Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, MLB 4/4, prosao je i kombo tiket. Nekako je prosao tiket EL; moji kilavci jedva ostase u okviru prolaza (kvota 1). Juznoamerikanci ne posustaju; steta sto nisam odigrao hrabrije. MLB idealno. Astrosi i Tigersi, dobise i bez hendikepa. U Torontu taman poen preko granice, za over. Tesan mec na Chase Fieldu i pobeda Arizone 2-1. Kombo je naravno prosao; neocekivano dobar dan.

 

 

Fudbal

 

CSKA-Arsenal Tula P/K1

Aalesund-Valerenga 2+

Everton-Watford 2+

WBA-Chelsea w2.

 

Kvota 1.76.

CSKA za mesto u CL, Chelsea za titulu, golovi su jasni.

 

Prateci tiket, Huachipato 3+, Dinamo Zagreb 2+, Celtic 2+, Norrkoping 3+, Grotta 3+, Sol de America 2+. Kvota 6.33.

 

 

MLB

 

Washington-Philadelphia 1 (Roark-Pivetta)

 

Boston-Tampa 1 (Porcello-Cobb)

 

Colorado-LA Dodgers 2 (Chatwood-Kershaw)

 

Kvote, 1.50, 1.60, 1.50.

Roark je 5-5, 3.21 ERA, na 14 meceva protiv Philliesa. U sezoni, 3-1, 3.46 ERA, 1.15 WHIP. Pivetta je dopustio 3 HR, protiv Nationalsa 5. maja, u 4-2 porazu. Forma timova, Washington 6-4, Philadelphia 2-8. U sezonskoj seriji je 5-4 za Washington.

Porcello je 10-5 protiv Raysa. Primio je 8 poena, protiv istog protivnika, 14. aprila i ovo deluje kao pogodna situacija za osvetu. Do sada, 2-4, 3.95 ERA, 1.32 WHIP. Cobb je 3-3, 3.79 ERA, protiv Bostona; na Fenwayu, 3-1, 3.14 ERA. U sezoni, 2-3, 3.56 ERA, 1.30 WHIP. Pobede i porazi, Boston 5-5, Tampa 4-6. Sezonska serija, 3-1 za Boston. Napad domacina je sve bolji, dok su Raysi u ocekivanom padu produktivnosti.

Chatwood, 4-6, 3.52 ERA, na 11 nastupa protiv Dodgersa; na Coors Fieldu, 1-4, 6.48 ERA. Za sada, 3-4, 4.74 ERA, 1.26 WHIP. Kershaw je 19-6, 3.15 ERA, na 34 starta protiv Rockiesa; 8-4, 4.71 ERA, na 18 startova u Denveru. Dosadasnji deo sezone, 5-2, 2.40 ERA, 1.18 WHIP. Dopustio je 3 HR, pri tome i dva u nizu (prvi put u karijeri), 8. aprila, u 4-2 porazu, te ce se sigurno potruditi da se vrati prepoznatljivoj dominaciji. Timski trend, Colorado 7-3, LA Dodgers 7-3. Na otvaranju serije smo imali kanonadu i pobedu domace ekipe, 10-7. Sezonska serija, 4-2 za Colorado.

 

Propratni tiket, NY Yankees H1(+1.5), Seattle >8.5, Cleveland <8.5, Atlanta <8.5, Chicago White Sox 1, Arizona 1, San Francisco 1. Kvota 50.61.

 

Odigrah skroz konzervativno danas. Samo 4 bitnija tiketa, uz prilicno niske uloge; ne treba se izletati pre vikenda.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sanderlend - Svonsi  2

Leverkuzen - Keln  1

----------------

kvota: 3.92

ulog: 10/10

 

Svonsi se bori za opstanak, ali je popravio formu na vreme (7 bodova u poslednje tri utakmice). Sanderlend je već ispao, ali je iznenadio Hala u prošlom kolu i obradovao današnjeg rivala. Pokušaću s dvojkom, ipak su ozbiljnija ekipa.

I Leverkuzen se neočekivano bori da ostane u Bundesligi, a ovo je bolja prilika za bodove nego gostovanje Herti u poslednjem kolu. Keln juri mesto u Evropi, ali igraju promenljivo, pa bi Bajer morao da iskoristi šansu.

 

 

Atalanta - Milan  1

Fulam - Riding  1&GG

-----------

kvota: 5.88

ulog: 7/10

 

Atalanta pobedom obezbeđuje LE, protiv ekipe koja je navodno nezainteresovana za to takmičenje.

Fulam je favorit u prvom meču doigravanja, a obe ekipe igraju efikasne mečeve tako da je kec uz počasni pogodak interesantna opcija.

Link to comment

Fudbal 0/1, MLB 1/2 (uz jednu kvotu 1). Na fudbalu sam pretpostavio da cu pasti, samo je bilo pitanje kako. Kada se dese dva promasaja, na istom tiketu i nema razloga za nerviranje.MLB onako. U Washingtonu je odlozen mec; Porcello ponovo nije bio na nivou, u porazu Bostona; Kershaw i Dodgersi dodjose do rutinske pobede. Dobro je sto smanjih uloge, pomalo sam i ocekivao nesto losije rezultate.

