krpe rotaciju, pa i ovaj par liči na plus.

 

Prateći tiket, Miami 1, San Diego 1, San Francisco 1, Pittsburgh >8.5, Toronto >8.5, Baltimore >9.5. Kvota 21.65.

 

Odigrah opreznije danas (2-3 puta slabije), zaletanje od ponedeljka srećom nije donelo los bilans.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB 1\4. Još jedno veče sa ne baš sjajnim rezultatima. Washington ubedljivo poražen; Cleveland tesno, 4-6; over u Houstonu dolazi; u Detroitu samo 3 poena. Dobro je što odigrah sitno, mada se možda moglo i bolje uklopiti.

 

Fudbal

 

Guabira-Sport Boys 3+

 

Nacional Potosi-Real Potosi 3+

 

Kvote, 1.42, 1.43.

Dva meča iz Bolivije, koja deluju prilično verovatno za golove.

Oba para su u jačoj grupi.

 

MLB

 

Philadelphia-Boston 2

 

Colorado-San Francisco 1

 

Detroit-Tampa 1

 

Kvote, 1.35, 1.55, 1.65.

Sale startuje za Boston. Colorado je dobio završni meč serije protiv Piratesa, i sada im u goste stižu Giantsi, koji nikako ne mogu da nadju formu. Verlander nastupa za Tigerse; dosta je sigurniji kod kuće.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateći tiket, Seattle H2(+1.5), Baltimore >10.5, Washington 2, St. Louis <9.5, Oakland H1(+1.5), LA Angels 1. Kvota 20.41.

Link to comment

Ne odigrah jer planetwin koji je imao najvece kvote ne da singl. Pa sam resio da sacekam uzivo, pa ako ne padne odmah gol da igram po nesto vecim kvotama. Al dadose ga odmah, pa nista. mozda na ht ako ostane 1:0

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 2\2, MLB 2\3. Fudbal taman kako treba, mada je trebalo dosta vremena za treći gol, na oba meča. MLB deo je doneo veliko iznenadjenje. Boston je poražen 1-0 protiv Philliesa, skroz neverovatan rezultat. Detroit je "izboksovao" pobedu. Colorado je ispustio 9-1 vodjstvo, te dobio 10-9, u bottomu 9. ininga. Manji plus na kraju, i jesam, i nisam zadovoljan.

 

MLB

 

NY Mets-Washington 2

 

Cincinnati-LA Dodgers <9.5

 

Houston-Boston <9.5

 

Milwaukee-San Diego 1

 

Philadelphia-Arizona H2(+1.5)

 

Pittsburgh-Chicago Cubs 2

 

Kvote, 1.57, 1.80, 1.72, 1.62, 1.45, 1.75.

Scherzer nastupa za Washington. Wood je i dalje u odličnoj formi, a i Adleman baca sve bolje. Fiers i Pomeranz, još jedan sudar startera, koji navodi na minus. Brewersi igraju protiv najlošijeg napada lige; imaju boljeg startera, a kvota je pristojna. Corbin je imao solidan prošli start, te dajem šansu Arizoni, makar u hendikepu. Ovo mi deluje kao dobra serija za Cubse, za ulazak u formu.

Prve četiri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateći tiket, Toronto <9.5, Baltimore H1(+1.5), Detroit >9.5, Miami H2(+1.5), Texas H1(+1.5), Cleveland 2, Colorado 1, NY Yankees 2. Kvota 57.35.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...