Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/2, MLB 5/5, prosao je i kombo tiket. Santos je ocekivano lako dosao do pobede; 2+ kombinacija, taman po meri. MLB ponovo savrsen. Colorado dominira i dalje; napad Bostona probudjen; Cleveland ispusta veliku prednost, no na kraju nekako dobise sa 8-7; Arizona je brzo povela, te dobila tesno, 5-4; Kershaw odlican, napad Dodgersa kilav, pobeda u 13. iningu, 2-1. Uz nesto srece, doslo je bukvalno sve, pa ni kombo tiket nije mogao izmaci. Jedino je steta sto nisam odigrao jace.

 

 

Fudbal

 

Petrolero Yacuiba-Oriente Petrolero 3+

 

Penarol-Jorge Wilstermann 3+

 

Ajax-Man Utd 2+

 

Kvote, 1.67, 1.70, 1.38.

Bolivijci, odnosno mec iz Copa Libertadores, deluju zanimljivo. Penarol nema nikakve sanse za nastavak takmicenja, te bi to mogla biti opustena utakmica. Tesko je proceniti finale EL, narocito nakon neprijatnih desavanja u Mancesteru; te ovo ispratih vise za zanimaciju.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Boston-Texas 1 (Sale-Perez)

 

Washington-Seattle >8.5 (Roark-Gaviglio)

 

Houston-Detroit >8.5 (Morton-Norris)

 

Kvote, 1.35, 1.65, 1.75.

Sale je jedan od startera, na koje standardno igram. Eventualno odigram under, ako je sa druge strane vrhunski startni picer, sto veceras nije slucaj.

Roark je vezao dva slabija nastupa, protiv ne bas efikasnih napada (Philadelphia i Pittsburgh), te bi se i utihli udaraci Marinersa mogli probuditi. Gaviglio je dobro poceo MLB karijeru, no ovo je neugodno gostovanje.

Na Minute Maid Parku smo imali oba minusa u ovoj seriji. Starteri mi ne ulivaju poverenje, te mislim da je vreme za jedan plus.

Mecevi u Bostonu i Washingtonu su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Baltimore 1, Oakland 1, Arizona >9.5, Cleveland 1, Colorado >8.5, NY Yankees 1, Tampa <8.5, Atlanta <9.5. Kvota 66.04.

Link to comment

Razmisljao sam do poslednejg momenta sta da igram na ovo finale, i odigrah sledece Ajax 1+ @1.6. Ajax2+ @4.1, GG @2.1, GG3+ @2.8, GG4+ @4, 5+ @8 i GG GG @22

Link to comment

Fudbal 2/3, MLB 2/3. Fudbal je solidno dosao. Taman 2 pogotka, u finalu EL. Bolivijci opravdali poverenje. Penarol je brzo poveo 2-0, no onda su dobili crveni karton, i nije bilo vise golova. MLB korektno. Sale nije bio savrsen, ali je napad Bostona lagano resio mec. Na mecu Detroita potrebnih 9 poena. U Washingtonu 6 poena pada, tokom prva dva ininga i to je bilo sve; bukvalno nista do kraja. Mali minus na kraju, posto promasih dva para iz jace grupe.

 

 

Fudbal

 

Basel-Sion 2+

AZ Alkmaar-Utrecht 2+

 

River Plate-Ind. Medellin 2+

Gremio-Zamora 3+

 

Kvote, 1.43, 1.54.

Basel igra finale kupa; AZ ucestvuje u barazu; a tu su i dva para iz Copa Libertadores.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Propratni tiket, Admira 2+, Salzburg 3+, Copenhagen w1, Kongsvinger 2+, Varnamo 2+, Wolfsburg w1, Dundee Utd w1, Keflavik 2+. Kvota 5.74.

 

 

MLB

 

Houston-Detroit H2(+1.5) (Fiers-Verlander)

 

Cleveland-Cincinnati 1 (Clevinger-Adleman)

 

Kvote, 1.48, 1.45.

Verlander je do sada bio dobar protiv Astrosa, mada se morar eci i da je los na gostovanjima, u tekucoj sezoni. Houston je dobio prva dva meca serije, te danas ocekujem bolje izdanje napada Tigersa.