 

 

Fudbal

 

U. Catolica-Iquique 3+

 

Werder-Hoffenheim 3+

 

Toronto-Minnesota 3+

 

Nacional Potosi-Sport Boys 3+

 

Man City-Leicester 3+

Leverkusen-koln 2+

 

Kvote, 1.39, 1.36, 1.43, 1.48, 1.56.

Standardne ekipe. Jos malo, pa se vecina sezona zavrsava, zato su i kvote ovako male.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Rangers 2+, Bayern 2+, Wolfsburg 2+, Salzburg 2+, Rosenborg w2, Alloa w1, Brechin 2+, Peterhead 2+, AIK w1, Rijeka w1, Zurich w2, Mjondalen 2+, Fenerbahce w1, Fulham w1, Benfica 2+, Molde 2+, Milan 2+, U. Sucre 2+, Sporting w2. Kvota 25.12.

 

 

MLB

 

Boston-Tampa 1 (Sale-Snell)

 

Kvota 1.40.

Sale je 5-4, 3.48 ERA, na 11 nastupa protiv Raysa. U sezoni, 3-2, 1.92 ERA, 0.79 WHIP. Snell, 1-2, 4.50 ERA, na 3 starta protiv Red Soxa. Krenuo sa, 0-3, 3.96 ERA, 1.62 WHIP. Poslednja 3 nastupa, Sale, 2-1, 3.27 ERA, 0.91 WHIP; Snell, 0-1, 4.80 ERA, 1.93 WHIP. Sale kao domacin, 2-1, 1.50 ERA, 0.77 WHIP; Snell na gostovanjima, 0-1, 1.84 ERA, 1.57 WHIP. Vecernji mecevi, Sale, 1-1, 1.57 ERA, 0.74 WHIP; Snell 0-2, 5.06 ERA, 1.69 WHIP. Osim prethodnog starta protiv Minnesote, Sale je do sada imao samo kvalitetne nastupe. Trend u fiksu, Boston 5-5, Tampa 4-6. Raysi vode sa 1-0, u tekucoj seriji; sezonska serija, 3-2 za Boston. Sale je u formi, te domacin i uz slabiji ucinak napada, moze doci do pobede.

Jaca grupa.

 

Propratni tiket, NY Yankees 1, Chicago Cubs 2, Cleveland 1, Washington 1, Milwaukee 1, Kansas 1, Arizona 1. Kvota 44.10.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Ottawa 5+

 

Kvota 1.55.

Finale Istoka, te probah golove ipak, naravno zbog Pingvina.

Slabija grupa.

 

Najpre sam hteo odigrati prilicno jako, sve ovo, no male kvote me odvratise od toga. Bice sutra jos bolja ponuda, za jacu uplatu; danas neki srednji nivo, recimo.

Link to comment

Nikad lakse pare nego na Nadala. Da su igrali ceo dan, tesko da bi Novak uzeo set. To sam ipak igrao na manje nego na Cileance (koje sam glupo bas natrpao, aoni stali posle 2:0), pa sam ipak nocas bio u minusu. Veceras sam morao Katoliku 0-1 i 0-2, kvote nenormalne 6.75 i 3.55. Nisam to planirao, ali kad sam video kvote na golove samo doslo ovo. To u MOcartu, verovatno se trpalo na golove, pa oni kretenski pomerili kvote... A golove sam igrao na Nacional - Sport bojs. GG4+ @2.5, 5+@3.4 i GG GG @11.

Link to comment

Dam ti ja kvotu 15 :) Odigrah live na Cuevasa po koti 10, bas sitno. Nesto mi dodje. i derbi Asunsiona, prvo1+ po 3. Pa cu mozda malo pojacati.

Link to comment

Prodadose Asunsionci. Opet live Nacional - Sport bojs prvo1+ @2, prvo2+ @7, pa pojacavam. edit. dadose braca bolivijska 3 kom u 10 min :D

Edited by Timmy
Link to comment

Udjose sve Bolivijci, ponovo i GG GG. Cak i Katolika dodje 0-2. I dalje ne verujem da su dali kvotu 3.55. Hvala im, lepo sam ih pocepao.

Link to comment

Imam. Kada odigram 3+, uvek probam 5+ i 7+, osim kada su kvote baš male, pa stavim 6+ i 7+.

Pade kombo, mada je i ovako sasvim dobro.

Link to comment

Bilbao - Leganjes  1&D2+

Sosijedad - Malaga  GG3+

Dižon - Nansi  1

--------------

kvota: 6.62

ulog: 4/10

 

Bilbao se bori za Evropu i u dobroj su formi. Glavni konkurent im je Sosijedad koji dočekuje Malagu koja je takođe popravila formu pred kraj i to bi mogao biti efikasan meč.

Dižon protiv direktnog konkurenta za opstanak, Nansi je najneefikasnija ekipa u Francuskoj, pa je kec logičan izbor.

 

 

Kaljari - Empoli  GG3+

Torino - Napoli  GG3+

Krotone - Udineze  1

-------------

kvota: 4.88

ulog: 6/10

 

Empoli se raspucao u poslednje vreme, pa bi na Sardiniji trebalo biti golova. Isto važi i za meč u Torinu.

Krotone još ima neke šanse za opstanak, Udineze bez imperativa i loš na strani.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...