Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, MLB 3/4. Fudbalski tiket, tesko da je mogao lakse doci, na sva tri meca pobede domacina od 5-0. MLB veoma dobro. Washington i Boston prodjose rutinski; u Denveru taman 10 poena, za minus; Cubsi porazeni 4-0. Kombo nije prosao, no samo 1 promasaj je dobra stvar uvek.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Alaves 3+

 

Arsenal-Chelsea 2+

Eintracht Frankfurt-Dortmund 2+

Angers-PSG 2+

 

Nacional Potosi-Guabira 3+

 

Minnesota-Orlando 3+

 

Kvote, 1.40, 1.66, 1.39, 1.60.

Cetiri kup finala iz Evrope, te po jedan par iz Bolivije i MLS; standardni timovi.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Infonet 2+, Start 2+, Celtic P/K1, Djurgarden P/K1, Kalmar w1, Slavia Prague 2+, Plzen 3+, Atalanta P/K1, Sandefjord 2+, Zvezda 2+, Fenerbahce w1, Norrkoping 3+, Dinamo Zagreb 2+. Kvota 19.62.

 

 

MLB

 

Washington-San Diego 1 (Strasburg-Richard)

 

MIlwaukee-Arizona 2 (Chase Anderson-Greinke)

 

Kvote, 1.40, 1.70.

Strasburg je 5-1, 3.50 ERA, protiv Padresa; inace je odrastao u San Diegu. Nationalsi su ponovo nasli formu i ova serija deluje idealno za pocetak pobednickog niza (sinoc su dobili iza Scherzera sa 5-1).

Greinke je tradicionalno dobar, kada je Miller Park u pitanju, sto narocito vazi za period kada je bio clan Brewersa (11-0 u sezoni 2011.). Nalazi se u seriji odlicnih nastupa, 3-0, 2.31 ERA, 0.60 WHIP. Bonus su i odlicna izdanja Diamondbacksa kao ekipe, 9 od 10 pobeda, dok domacin ima 5 poraza u nizu.

Oba para su na kombo tiketu.

 

Propratni tiket, Toronto <8.5, Cleveland 1, Chicago Cubs H2(+1.5), Pittsburgh 1, Colorado <10.5. Kvota 14.97.

 

Link to comment

Danas sam analizirao sta igrati vise nego ikad cini mi se. Al mi nista ne odgovara. Onde gde ocekujem golove dali su ocajne kvote i obesmislili igranje. Cak sam razmisljao da neke Svajcarce i Svedjane obrnem pa da igram 0-1 i 0-2, al odustah i od toga. A ovako ce sad stalno biti narednih 3 meseca. I na kraju odigrah finale kupa u Engleskoj iako sve kupove izbegavam da igram i tu uvek masim. Nadam se otvorenoj utakmici sa golovima i pobedu Celsija pa sam najvise odigrao na GG3+ i 2&GG po kvotama 2.1 i 3.2 a na manje 4+ (po 2.8, nisam hteo gg4+ po 3.15, mala razlika, a eno sinoc Bolivijaca kako moze da udje 5+, ali ne i GG), 2&GG (4.4), 5+ (5) i 6+ po 11.

Link to comment

Na kraju nesrecno udje samo GG3+. Za veceras morah da obrnem Bolivijce, bas su dali male kvote na golove. 0-2 @2.9, 0-1 @5.9 i 0:0 po 20, al taj je vec pao dok ja napisah. I Barca prvo2+ i prvo3+ po 1.95 i 4.2.

Link to comment

Glupi PSG; jedva 1-0, protiv ovih anonimusa. Ipak sam trebao ocigledniju stvar, u jacu grupu, mada je i Potosi jedva dosao.

