Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Hteo sam da zategnem na Janka protiv Viktora, al pade kvota sa 1.8 na ispod 1.6. Pa sad merkam 2:0 po 2.4, i one mozart kombinacije pobeda i prvi set8-9 po 4.4 i prvi set7-8 po 11.

 

Uveren sam da ce Janko da ga oduva.

Link to comment

Fudbal 1\1, MLB 2\4. Sport Boys brzo dolazi do 3-0; tako ostaje do kraja. Cubsi tesno dobiše, Dodgersi nešto lakše. Detroit je dao samo 2 poena, te nije bilo ni overa. Tampa poražena protiv Redsa. Moglo je i bolje, mada ovo i nije tako loš početak nedelje.

 

MLB

 

NY Yankees-LA Angels 1

 

Chicago Cubs-San Diego 1

 

Kansas-Boston 2

 

Colorado-Arizona H2(+1.5)

 

Kvote, 1.40, 1.50, 1.45, 1.45.

Yankeesi imaju priliku za novu seriju pobeda, nakon neugodnih mečeva u Oaklandu. Cubsi bi trebali da izdominiraju protiv Padresa. Sale startuje za Red Soxe. Greinke nastupa za Arizonu, pa probah hendikep na njih.

 

Prateći tiket, Washington <8.5, LA Dodgers <8.5, Detroit >9.5, Baltimore H1(+1.5), Tampa 1, Toronto 2. Kvota 36.24.

Link to comment

Ja nisam gledao Partizan, al znam da su go k....

 

Tako da Cash, nista ti ovo ne valja. Daj nove predloge :D

Ako nismo u stanju 1 buducnost da natovarimo onda jebiga Edited by Cash
Link to comment

Odigrah Janka ono sto sam gore pisao. 0:2 po 2.56 u planetwinu i mocart kombinacije 2&1set7-8 i 2&7-9 po 11.6 i 4.1 i branio sa 2&1set9-12 po 2.65. Glavni naravno prvi tiket, mada i drugi zbog kvote ima veliku isplatu.

 

Problem je sto mi lik iz planeta kaze da trpaju ljudi ko ludi na Janka celo jutro. Kazu Viktor rekao da hoce da ide sto pre kuci.

Link to comment

Kvota 28. I već sam video tu loptu u golu. :(

 

Za danas:

 

Rusija - Portugal  X

Češka - Italija  2&GG

Nemačka - Danska  1&NG

Edited by malistev
Link to comment

MLB 3\4. Yankees doživeše i sedmi poraz u nizu. Cubsi dobiše 4-0. Sale i Boston ubedljivo dobiše. Arizona je ostala u okviru hendikepa, u 4-3 porazu. Minimalan plus, za korektan dan.

 

Fudbal

 

Nacional Potosi-The Strongest 3+

 

Kvota 1.48.

Sudar ekipa koje redovno pratim.

 

MLB

 

Miami-Washington 2

 

Chicago Cubs-San Diego 1

 

NY Yankees-LA Angels 1

 

Kvote, 1.60, 1.55, 1.50.

Scherzer nastupa za Nationalse. Cubsi su započeli dobru seriju. Yankeesi u pokušaju da prekinu niz od 7 poraza.

 

Prateći tiket, Tampa >9.5, Cleveland 2, St. Louis 2, Toronto >10.5, Houston 2, Seattle >8.5. Kvota 26.83.

Link to comment

Fudbal 0\1, MLB 1\3, prošao je i prateći MLB tiket. Bolivijci samo jedan gol, tja. MLB sam mogao sortirati bolje. Scherzer je imao no-hitter do 8. ininga, a onda kolaps. Cubsi kilavi u porazu. Yankees konačno zabeležiše pobedu. Na pratećem je prošlo svašta, dovoljno da minus svede u pristojan opseg.

 

MLB

 

Philadelphia-St. Louis 2

 

Texas-Toronto >10.5

 

Milwaukee-Pittsburgh <9.5

 

Miami-Chicago Cubs 2

 

Kvote, 1.60, 1.95, 1.70, 1.70.

Philles deluju kao beznadežni slučaj, kada su i noćas uspeli da izgube, te očekujem novu pobedu Cardinalsa, iza Martineza. U Arlingtonu imamo sudar odličnih napada. Duel dobrih startera na Miller Parku, očekujem under, a i granica je prilično visoka. Cubsi započinju seriju gostovanja. Vreme je da Arrieta ima jedan dobar start.

 

Prateći tiket, Houston 2, NY Yankees 1, Cleveland >10.5, Detroit >9.5, LA Dodgers >8.5. Kvota 17.13.

Link to comment

MLB 3\4. Philadelphia je ipak dobila jedan meč protiv Cardinalsa. Lagani plus u Arlingtonu. Minus prolazi na Miller Parku. Cubsi rutinski dobiše. Ok plus, i bez kombo tiketa.

 

MLB

 

Washington-Cincinnati 1

 

Boston-LA Angels >10.5

 

Cleveland-Minnesota 1

 

Tampa-Baltimore >8.5

 

San Diego-Detroit >7.5

 

Kvote, 1.35, 1.80, 1.50, 1.72, 1.75.

Strasburg startuje za Nationalse. Porcello i dalje traži formu, pa meč u Bostonu liči na over. Bauer je bio dobar protiv Twinsa ove sezone, a i očekujem dobru podršku napada Indiansa. Archer često ima problema protiv Oriolesa, dok Jimenez uvek navodi na over. Možda je serija u San Diegu dobra za budjenje Tigersa, no ja ipak probah plus.

Prve četiri stvari su u jačoj grupi.

 

Prateći tiket, Chicago Cubs 2, St. Louis 1, LA Dodgers 1, Milwaukee <8.5, Houston H2(+1.5). Kvota 12.98.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...