Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moj bratanac kaze sanjao 1:1 i u produzecima Juve daje dva komada.  :D

Ne igram singlove, a i morao bi to kao slobodnu igru, ako uopste daju za neki sitniji ulog (Pretpostavljam da bi bilo Izlazi bre napolje, jesi normalan!, a na racunu nemam ni dinar  :D ). Videcmo kakav je vrac pogadjac.

Link to comment

Mozes u Meridianu slobodnu igru: FT 1:1, AET 3:1. Ne bi bilo nimalo cudno, samo sto bi ti govna dala kvotu npr. 20, umesto realnih 50. Zato bolje to sto si igrao, sasvim dobra kvota, a mnogo rezultata ti igra igru, a ne samo tih 3:1 po sle 1:1 na kraju.

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 3/4, Basel i Francuska su dosli po 5+. Fudbal korektno. Svajcarci su mogli bolje; Young Boys samo 2-0, ne razumem taktiziranje u poslednjem kolu; Basel 4-1. Francuska raspucana; Chile jedva do 3+. MLB fino. Dodgersi se srecno iscupase; Washington je razbio Oakland; Colorado porazen; Detroit je razbio White Soxe, 15-5. Nije prosao kombo tiket, no i ovo je bilo dovoljno za manji plus.

 

 

Fudbal

 

New York City-Philadelphia 3+

 

Juventus-Real Madrid 2+

 

Kvote, 1.53, 1.39.

Mec u New Yorku, mirise na goleadu, pa probah 3+. Morao sam nesto probati i na finalu CL, i nakon puno mantanja, odigrah opreznih 2+.

Samo prva stvar je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Coritiba w1, Cerro Porteno 2+, Rosario w1, Fluminense 3+, Minnesota 3+, Vancouver 2+, Santos 2+, Internacional w1, Guarani 3+. Kvota 13.67.

 

 

MLB
 

Oakland-Washington >8.5 (Mengden-Ross)

 

Detroit-Chicago White Sox >9.5 (Zimmermann-Miguel Gonzalez)

 

San Diego-Colorado >7.5 (Chacin-Chatwood)

 

Baltimore-Boston 2 (Bundy-Price)

 

Texas-Houston 2 (Cashner-McCullers)

 

Kvote, 1.80, 1.85, 1.85, 1.75, 1.55.

Mengden se nije proslavio na sezonskom debiju, 3+ ininga, 5 primljenih poena. Ross je imao dva kvalitetna starta, uz 3 na kojima je pustao po 5 poena. Over/under trend, Oakland 4-6, Washington 4-6. Na otvaranju serije smo imali plus.

Zimmermann ima 5.63 ERA, na 7 nastupa protiv White Soxa. Gonzalez ima 7.02 ERA, na 11 nastupa protiv Tigersa (9 startova). Forma im nije sjajna, Zimmermann, 1-2, 6.88 ERA, 1.41 WHIP; Gonzalez, 1-2, 5.89 ERA, 1.36 WHIP. Plus/minus ucinak ekipa, Tigers 6-4, White Sox 5-5; u sezonskoj seriji smo imali 8 overa i 2 undera.

Chacin dosta bolje baca kod kuce, no sa druge strane je top napad. Chatwood je 4-2, 4.88 ERA, na 11 nastupa protiv Padresa. Trenutna forma, Chacin, 0-1, 8.25, 1.83 WHIP; Chatwood, 1-2, 4.41 ERA, 1.53 WHIP. Poeni na poslednjih 10 meceva, San Diego 4-6, Colorado 5-5; u sezoni, 3 plusa i 4 minusa.

Bundy je vec imao 3 starta protiv Red Soxa ove sezone; 2 pobede i poraz. Price je 3-1, 3.71 ERA, na 5 proslosezonskih startova protiv Oriolesa; u karijeri, 11-5, 2.88 ERA. Bundy 3 meca unazad, 1-2, 4.50 ERA, 1.45 WHIP; Price je imao jedan start ove sezone, 0-0, 5.40 ERA, 0.80 WHIP. Fiks trend, Baltimore 4-6, Boston 6-4. Baltimore je dobio oba meca tekuce serije; sezonska serija, 7-5 za Oriolese.

Cashner je imao duel protiv McCullersa, 1. maja, kada je porazen, uz 3 dopustena poena. Trend od 3 starta, Cashner, 2-1, 3.79 ERA, 1.37 WHIP; McCullers, 3-0, 1.06 ERA, 0.88 WHIP. Timski ucinak, Texas 2-8, Houston 9-1 (8 pobeda u nizu). Astrosi su rutinski dobili mec na otvaranju serije; sezona, 4-1 za Houston.

Over parovi su u jacoj grupi.

 

Propratni tiket, NY Yankees H2(+1.5), Cleveland, Arizona H2(+1.5), Cincinnati >9.5, LA Dodgers 2, Pittsburgh >8.5, Minnesota 2. Kvota 36.00.

Edited by Miljenko
Link to comment

E to vec jbga :D Ja mislim da Real uzima. Igrao sam na sitnije i 2&GG i 1:2.

 

S obzirom da cu ja navijati za Juventus, to je sasvim izvestan ishod.  :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...