Link to comment

Potosi ipak dodje do 3+, al ne mogu da igram po kvoti 1.35 to.. I da sam igrao golovi vise, sigurno bih bio u minusu, bas jedne kvote. Barca doktorski ispostovala. Cak sam na sitninu imao i prvo4+, al ona prva dva su bila dovoljno jaka... Za kraj Rubio Nu - Olimpia, nesto mirisu golovi iako i nije bas realno da budu. Al dobre kvote, pa ipak odigrah. I ako nista ne udje dan u plusu, al ispostovace braca Paragvajska, nesto mi se javlja 2:2 :). GG3+ @2.2, GG4+ @3.4, 5+ @5.5, 6+ @12, GG GG @14.7 i 2:2 @16. Prva dva naravno najvaznija.

Link to comment

Karlović - Cicipas  1

Lučić - Bujuk..nešto  2:0

Kukuškin - Sandgren  H1(-1.5)

Kerber - Makarova   Makarova setova 1+

Gerges - Brengle  3 seta

-------------

kvota: 15.84

 

Zagrevanje za RG. Ne gledam tenis nešto previše, igram više na osećaj.

 

 

Blekpul - Eksiter  2

Mitjiland - Lingbi  1X&3+

Roma - Đenova  5+

-------------

kvota: 9.98

 

Eksiter je odličan na gostovanjima, a pošto je ovo neutralan teren, dajem im prednost.

Mića i Lingbi igraju za mesto u Evropi, domaćin favorit uz očekivane golove (hteo sam prvo 1&3+, ali kvota je neznatno veća od ove kombinacije, pa sam se dodatno osigurao).

Roma osigurava drugo mesto novom goleadom nad nezainteresovanom Đenovom.

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 1/2. Fudbal je mogao bolje doci. FA Cup bih tesko igrao preko ovih 2+; Dortmund bez problema; PSG se obrukao jedva dobivsi 1-0. Nacional Potosi prolazi teskom mukom. Barcelona lagano, mada sam tu ocekivao i 7+, nakon 4 komada u poluvremenu. MLS razocarao, jedan bedan gol. MLB polovicno, no ne mogu se buniti, nakon izuzetno duge dobre serije. Napad Arizone utihnuo, mada je i Greinke imao sigurnije nastupe. Strasburg i Washington iskontrolisase protivnika. Vratih nesto para, sakupljenih tokom nedelje; mnogo bolji ucinak, u odnosu na proslu subotu ipak.

 

 

Fudbal

 

Utrecht-AZ Alkmaar 3+

 

Roma-Genoa 3+

Benfica-Guimaraes 2+

 

Inter-Udinese 3+

Torino-Sassuolo 3+

 

Cagliari-Milan 3+

Oriente Petrolero-Sport Boys 3+

 

Atlanta-New York City 3+

 

Kvote, 1.48, 1.44, 1.68, 1.80, 1.44.

AZ brani 3-0 iz prve utakmice, te ce domacin morati da napadne od starta. U Italiji imamo zavrsno kolo. Sport Boys ove sezone i daje i prima gomilu golova.New York City igra protiv ekipe koja retko zakaze sa golovima.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Chicago Cubs 1 (Kershaw-Lester)

 

Boston-Seattle 1 (Porcello-Bergman)

 

Chicago White Sox-Detroit >9.5 (Miguel Gonzalez-Zimmermann)

 

Kvote, 1.55, 1.50, 1.85.

Kershaw kod kuce, po ovako dobroj kvoti, to se retko vidja.

Rotacija Bostona je proradila, dok su udaraci Marinersa u veoma losoj formi (bez datog poena u seriji, 18 ukupno na poslednjih 10 meceva).

Gonzalez i Zimmermann se ne mogu pohvaliti sjajnom formom; prvopomenuti, 0-3, 8.04 ERA, 1.98 WHIP; potonji, 1-2, 5.19 ERA, 1.56 WHIP. U seriji smo imali plus i dva minusa (oba juce).

Samo su Dodgersi u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, Toronto >9.5, LA Angels H2(+1.5), Washington 1, Arizona >8.5, Houston 1, San Francisco 1, Pittsburgh >8.5. Kvota 43.39.

