Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jebo me pas! Udjem sad da igram pred pocetak Guabiru (skoce kvote uvek u meridianu kad ubace live par minuta pre pocetka), kad u 9 bila tekma, ne u 11 :frust:. i 3:1, uslo glavno od onog sto sam panirao da igram.

Link to comment

sutra samo treba juriti manje golova osim na ove što su u jeku sezone. pogledajte rezultate lš.

A šta ti misliš kolko če Priština da dobije golova sutra?

Link to comment

Ja sam nabacao 20 parova, kvota 24.7. :D To mi je tradicija za prvo kolo kvalifikacija LE/UEFA. Jedared sam ubo 16 komada i od tada uvek igram jedan takav tiket za siću.

 

Možda odigram nešto ozbiljnije, mada nije mi neki izbor. Švabe i Meksiko bi trebalo da odigraju gg3+, lepa kvota na Škendiju protiv Dačije, a i Trenčin bi trebalo da bude siguran protiv Gruzina.

Link to comment

Bolivar samo 1 dao.

 

A blizi sam stavu ansvera. Tesko da bude golova u ovim kvalifikacijama. I ne treba potcenjivati timove sa Kosova. Nisu oni toliko zaostali koliko svi mi ovde mislimo.

Link to comment

Ajd sad cu da vidim :) Al moram probati i neki sistem veliki sa 0-1 i 0-2 ed. ma idi, pa ovde i a 200 utakmica. Ko ce se tu snaci :D

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1\2, MLB 0\2. Još jedan traljav dan; fudbal polovično, MLB razočarao; Marinersi nisu uspeli da zatvore meč, Boston poražen.

 

Fudbal

 

Sport Boys-U. Sucre 3+

 

Nacional Potosi-San Jose 3+

 

Odd-Ballymena Utd 3+

Norkkoping-Pristina 3+

 

Lyngby-Bangor 3+

AEK Larnaca-Lincoln Red Imps 3+

Haugesund-Coleraine 2+

Maccabi Tel Aviv-Tirana 2+

 

Kvote, 1.54, 1.56, 1.56, 2.20.

Dva para iz Bolivije, te gomila stvari iz EL kvalifikacija.

Prve 3 stvari su na kombo tiketu.

 

Prateći tiket, Lyngby 1, AEK Larnaca 1, Haugesund 1, Odd 1, Osijek 2, Vaduz w2, Mydtjylland 1, Norkkoping 1, Domžale w1, Videoton 1, AEL 2. Kvota 4.42.

 

MLB

 

LA Angels-LA Dodgers 2

 

Toronto-Baltimore >9.5

 

Kvote, 1.40, 1.75.

Kershaw startuje za Dodgerse. Jimenez nastupa za Oriolese, vreme je za plus u Torontu.

Samo su Dodgersi u jačoj grupi.

 

Propratni tiket, Cleveland 1, Detroit 1, Washington <9.5, Boston 1, Cincinnati >10.5. Kvota 9.76.

Edited by Miljenko
Link to comment

Puni i Vosa :) hteo sam da ispostujem casha i odigram to, al nije imalo u ovim mojim kladionicima. Ili nema tekme u ponudi ili samo dom3+ u Mocartu po jadnih 1.37

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...