Clevinger je zamenio Klubera u rotaciji i pokazao se veoma dobrim, 2-1, 1.56 ERA, 0.98 WHIP. Redsi su dobili nocas, nakon preokreta u 9. iningu.

Drugi par je u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Washington 1, Atlanta <9.5, Colorado 2, NY Yankees 1, NY Mets 1, Arizona >8.5, LA Dodgers >7.5. Kvota 34.53.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Ottawa w1

 

Kvota 1.45.

Odlucujuci mec serije, gde dajem prednost domacoj ekipi.

Jaca grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Al su brzi Svedjani. Ja zakaznim nekoliko minuta da napisem, a oni vec doneli da udje glavni tiket :D Orgryte domacin golovi, 2+ @1.9 (ovo bas jako), u oba @2.95, 3+ @4, 4+@10 i prvo2+ @5. Upalim u 10.minutu da vidim ima li promena, kad ono 2:0 :))) Gosti ocajni, a kvote odlicne, pa sam morao da zategnem.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 1/1 (uz jednu kvotu 1), NHL takodje povracaj, prosao je i kombo tiket. Fudbal fino, mogao sam i hrabrije odigrati, sve je otislo u 3+. U MLB delu, Detroit je porazen protiv Astrosa, ali je ostao u okviru hendikepa; Cleveland odlozen. Pittsburgh je dobio Senatorse u drugom produzetku, kvota 1 i ovde. Kombo tiket je bio malcice smanjen (kvota tik preko 4.3, na kraju), no nema razloga da se bunim previse.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Blooming 3+

Petrolero-Real Potosi 2+

Toronto-Columbus 2+

 

Kvota 1.66.

Bolivar deluje kao sigurica, no takva je i kvota, pa spojih i dve 2+ stvari.

Kombo tiket.

 

 

MLB

 

Washington-San Diego 1 (Scherzer-Perdomo)

 

Boston-Seattle 1 (Eduardo Rodriguez-Gallardo)

 

LA Dodgers-Chicago Cubs H2(+1.5) (Wood-Arrieta)

 

Colorado-St. Louis <10.5 (Senzatela-Carlos Martinez)

 

Kvote, 1.40, 1.55, 1.59, 1.90.

Scherzer kod kuce, protiv najlosijeg napada lige. Plus je Perdomo u ne bas sjajnoj formi.

Gallardo ima 9.00 ERA, na poslednja 3 starta; na 4 starta na Fenway parku, 6.41 ERA. 

Arrieta je imao kvalitetan start protiv Brewersa, 6 ininga, bez pustenog runa, mada mu sezona nije upecatljiva. Wood je prijatno iznenadjenje, na 3 starta u nizu, nije primio poen; 18+ ininga, 0.93 WHIP, 25 strajkauta. Cubsi imaju dovoljno kvaliteta u napadu, da pokvare ovu statistiku i makar odrze mec u egalu.

U Denveru imamo duel startera, koji su se fino pokazali do sada, te ovde probah under.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Toronto >9.5, NY Yankees 1, Arizona H2(+1.5), Houston >9.5, San Francisco 1. Kvota 15.51.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mene lepo ispostova Gremio nocas, igrao dom3+ i 4+ i oni taman 4:0. Isto kao neko vece Santos cini mi se.  

 

 Za veceras oba bolivisjka meca. Petrolero - Real jako GG3+ i GG4+ po 1.72 i 2.45. I sitnije 5+, 6+, 7+ i GG GG. A Bolivar samo domacin golovi. To sam morao kao slobodnu igru u Meridianu, jer nisu dali, a Mocart dao ocajne kvote. Dali mi za dom3+ 1.7, a za dom4+ 2.6. Puna kapa za ludi Bolivar. I to sam bas jako. 

Edited by Timmy
Link to comment

Jebo mater, 4:0 za Petrolero, a Potosani imaju 2 crvena. Pre ce da mi udje 7+ nego GG3+. A tih GG3+ donose vise nego zajedno 5+, 6+ i 7+. Al kako da se nadam da ce ga ovi dati sa 9 igraca. Do sada su imali samo 1 sut i to van okvira gola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...