 

 

Tenis

 

Bacsinszky fix

Kvitova fix

Kerber fix

Kuznetsova fix

Cibulkova fix

 

Kvota 3.05.

Cist WTA tiket, to ne sluti na dobro, no u ATP delu nista mi ne deluje privlacno.

Slabija grupa.

 

Miks tiket, Hammarby2+, Blackpool 3+, Young Boys 3+, Basel 3=, Salzburg 3+, Napoli 3+, Brann P/K1, Melgar w1, Rosenborg w2, Fiorentina 3+, River Plate w1, Muller 9+ 1.set, Ramos fix, Puig >20.5, Thiem 3-0, Giorgi fix, Venus fix. Kvota 141.07.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jurih live Grindavik - Valur da ce pasti drugi. Ali ni 43 suta im nisu bila dovoljna za 2 kom..

 

Al vazniji su Bolivijci. San Jose - Strongest, GG3+ @1.76, GG4+ @2.7, 5+ @4.19, 6+ @8.5 i 7+ @17. 

 

I Orijente - Sport bojs 4+ @2.11, GG4+ @2.4 (morao sam ovo da podelim), 5+ @3.33, 6+ @6.25 7+ @13 i GG GG @10.5 (greskom sam gg gg preskocio u prvoj tekmi). Obe jako, ali ipak Sport bojs jace. 

 

A resio sam da posle nocas malo iskuliram sa velikim uplatama. Bas sam preterao poslednje dve nedelje. Srecom, prolazio sam te najvece uplate i uspevao da budem u finom plusu, ali sa tim vecim uplatama caskom nastane kanal. Tako da veceras neka ispostuju bolivijska braca i od sutra na umerene uplate :)

Edited by Timmy
Link to comment

Toricki - Donskoj  3:0

Souza - Tipsa  2

Bedene - Herison  4+

------------------

kvota: 6.27

 

Donskoj i Souza imaju zavidan niz poraza u prvim kolima na poslednjih 6+ turnira, pa računam na naše da odrade posao. Troicki je nedavno već dobio svog rivala u Budimpešti sa 2:0 (a ni do tog duela ne bi došlo da Donskoj nije prošao kao laki luzer nakon poraza od Đerea u kvalifikacijama). Tipsa jeste imao lakšu povredu prošle nedelje, ali ako mu bude predstavljala problem, računam da će pre predati nego završiti meč.

U britansko-američkom duelu, nadam se da neće biti čišćenja. Bedene je favorit gledajući formu, ali kvota na keca je smešna.

 

 

AIK - Malme  2

Hadersfild - Riding  2

------------

kvota: 8.58

 

Malme je neočekivano ispustio bodove na svom terenu protiv Norčepinga, dok je AIK slavio u derbiju protiv Đurgardena na strani. Očekujem reakciju gostiju, a domaćin igra previše tvrdo da bi se snašao u iole efikasnijoj utakmici.

Riding je bio bolje plasiran u regularnom delu, uz bolju formu na kraju prvenstva i izbacili su jaču ekipu u doigravanju, pa mi nije najjasnije zašto su autsajderi protiv Hadersfilda koji je jedva prošao na penale protiv Šefilda. Svejedno, probaću s dvojkom, kvota je više nego lepa.

Link to comment

Tipsa je bolestan, upitan je i nastup. Razmisli jos jednom ako nisi odigrao.

 

Mene sjebase Bolivijsci bas. Ko me vuko za jezik da pisem ono gore :(

Link to comment

Gde si video info? Nisam naleteo na našim portalima, al' nema veze ako ne može, biće kvota 1.

Sad mi žao što nisam odigrao protiv Jankovićke, video sam da ova mala ima dva osvojena turnira iza sebe, mogao sam bar sa jednim setom da pokušam.

Link to comment

Citao sam njegove izjave, a pricali smo i na tenis topicu. Cini mi se upalu pluca ima. A to zna da iscrpi coveka,. Mada vidim da je kvota bila 50:50, pa je onda i imalo smisla igrati na Janka. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...